Matthew Holmes Jelentkezése Redline Auto Serviceba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Matthew30

Újonc
2019. 02. 05.
25
1
20
Tiszafüred
V4 karakter
Matthew Lewis
LV karakter
Matthew Wattson
V2 karakter
Matthew Wattson
g6ihL4y.png

Teljes neve:
~ Matthew Holmes ~
Születési helye, ideje:
~ Las Venturas. 1990.06.18 ~
Édesanyja lánykori neve:
~ Lisa Rosewellt ~
Jelenlegi lakcíme:
~ Las Payadasas Bird Street 73. ~
Hány éve él a városban?:
~ Születésem óta 28 év. ~
Miért szeretne nálunk dolgozni?:
~Szeretnék egy olyan munkahelyet amihez értek és szeretem is, valamint szeretnék dolgozni
hogy eltarthassam a családomat! Valamint szeretnék jó munkatársakat, illetve jó barátságokat kiépíteni. Gyermekkorom óta foglalkoztatnak a kocsik, mindig is szerettem volna egy ilyen
munkahelyet mint a Redline Auto Service! 17 éves koromban vettek édesapámék egy Chevrolette Chevelle SS'70-et, azt elég sokat kellet butykölni, de jól megcsináltam, és akkor határoztam el hogy
szerelő akarok lenni. Természetesen szeretnék minél tovább a csapatuk tagja lenni, mivel ez nekem egy álommunkahely.~

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
~Udvarias vagyok, tudok és szeretek szerelni, szeretek közösségben lenni, és úgy érzem
ez megfelelő munkahely számomra! Valamint nem becsülöm alá azokat akiknek nincsen jó kocsijuk, és tudom higgadtan kezelni a dolgokat a
csapatba. Valamint jó vagyok papírmunkázáshoz is, elvégeztem egy általánost, egy gimnáziumot, vlamint egyetemet az Oxfordon. Sokat dolgoznék
nem vagyok lusta, valamint nem hanyagolom el a kedvességet sem az ügyfelektől. Nem kérnék egy ügyféltől plusz pénzt, hogy többet kaphassak fizet-
ésnél. Én úgy érzem ez megfelelő munkahely lenne számomra. Velem csak jól járnának.~

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
~Nem még nem, viszont otthoni elfoglatságom a szerelés volt, apám és az én kocsimat is mindig
javítgattam. Ez alatt az idő alatt eléggé rátanultam a szakmára, bár még nem dolgoztam szerelőként hivatalosan, de azért ismerem a szakma csínnyát-bínnyát.~

Előző munkahelye(i):
~ Szerelő, vidéki buszsofőr, növénytermesztő. ~
Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
~ Igen, rendelkezem 2025-ig! ~
A jelentkező nyilatkozata:
Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.
Jelentkező Aláírása:

~ Matthew Holmes ~

dmbg9Hw.png

Játszott perceid:
< https://imgur.com/jMMNs53 >
Eddigi frakcióid:
< Ezen a szerveren még nem voltam frakcióban. >
Jelenlegi frakciód:
< Nincs ilyen. >
Mióta RP-zel?:
< 2.5 éve kb. >
Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért mert IRL is imádom a kocsikat, valamint mindig is szerelő szerettem volna lenni,
ezzel szeretnék pénzt keresni, mert jelenleg eléggé le vagyok égve, nagyon szeretnék csatlakozni hozzátok, és szerelő lenni. Más szerveren is voltam már szerelő,
de az nem volt komoly csak egy External Gaminges szerver, ahol ez nagyon megtetszett, és így úgy gondoltam szeretnék egy normális szerelői frakció tagja lenni.
Nagyon sokat lennék szolgálatban, és betartanám a szabályokat amik ki lettek szabva, hisz ez kötelességem lesz. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szerintem én azért lennék alkalmas mert megértő vagyok, nem lennék ideges a pl: Meatingen
nem kapnék elég fizetést, higgadtan kezelném a dolgokat. Nem tudom hogy az baj-e de én egy elég gyenge gépen játszom, így nincs túl sok FPS-em a játékban,
sok playernél 14-15, remélem ez nem baj. Nagyon sokat lennék aktív, tisztelettudó vagyok, és nem követnék el semmifél szabálysértést a frakcióban. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/VVaZPu9 >
Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/ESeAGPz >
Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/RKwycsG >
Voltál-e már szerelő?:
< Nem >
Mennyi idős vagy?:
< 14 >
Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1-2 hónapja >
Használsz-e TS3-at?:
< Igen! >
Használsz Facebook fiókot?:
< Nem >
Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 óra >
Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétköznap délutan, hétvégén reggel is! >
Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. lehetőség >
Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! Engem Máténak hívnak, 14 éves vagyok, Egy kis városban élek Tiszafüreden. Nagyon sokat játszom a
SeeMTA/V3/LV szerverrel, és csak ezzel a játékkal foglalkozom. Nagyon szeretek gépezni, de én naponta csak 14 órakor érek haza, és inkább este felé játszom.
Nincs barátnóm sajna :D. Imádom az rp szervereket főleg a See-t de csak itt játszom LV-n! Még nem voltam szerelő frakcióban eddig. Kicsit vékony a hangom, de szemben sem
áll hazudni nektek az életkoromról. 2019. 03.02-kor töltöttem be a 14-et! >
 
Utoljára szerkesztve:

#Danny

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
151
28
V4 karakter
Danny Charles
LV karakter
Jim Lorenzo
Helló, nem értem miért van áthúzva amit írtál?! Meg szerintem sok az 5db Jail 6.000-percnél! De majd meglátjuk mi lesz! TARTÓZKODOM
 

Matthew30

Újonc
2019. 02. 05.
25
1
20
Tiszafüred
V4 karakter
Matthew Lewis
LV karakter
Matthew Wattson
V2 karakter
Matthew Wattson
Szia, nem tudom miert huzta at valami hiba lehetett mert egy szoveges dokumentumvan irtam, es ctl+v ztem at, hat sajnos sok de az egxiket szerintem el lehet engedni az rp folytatasr mert azt en kertem mert mennem kellet egx rp esemeny kozbe! Nagyon remelem nem tul nagy gond! Koszonom valszodat! Utoirat: kijavitottam a athuzast.
 
Utoljára szerkesztve:

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Tartalmas lett a lapod, bár az UCP-d a perceidhez képest kicsit aggasztó. De azért szerintem egy esélyt megérdemelnél. Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Matthew30

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.03.14. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.