Mauro Edward Vincenzo jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
96
42
23
LV karakter
Mauro Edward Vincenzo
jobapply.png

I. Személyes adatai
Keresztnév: Mauro
Vezetéknév: Vincenzo
Születési hely, dátum: Las Venturas Hospital 1996.6.5
Lakcím: 6th Aurora Street, Las Venturas
Telefonszám: +38-76-732-3594
E-mail cím: Mauro@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély
Legmagasabb iskolai végzettség: Diploma
A jogosítvány száma: 911090KC
A vezetői engedély érvényességi ideje: 2023.10.2

III. Büntetett előélet
Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása: NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert: NEM

Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel? VÁLASZ



OOC információk

Neved: Árpi
Életkorod: 22
AccountID: 10563
Játszott perc: 73.900+
Korábbi kitiltások/adminjailekről kép csatolás: AJ/BAN
Korábbi névváltásokról kép csatolás: NÉVVÁLTÁS

Rövid, pár mondatban bemutatkozás: Árpinak hívnak 2001 Június 5-én születtem felvidéken. Itt élek egy kis faluban a szüleimmel, de remélem már nemsokára sikerül eintézni végre a saját lakásomat. Középsulit Komáromban végeztem elektrotechnikus szakon, de annyira nem fogott meg, sőt megutáltatták velem a szakot. 2021-ben érettségiztem. Suli után elmentem egy targoncás képzésre ami 2 napos volt és nagyon egyszerű. Miután elvégeztem a tanfolyamot felvettek egy konténer gyártó cégbe itt komáromban, ami redetileg egy osztrák cég a Walter Grouphoz tartozik, Containex néven fut és európában az egyetlen ilyen cég. Itt nyomom az ipart már több mint 2 éve és nagyon szeretem, folyton változatos és pörgős munkám van. Olyan 1 éve elkezdtem fellsből kriptózgatni binance-n. Főleg figyelgettem a chartokat, még van mit tanulnom, de mostmár merek komolyabb pozíciókat is nyitni, volt hogy a fizum kétszeresét pár óra alatt meghozta egy btc long :D. A sport mindig végig kísért eddigi életem során, jelenleg úgy nem sportolok komolyabban semmit. Kiskoromban az úszással kezdtem, utána alapsuliban jött a kempó 9 éven keresztül. Középsuliban elkezdtem MMA-zni, ami tetszett is. Versenyszerűen nyomtam 3 évig, csak volt egy sérülésem és azóta nem mertem újra próbálni. Röviden ennyi.
[/FONT][/SIZE]
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 658
2 660
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Mauro Edward Vincenzo!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!


Megjegyzés: Az UCP-dről (meg a kriptóról ;) ) ejtsünk pár szót.

Üdvözlettel,
Emily Anderson
HR – Training and Organization Development Coordinator
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.