[Matthew Douglas] jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Erikk

Újonc
2024. 01. 29.
1
0
V2 karakter
Matthew Douglas
N-vtelen-1.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Matthew Douglas
Születési hely, idő: 1993.07.23
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36223862659
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Market Street 64, Los Santos
Legmagasabb végzettsége: Középiskola
Eddigi munkahelyei: Benzinszállító,ételfutár

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Matthew Douglasnak hívnak, és jelenleg 31 éves vagyok. Los Santosban születtem, 1993 nyarán, és ott is nevelkedtem 16 éves koromig. Tanulmányaimat 1999-ben kezdtem meg a Los Santosi Általános iskolában. Jó pár év elteltével, ballagásom után folytattam tanulmányaim egy kicsivel messzebb lévő San Fierroi iskolában, és ott is végeztem tanulmányaimmal. Normális körülmények között éltünk a szüleimmel, de amikor elvesztettem édesapámat egy betegség miatt, akkor már nem tudtuk édesanyámmal fizetni a Los Santosi albérletünket, így Blueberrybe kellett költöztünk. Apukám neve Andrew Douglas volt és kamionosként dolgozott. Anyukám Jelenleg is Blueberryben lakik, az ő neve Jenny Santiago, és nem rég lett nyugdíjas. Tegnap költöztem vissza Los Santosba, amikor megláttam hogy rendőrt keresnek. Nagyon megörültem, mivel nagyon régóta szeretném már magam ilyesmiben is kipróbálni. Ezért is jelentkezem most.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Erik
Mennyi idős vagy: 16
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8 általános, jelenleg gimnáziumba járok.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 210
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Matthew Douglas egy fiatalos,erős férfi. Kimagasló tanulmányi eredményei tükrözik azt, hogy milyen hamar és hatékonyan képes elvégezni a rá kiszabott feladatokat. Fiatalkora óta felnéz a rendőrökre, apja is ilyen téren szerette volna hogy elhelyezkedjen. Részben ezért is szeretne rendőr lenni. Sosem jutott eszébe hogy rossz útra térjen. Kíváló csapatmunkás és nagyon kedves/megértő ember. Bármikor bármit elvégez, feletteseit tiszteli. Néha azért túlzásokba esik és kissé tud flegma is lenni, főleg ha a családját, vagy a barátait szidják.
Miért pont rád essen a választásunk?
Nagyon szeretek csapatban dolgozni, és szerintem nagyon tisztelettudó és türelmes vagyok. 6 éve rpzem, így szerintem minden meg van ahhoz, hogy egy ilyen frakcióban is bizonyítani tudjak. Más, kisebb szervereken már megáltam a helyem, szóval remélem itt is sikerül.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam.
 
Utoljára szerkesztve:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Matthew Douglas!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2024.02.05. 17:30 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2024.02.05. 17:30 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.