Matthias_Adam Álláslehetőség (helyete)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adamk827

Újonc
2024. 01. 22.
4
2
V2 karakter
Matteo Bringstone
sccslogo-new-color.png




Jelentkezési Lap



IG NEVED: Matthias Adam
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 9705
IC SZINT: 15

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: nincsen
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Ádámnak hívnak, 18 éves vagyok, jelenleg iskolába járok. A kedvenc elfoglaltságom számítógépezés, SEEMTA V2 szerverén töltöm a szabad időmet. Rengeteg személyt ismertem meg, ez az idő alatt amíg a szerverén játszok.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Azért szeretnék, mivel sokszor voltam SCCS-ben szerelni és úgy gondoltam hogy elhatározom magam, hogy, itt dolgozak ezért leadom a jelentkezésemet ide.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm hogy elolvastad.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Rcky

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
160
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
sccslogo-new-color.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: - Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.

((Megjegyzés: Privátban keress egy időpontért. ))
See City Car Service - Igazgató
Jimmy Pellegrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.