Matthew Hopkins - Ricsi[HELYETTE ÍROM]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oldman

Újonc
2019. 10. 18.
26
28
V2 karakter
Lakatos Todor Sándor
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Matthew Hopkins >

Panaszolt fél admin neve:
< Ricsi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan ban. >

Bizonyítékok:
< https://i.gyazo.com/1bd50e9b37d4731749ff58a02dbb2f55.png >

Megjegyzés:
< - Admin minosites : van aki anyázik, elhordja az admint mindennek és nem kap örök bant csak jailt, én nem érzem annyira erősnek a minősítést.
- hazudas: részben hazudtam, viszont utána be vallottam mindent és vállaltam a következményeket.
- UCP múlt: nyilván ezt oda kellet írni, mikor kb 10 vagy 15 jogos jailem van a 37-ből, de valamibe mindig bele kell kötni.

Nem haragszom senkire, a panasz nem hátsószándékból írtam, csak megbeszélni szeretném az egészet.
Az ilyen UB nincs szöveget hanyagoljuk, ha megírod, hogy hibáztam és ez így nem jó elfogadom nem fogok sírni.
>
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ex főadminként voltál itt, nem hiszem el hogy pont te nem tudod a szabályzatot, szimplán jelenleg én adtam a banjaidat mindenhonnan fórumról, és szerverről is.

Lehetséges hogy nem véletlen!
 

Oldman

Újonc
2019. 10. 18.
26
28
V2 karakter
Lakatos Todor Sándor
Ebbe a fórumos dologba ne menjünk bele, arról is lehetne beszélni mert az se éppen jogos. Senki nem mondta, hogy nem tudom a szabályzatot és úgy látom még mindig le ragadtál ennél a főadminos témánál, mint a legutóbb is ezzel basztattál.. Elfogadom, akkor hibáztam jogos.. Köszi.
HELYETTE ÍROM
 
  • Vicces
Reactions: Smexy és Nxrby
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.