Maurice Lenox Jelentkezése - RAS

Prexton

Újonc
2020. 07. 19.
14
13
LV karakter
Maurice Lenox
redline-auto-service-logo.png





Teljes neve:

Maurice Lenox

Születési helye, ideje:

Las Venturas Hospital, 1960.08.19.

Édesanyja leánykori neve:

Alina Lenox

Jelenlegi lakcíme:

7884 LVA Freight Depot

Hány éve él a városban?

32 éve vagyok büszke váorslakó.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Érzek magamban annyi erőt így közelítve a 64. életévemhez, hogy alkalmas lennék a munka végzésére, mivel eddig is ezzel foglalkoztam és szeretnék példamutató csapattag lenni.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Szeretnék minél nagyobb rangot elérni, illetve szeretnék egy remek közösséghez tartozni. Továbbá példát szeretnék mutatni a nálam fiatalabb, vagy éppen idősebb generációnak, hogy ennyi idősen is lehet még dolgozni.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Igen, valamint fényezőként is dolgoztam előzőleg.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Minél nagyobb rang elérése, aktív részvétel a csapatban, valamint példamutatás a munkát maximálisan tisztelve.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Ameddig jól érzem magamat a közösségbenm illetve amig a cég alkalmaz engem.

Előző munkahelye(i):

Autószerelő.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Maszek cég felbomlott, így sajnos kénytelen voltam távozni.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/2t9W9ES













A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Maurice Lenox






Redline Auto Service 2023
Est.2017.








redline-auto-service-logo.png









Játszott perceid:



53.283 perc.



Eddigi frakcióid:



LVPE, SeeRing Services.



Eddigi frakcióid távozásainak okai.



SeeRing: Nem volt túl sok munka, így távoztam. LVPE: Monoton volt egy idő után ,valamint a közösséggel voltak problémáim.



Jelenlegi frakciód:



Nincs



Mióta RP-zel?



2018 óta, ebből 3 évet SeeMTA-n töltöttem kisebb kihagyásokkal.



Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?



Régóta gondolkodtam a RedLine-on, egészen pontosan még V3-nál. Azért szeretnék csatlakozni hozzátok, hogy megismerjem a csapatot, valamint a frakció vezetőit.



Miért pont téged válasszunk?



Aktív vagyok, valamint igen jó társaság mind IC, mind OOC. Továbbá ha kiadnak nekem egy feladatot azt teljességgel elvégzem, akkor is ha nincs kedvem hozzá.



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)







Voltál-e már szerelő?



Igen, SeeRingben voltam előzőleg.



Mennyi idős vagy?



18 éves vagyok.



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?



2018 óta kisebb-nagyobb kihagyásokkal.



Használsz-e TS3-at?



Igen.



Használsz Facebook fiókot?



Igen.



Használsz Discordot?



Igen, mindennap.



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?



Hétköznap: 2-4 órát, Hétvégén: 4-6 órát.



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?



Inkább délután iskola miatt.



Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):



Márknak hívnak, 18 éve vagyok ezen a csodálatos világon. Jelenleg gimnáziumba járok, ahol most kezdtem meg a 12.-es tanulmányaimat, tehát végzős lettem. Szabadidőmben sokat szoktam foglalkozni a saját autóm szépítgetésével, programozással, egyéb számítógépes játékok űzésével. Alapvetően egy nyugodt, békeszerető ember vagyok, viszont aki kihúzza nálam a gyufát annak nincs kegyelem részemről. Sajnos negatív tulajdonságaim közé tartozik, hogy rendszeresen káromkodok, főleg ha nagyon felidegesítenek, de szerintem ez még a türhető kategória. De azért néhány szót ejtek a pozitív oldalamról is: Segítőkész és elkötelezett vagyok, mindig egész munkát adok ki a kezemből, tisztelem a többieket (társaságban, frakcióban, stb.), higgadtan tudok gondolkodni vészesebb szituációkban is. Röviden ennyit tudok mondani magamról, amennyiben felvételt nyerek úgyis jobban megismertek. :)











Redline Auto Service 2023
Est.2017.