Matthew H Thomsom jelentkezési formanyomtatványa

2024. 01. 23.
22
3
V4 karakter
Matthew H Thomsom
V2 karakter
Matthew H Smith
bmslogo.png

JELENTKEZÉSI formanyomtatvány

~ Out of Character ~

> Hogy hívnak?
- Kiss Tamás
>
Hány éves vagy?
- 15
>
Account ID-d?
- 240384
>
Jelenlegi játszott perced?
- 17538
>
Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív?
- Délelőtt? Délután? Este? Éjszaka?
>
Online töltött óráidból mennyit tudnál szerelésre fordítani?
- 1-2 óra? | 3-4 óra? | több mint 4 óra?
>
OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek)
- > Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka?
- Fix&Drive meguntam a vezetőséget illetve elromlott a gépem
>
Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal?
- természetesen
>
Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb..
-

Kiss Tamás vagyok, 15 éves, és bár nem vonz a tanulás, az MTA világa teljesen magával ragadott. Az autós és motoros kalandok, a versenyzés izgalma és a közösség, barátokra lelhetsz mindjárt arra, hogy szenvedéllyel csinálom.
Az MTA lehetőségeket arra, hogy kreatív módon fejezzem ki magam, és új élményeket szerezzek. Szívesen részt veszel a közös akciókban és eseményekben, ahol megismertem a hasonló érdeklődésű játékosokat, és barátságokat köthetek. A játék világa számodra nemcsak szórakozás, hanem egy lehetőség arra is, hogy tanulj a csapatmunkáról, a stratégiáról és a problémamegoldásról, ami a való életben is hasznosak lehetnek.

Bár a tanulás nem a kedvenced, az MTA világában való részvétel segít abban, hogy fejlődj, új dolgokat tanulj, és élvezd a szórakozást, amit a játékot nyújt!

~ In Character ~

> Jelentkező neve?
- Matthew H Thomsom
>
Jelentkező születési helye, ideje?
- Los Santos Medical Center 2000.03.26
>
Korábbi munkahelye(i)?
- Fix&Drive
>
Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki!
-
szeretném kifejezni az érdeklődésemet a frakcióhoz való csatlakozás iránt, mert hiszek abban, hogy közös céljaink és értékeink összhangban egymással. Számomra fontos a csapatmunka, és szeretném ajánlani a közösséget

Az autószerelés világában való aktív részvétel mindig is vonzott, és úgy érzem, hogy a cég tagjaként lehetőségem nyílna nemcsak fejlődni, hanem új barátokat is szerezni. Eddigi tapasztalataim során rengeteg készséget fejlesztésem, mint például a stratégiák kidolgozása és a problémák hatékony kezelése, amit szív
Ezen kívül izgat a frakció által képviselt értékek és célok, és szeretném aktívan részt venni a közös munkában, hogy együtt érjük el a kitűzött célokat.
>
Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik a belépéshez szükséges összeggel?
- természetesen
>
Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.)
-
Matthew H. Thomson 24 éves fiatal vagyok, aki elkötelezett a folyamatos tanulás és fejlődés mellett. A Los Santos Repair egyetemen tanultam Autószerelő Mechanikus szakon, ahol a főbb tantárgyaim között szerepeltek föbb kábelek,csatlakozók,motorikai dolgok stb.
Korábban dolgoztam a Fix&Drive-nál, ahol Szerelői Gyakornok voltam. Itt felelős voltam autószerelési feladatokhoz illetve a cégen belüli tartozásokhoz, és sikerült elérnem egy fontos projektet ahol nagyon jól szerepeltem . Ezen kívül nem dolgoztam sehol.
Kiváló és problémamegoldó kommunikációs készségekkel rendelkezem, jól tudok csapatban dolgozni, és szeretem a kihívásokat. Szabadidőmben érdeklődöm a legális autótalálkozókra, ami segít a kreativitásom fejlesztését.
Referenciáim kérésre rendelkezésre állnak.
>
Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése?

- 40-50 perc