Matthew Elliot felvételi lapja a Fix & Drive Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Foka

Az év Globális Moderátora | 2023
Támogató
2022. 07. 17.
146
133
Szeged
V4 karakter
Maximo D Garrido
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Huba a nevem, és 13 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ See MTA V2-n nem sok idelye játszom, 6900 percem van eddig más RP szerveren játszottam. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Az Admin Jailek kicsit sok, de az utolsó után eldöntöttem hogy jobban oda figyelek már rá. A névváltásnál meg nem tudom miért az van oda írva, egyáltalán nem ezt írtam gondolom bugos volt vagy ilyesmi.~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétköznap 4-5 órát esetleg többet, hétvégén 8-10 órát. Ha nincs iskola akkor hétköznap többet is tudok. Tudom teljesíteni az elvártakat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Huba a nevem mint írtam, nem szeretek nagyon tanulni, sokat szoktam játszani. Könnyen tudok barátkozni sok barátom van. Nem vagyok haragtartó, és könnyen megbocsájtok illetve úgymond nehezen haragszok meg valakire. Nem sértődök meg az erősebb kritikákra inkább megfogadom, illetve a hibáimból tanulok. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Matthew Elliot ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Medical Center, 2000.07.23 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakközépiskola, autószerelő. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Kiskoromtól fogva autószerelő szeretnék lenni, apukám mikor valamit szerelt főleg autót akkor mindig oda mentem és segítettem. Szóval autószerelőként szeretnék dolgozni és erre a legalkalmasabb hely szerintem a Fix & Drive Service. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Születési neve - Matthew Elliot ~
Anyja leánykori neve - Lewis Elizabeth
Apja neve - James Elliot
Születési hely - Los Santos Medical Center.
Matthew Elliot vagyok. 2000.07.23-án születtem egy szerdai napon. Kiskoromtól fogva a szerelés az ami érdekel, kiskoromban mindent meg akartam szerelni, volt egy csavar húzóm meg egy kalapácsom és azzal próbálgattam szerelgetni, az autónkat a csapot egyszóval mindent amit otthon lehetett. Körülbelül 10-11 éves koromban kaptam apukámtól egy komplett szerelő ládát, tele minden féle szerszámmal. Azóta szeretnék szerelő lenni. Nekem az apukám is szerelő volt sokat tanult, ezért engem is tanított, majd mikor 18 éves lettem egy szerelő műhely-t kaptam. Ennek én nagyon örültem mert el tudtam kezdeni a karrierem, viszont csak egyedül voltam, szóval bezártam 2-3 év után. És most vagyok itt ahol úgy döntöttem hogy a Fix & Drive Service-be jövök dolgozni.

Aláírás:
Matthew Elliot
 
Utoljára szerkesztve:

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Játszott percedhez képest elég sok a jail, ez magatartás egyenlőre nem felel meg a cégünk kritériumainak próbáld meg később újra. - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: Foka
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.