Mauro_John jelentkezése a Fix & Drive köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boss050120

Barangoló
Támogató
2021. 10. 10.
85
36
V4 karakter
Gator Gonzo
V2 karakter
Mauro John
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Alexnak, 18 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3.5 éve, 6500 percem van uj account végett ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ nem voltam, https://imgur.com/aNqXZQu~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5 órát, igen tudnám.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~Alex vagyok, 18 éves. Magyarországon élek. Középsulis vagyok jelenleg és szakmát tanulok. Szabadidőmben szeretek horgászni, focizni, kondizni és a haverokkal lenni. Amikor tudok munka után vagy hétvégén akkor seemta-zok. Társaságokba gyorsan betudok illeszkedni. Szeretnékmég jobban rpzni és ugy érzem ebben a frakcioban ezt megtudom valósítani. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Mauro John ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 1989.01.20 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~Szeretnék minél több emberrel találkozni ismerkedni. Szeretném a szerelési karieremet fejleszteni. Tudok alkalmazkodni a szereltetni kívánokkal, nem vagyok ideges tipus még. Ugy érzem ez a munkahely a legjobb arra hogy jól érezzem magam, minél több barátot tudjak keresni, és szerelői képességemet tudjam fejleszteni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Anyja neve:Szolojov Bettina
Apja neve: Mauro William
Születési hely: Los Santos korház
Legmagasabb végzettség: Egyetem
Nyelvismeret: Német középfok, magyar felsőfok ~


Aláírás:
Mauro John/FONT]
 

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
23
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Nem szeretem ha kamuznak nekem a régi lapodal nem egyezik sem a játékperced sem az hogy mióta játszol a szerveren. Ne is irj több lapot. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.