Matthew D Hunter jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mate1500

Újonc
2023. 10. 31.
2
0
V4 karakter
Bastian Kellner
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Matteo<
~ Hány éves vagy? ~
>15<
~ Account ID-d? ~
>237731<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>16 612<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Változó néha van mikor délelőtt van mikor délután de legtöbbet este szoktam játszani<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>6-7 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam de van valamennyi tapasztalatom<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Természetesen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Sziasztok! Matteo vagyok igazából, PC-k építésével foglalkozom a barátaim-nak is én rakom össze a gépeket. Értek a gépekhez és szeretem csinálni de nagyon szeretem mikor szakmai tanácsot kérnek tőlem.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Matthew D Hunter<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>San Fierro 1997.07.01<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Bányász voltam sokáig<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Szeretem a kihívásokat és szeretem a megbízásokat és szeretem magát a munkát<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Természetesen<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Sziasztok! Matthew D Hunter vagyok. 1997.július.1-jén láttam meg a nagy világot. Ahogy cseperedtem, minden szabadidőmet a családom garázsában töltöttem, ahol nagyon elbűvölten figyeltem ahogy édesapám szerelgette a járműveit. Nem volt kérdés hogy egyszer autószerelő leszek. Egy nap elvégeztem hogy beiratkozom a San Fierro-i Járműmechatronikai Szakképzési Centrum-ba. Négy esztendőt töltöttem ott és sikerült elsajátítanom a járműtechnológia rejtelmeit és megszereztem az autószerelői képesítést. Amint végeztem a tanulmányaimmal egyből édesapám mellé kerültem. Olajcserét végeztem, Szűrőt cseréltem, és segédkeztem édesapámnak amikor csak tudtam. A sorsom azonban nehezebbre fordult sajnos édesapám egy balesetet szenvedett és az egyik lábát elvesztette így én magam kellett uralkodjak a műhelyben és sajnos el kellett adni a műhelyt. Ezért keresem az új munkalehetőséget. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>24 perc <



 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
405
144
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.07.11. (Csütörtök) 16:30
- 2024.07.14. (Vasárnap) 15:00

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
  • Imádom
Reactions: Mate1500
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.