Matthew Kennard - deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ceruza

Újonc
2019. 01. 10.
21
5
V4 karakter
Matthew Kennard
LV karakter
Robert Jonson
V2 karakter
Matthew Kennard
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Matthew Kennard >

Panaszolt fél admin neve:
< deemoN >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Elkaptunk egy autóst, s ekkor jött oda Diego de Bracco, valamint barátja Crakix de Bracco , IC valamiért. Ezért megpróbáltam őket elküldeni, mert attól tartottam, hogy ők is fegyveresek és az elkapott autóssal vannak, de nem hagyták el a területet. Jogos volt az aggodalmam, hogy ők is lőfegyverrel rendelkeznek, ezért a fegyvert rájuk tartva szólítottam fel őket először a távozásra, de mivel sikertelenül jártam felszólítottam őket, hogy száljanak ki az autóból, hogy előállíthassam Rendőri Utasítás Megszegése indokkal. Ekkor a sofőr hátratolatott és elindult, ekkor figyelmeztetőlövést adtam le az autóra, próbáltam a kerekét lőni, de sajnos balszerencsémre az utolsó golyó az utast találta el. deemoN felé a panaszom a helytelen bírálás, ugyanis csak rám osztott szankciót DM indokkal és a PG-t ami a videóban jól látható figyelmen kívül hagyta. Továbbá a videót utólag kellett elkérjem mert amikor a szankciót kaptam akkor én nem láttam a videót ami miatt a jailt kaptam. A panasz nem egyértelműen csak deemoN felé irányul, hanem Diego de Bracco felé is.>

Bizonyítékok:
< célkereszt hiba
videó
log: [2021-05-31 21:35:06] [Output] : Matthew Kennard mondja: Távozzanak
[2021-05-31 21:35:23] [Output] : Matthew Kennard mondja: Távozzon!
[2021-05-31 21:35:45] [Output] : Matthew Kennard mondja: Rendben akkor
[2021-05-31 21:35:49] [Output] : Matthew Kennard mondja: Száljon ki
[2021-05-31 21:35:59] [Output] : Diego De Bracco mondja: Miért szállnék ki?
[2021-05-31 21:36:07] [Output] : Diego De Bracco mondja: Rendőri túlkapás amit tesz.
[2021-05-31 21:36:07] [Output] : Matthew Kennard mondja: Előállítom
[2021-05-31 21:36:13] [Output] : Matthew Kennard mondja: Most száljon ki!
[2021-05-31 21:36:14] [Output] : Diego De Bracco mondja: Engem ugyan ne
>

Megjegyzés:
< A célkereszt hibánál mellékelt videóban jól látszódik, hogy nem mindig oda megy a golyó ahova a célkereszt mutat. >
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: moonrise és DuplaV

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Sziasztok! TeamSpeaken a részemet már el mondtam de szeretném tisztázni itt is.
Az ügy bírálása során többször is tisztáztam, hogy meg tudom érteni az álláspontod és elhiszem hogy véletlen ölted, mert te csak a kereket céloztad, viszont ettől függetlenül is szankcionálandó a DM. Mindazonáltal, hogy részedről úgy gondoltad Diego PG-t követett el, amikor elhajtott azért nem találtam jogosnak, mivel az autójával már indulóban volt akkor, mikor te az MP5-öt rájuk fogtad, indulás közben pedig már nem fognak úgy megállni, mintha már az elejétől kezdve még álló helyzetben rájuk fogtad volna.​

Ennél több hozzáfűznivalóm nincsen, várom a bírálatot.

[Edit] - A DM bizonyítható volt utólag is killog által, amit a bíráló FőAdmin részére kérés esetén tudok továbbítani.
[Edit 2] - Az utóbbi hozzászólásodra válaszként pedig, előtted mondtam el mikor rám írtál teamspeaken, hogy jóformán a PK létezéséről sem tudtam mikor szóltál nekem a videód eltűnéséről.
Nevetségesnek tartom azt, hogy ezt követően azzal vádolsz, hogy a saját bőröm mentésére tűnt el a videó, illetve még az is felmerült benned, hogy saját ügyet intéztem. Továbbá a PG amit te állítottál, annak a lényege az volt hogy miközben rájuk fogod a fegyvered ők elmennek, ezt pedig logból szerintem te is tudod, hogy nem lehet leszűrni mivel olyan cselekmény történt ami vizuálisan volt látható, nem pedig log alapján rekonstruálható.
 
Utoljára szerkesztve:

Ceruza

Újonc
2019. 01. 10.
21
5
V4 karakter
Matthew Kennard
LV karakter
Robert Jonson
V2 karakter
Matthew Kennard
Én részemről tartom a PG-t. A bizonyítékot jelentő videó törlésre került. Se az én részemről a DM nem bizonyítható utólag, és a PG se. Így én úgy gondolom szándékosan lett a videó törölve, ezzel védve Diegot. Ts-en az hangzott el, hogy más töltötte fel a videót. Valamikor el lett küldve a nyersanyag, vágott anyag. Kell nyoma legyen, és visszakereshető. Továbbá elhangzott olyan is, hogy a licensz lejárt és azért törlődött a videó. Ez biztos valótlan, mert 3 hónap után törlődik a videó. Erről itt a bizonyíték.
Bizonyíték
Mennyi ideig maradnak eltárolva a videóim?

Az ingyenesen feltöltött videók 3 hónap után törlődnek, helyet kreálva az új tartalomnak. Előfizetéssel csak akkor törlődik a videó, ha azt kérik.
Várom a bizonyítékot jelentő videónak az újbóli közlését.
 
  • Tetszik
Reactions: DuplaV

Crakix

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
256
122
21
Budapest 8. kerület
LV karakter
Jack D Crusader
hozzászólnék mivel érintett vagyok mert engem öltél meg. DM bizonyítható, a killog alapján, ami el lesz küldve Croxo-nak.
 

Ceruza

Újonc
2019. 01. 10.
21
5
V4 karakter
Matthew Kennard
LV karakter
Robert Jonson
V2 karakter
Matthew Kennard
hozzászólnék mivel érintett vagyok mert engem öltél meg. DM bizonyítható, a killog alapján.
A videó ami alapján kaptam a szankciót nem létezik. A DM nem bizonyítható. A PG is bizonyítható akkor a loggal. Fegyver, felszólítás ott a logba.
Szóval
Ti is tudjátok, hogy a panasz felétek is irányul, ezért "tünt el" a videó, így védve magatokat. De mint az meg volt említve, a videónak valahol még meg kell lennie, az alapján amit ts-en mondtatok.
Hozzá teszem a panaszkönyv megjelenése után tűnt el a videó. Több mint gyanús ez nekem.
 

Crakix

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
256
122
21
Budapest 8. kerület
LV karakter
Jack D Crusader
A pg-t loggal nem nagyon tudod bizonyítani, a videót pedig mint mondtam ts-en utána kérdezek.
De tobb hozzafuzni valom nincsen mar a panaszkonyvhoz. :D
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
Vasárnap 16:00-kor várlak titeket TS-en @Ceruza @deemoN!
Amennyiben valakinek nem jó az időpont az jelezze nekem privátba.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Smooky és deemoN

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
PK jogtalan.

Nincs semmiféle célkereszt hiba abban a videóban amit küldtél mivel,ha fegyverrel elkezdesz lövöldözni folyamatosan akkor a fegyver elkezdi szórni a golyókat mindenfelé,ha pontosan szeretnél lőni akkor "pötyögtetni" kell. PG -t nem láttam az első videóban.A második videót pedig nem tudom megnézni. Legközelebb meggondolod,hogy elkezdesz lőni a kocsi kerekére mivel a kockázat fennáll,hogy megölsz valakit.A jailt jogosan kaptad és @deemoN megfelelően járt el az ügyben.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.