Matthias Iqbal Jelentkezési lapja a TEK állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

simoonfi

Újonc
Támogató
2022. 06. 29.
20
18
V4 karakter
Matthias Iqbal
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 17 éves vagyok​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Szilárdnak hivnak,17 éves vagyok,jelenleg gimnáziumban tanulok. Ez mellett edzőterembe járok. Erdélyben élek,egy kisváros mellett. Szeretek csapatban dolgozni, Szeretek tanulni és fejlődni, és mindig nyitott vagyok az új élményekre és kapcsolatokra. Szeretem a kihívásokat és az új lehetőségeket. Örömmel fogadom az új barátságokat és az érdekes beszélgetéseket, és mindig nyitott vagyok az új élményekre és kalandokra.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Azért,mert nagyon jól tudok csapatban dolgozni, ez mellett nagyon aktiv is vagyok.Gyorsan tudok kapcsolatokat épiteni. Képes vagyok hatékonyan együttműködni másokkal és kiválóan kommunikálni.Gyorsan alkalmazkodok a változó körülményekhez. Kreatív vagyok és könnyen találok új megközelítéseket. Mind ezek mellett kiszeretném próbálni a rendvédelmet.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2022 nyarán kezdtem el játszani a szerveren.​
4.1 Játszott perceid száma: 30.050 játszott percem van.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Változó, hétközben átlagosan 3-5 órát,illetve hétvégente akár 10 órát is.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Azért szeretnék a terrorelháritási központhoz csatlakozni,mivel szeretném megtapasztalni ezt az élményt,illetve szeretnék új embereket megismerni és kapcsolatokat kialakitani.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Sajnos,még a szerveren nem voltam semmilyen rendvédelmi frakció tagja sem.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Rendkivül szorgalmas,maximalista,elhivatott,tisztelettudó,kedves karaktert alkotnék a TEK tagjaként.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! A TEK elsősorban a terrorizmus elleni harcban vesz részt. Feladata az ország biztonságának védelme és a súlyos bűncselekmények megakadályozása. A TEK rendőrei sokszor vannak jelen fontos eseményeken és személyiségek védelmében. Emellett részt vesznek a rend fenntartásában és a közbiztonság biztosításában is. A TEK nemzetközi szinten is együttműködik más rendvédelmi szervekkel a terrorizmus elleni harcban.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Matthias Iqbal​
2. Születés helye: San Fierro korház​
3. Születés ideje: 2000.03.12​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: San Fierro,Paradiso 23.​
11. Telefonszáma: +38-76-294-5748​
12. E-mail címe: matthiasiqbal@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- San Fierro Általános Iskola
- San Fierro szakmunkásképző iskola
- ...​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Német,Angol​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: San Fierro, 2024.04.21.
Matthias Iqbal
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: horacio gergo

Koreszka

127bando
SzerverAdmin
v4
2019. 10. 08.
49
91
19
Stuttgart
www.youtube.com
V4 karakter
Lorenzo Meyers
LV karakter
Lorenzo Damiano
Nem lett rossza lap, de aránylag frissen levett bannod van, és UB fejében jailed, rendvédelmi múlt hiányzik, de azért sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: simoonfi

arzen

Makin' money, it feels so good
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 10.
1 205
10 299
20
V4 karakter
Xavier Tran
Több időt is tölthettél volna a lap kitöltésével, sok helyesírási hibát ejtettél.
A későbbiekben lesz még lehetőséged csatlakozni, sok sikert.
 

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 061
16 575
V4 karakter
Aristide Nease.

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: Nem rég kaptál UB-t illetve rendvédelmi múltad sincs. Nem látunk egyelőre megfelelőnek erre a pozicíóra. ))




Marcy
r. Ezredes
 
  • Tetszik
Reactions: skez és simoonfi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.