Mattia Genco jelentkezése a LVMS köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 10. 27.
3
0
Hungary
LV karakter
Mattia_Genco
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Genco>
Középső név: <Nincsen>
Keresztnév: <Mattia>
Születési hely és idő: <Fort Carson Community Hospital, Fort Carson, 1991. 08. 08>
Anyja neve: <Lauretta Finnochiaro>
Nem:

Férfi [ ✅ ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai Egyesült Államok, Olasz>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Olasz>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<A nevem Mattia Genco. Jogot végeztem az Las Venturasi Egyetemen, és egy kis ideig ügyvédként tevékenykedtem, azonban később más téren képzeltem el magam, így zenei ágra tértem, azonban sajnos nem jöttek be a számításaim, ezért elvégeztem egy mentős képzést Las Venturas legjobb felnőtt oktatási intézményében. Ezt néhány hónapja fejeztem be, és végeztem el sikeresen. Középiskolás éveimben katonai iskolába járattak egy teljes esztendőt a szüleim. Jó hatással volt rám, mert megtanultam a rendet és a fegyelmet. Az itteni élményeimet és a tanulságokat későbbi munkáim során is tudtam kamatoztatni. Munkában elhivatott vagyok, és minden körülmények között teljes erőbedobással végzem el a feladatom. Jó problémamegoldó készségem van. Édesanyám miután bevándoroltak az országba olaszországból, ápolónőként dolgozott a Las Venturasi kórházban. Az ő tanácsára határoztam el magam, hogy a maguk intézményébe szeretnék dolgozni. >
Motivációs levél:
<Ezúton szeretnék jelentkezni az önök által meghírdetett EMT Student pozícióra, és csatlakozni a Las Venturas Medical Services szervezetbe. A célom hogy bekerüljek az önök köreibe, és életeket menthessek. Tapasztalatom kevés van ezen a téren, viszont sikeres vizsgát tettem kiemelkedő teljesítményt nyújtva. Úgy gondolom, és biztos vagyok benne hogy az elém tett elvárásokat maximálisan fogom tudni teljesíteni. Üdvözlettel Mattia Genco! >

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetemi végzettség, University of Las Vegas.>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Jog, Mentős.>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<University of Las Venturas, Las Venturas, Huron St. W, Las Venturas Medical School, Las Venturas, Oxford St.>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturas Medical School, Las Venturas, Oxford St.>
Képzés időtartama:
<2020. 09. 04. - 2021. 06. 12.>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Urma Trans.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019. 04. 20. - 2021. 10. 27.>
Munkaköri leírás:
<Kisteherautós áru futár.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Személyes okokból.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas, Perth St.>
Telefonszám: <+367612010393>
E-mail cím: <mattiagencolv@gmail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Bence.>
Életkorod: <18.>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<Sima v3 szerverén már több mint 7 éve, nagyobb kihagyásokkal. LV-re körülbelül kicsit több mint 1 hete regisztráltam. >
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Nem voltam még a szerveren egy szervezet tagja sem.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Nem.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Régóta játszom RP szervereken és úgy gondolom a megfelelőnél kicsit magasabb RP tudással rendelkezem. Emellett jó társaságban hamar tudok fejlődni. Ami talán a legfontosabb, hogy sokat tudok aktív lenni a szerveren és a szerveren töltött időmet 90 százalékban szolgálatban tudom tölteni.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Bencének hívnak. 18 éves vagyok. Rengeteg hobbim van, több féle sportot űzök, utazok sokat. Nagyon szociális embernek tartom magamat. Jelenleg középiskolás éveim végén járok. >
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Jó tulajdonságaim talán hogy, szeretem a humort, társaság ember vagyok, esetleg segítőkész. Rossz tulajdonságaim közé tartozik hogy néha könnyen ideges tudok lenni apróbb dolgokon. Van amikor távolságtartó vagyok.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/EtB0hyQ>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Nyílt sérülés esetén steril sebfedés szükséges. Kisebb sebek fedésére sebtapasz. Fedőkötés, égett, nyílt, vérző sérülés esetén.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Ha valamilyen oknál fogva nincsen tisztában azzal hogy ilyenkor mi a teendő, először is megnyugtatnám, majd kérném hogy kicsit hajtsa előre a fejét, és két ujjával fogja össze az orrát közvetlenül a csont alatt, mintha nem akarna érezni valami büdöset. Természetesen vegyen levegőt a száján keresztül, és tartsa így 5 percig, anélkül hogy állandóan ellenőrizné hogy elállt e a vérzés.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Előszőr is megnyugtatnám, kérném hogy ne dőrzsölje és ne piszkálja. Ezután egy nagyító és egy kisebb csipesz segítségével eltávolítanám a fémdarabot.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Zúzódás.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Előszőr a magatehetetlen sofőrt, mivel eszméletlen, és életveszélyben is lehet. Utánna a nehézlégzésre panaszkodó sérültet, mert ha súlyosabb a sérülés akár meg is fulladhat. Majd végül a harmadik sérültet, mivel ezek agyrázkódásra utaló jelek, így nincsen életveszélyben.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021/10/27
Aláírás: BB
 

Qwanter

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 26.
323
93
V4 karakter
Tom Qwanter
LV karakter
Tom Bensley
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Mattia Genco,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Jelentkezési lapját elutasítottuk.


Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: KristófLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.