Matthew D Garcia jelentkezése a Jesse Car Servicehez. :D

2023. 09. 24.
6
3
V4 karakter
Matthew Calm
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Matthew D Garcia-

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- 1996.04.03-

Bejelentett lakcím:
- Fort Carson-

Telefonszám:
- +38-76-695-9271-

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Szeretek csapatban dolgozni, illetve láttam milyen kedves munkatársaim lennének. Nagyon jól tudok autót szerelni, mivel Los Santosban a BMS-esben voltam szerelő, viszont családi okok miatt fel kellett mondjak. Nagyon jó közösség volt ott is, de valahogy visszahúz a szívem a szereléshez. -

Miért pont önt válasszuk?
- Nagyon jól tudok csapatban dolgozni, és szeretem az embereket is. Megtudom állni a saját helyemet, ha kapok egy esélyt. Nagyon jól megtudom szerelni az autókat, egész gyorsan, és könnyedén, mert van benne tapasztalatom.-

Hol talált cégünk hirdetésére?
- A város hirdetőfalán találtam rá az állásra, hogy új munkatársat keresnek állományukba. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Los Santosban volt a BMS-nél autószerelő. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Válasz -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Matthew D Garcia.
Kelt: 2024.09.02

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Feri: (rigó)-

Betöltött életkorod:
- 16,5 -

Jelenlegi játszott perced:
- 4512 (75 óra) -

Korábbi frakcióid:
- See V4 BMS. -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Időiány miatt kellett abbahagynom. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- Kettő éve játszok RP szervereken. Nem. -

Terveid a frakcióban:
- Minél magasabb rangra feljutni, és minél jobban megmutatni, hogy igenis akarom a szerelő dolgokat csinálni, hisz IRL is ezzel foglalkozom.-

Miért válasszunk téged?
- Válasszatok engem azért mert jól tudok csapatban dolgozni, együttműködő vagyok, megértem az embereket. Nem kiabálok valakivel ha rosszul teszi a dolgát, illetve See V4-en voltam a BMS-ben szerelő, és meg voltak velem elégedve. Ha kell arról a jelentkezésem akkor lehet hogy előtudom keríteni. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- hétvégén ha nem megyek dolgozni, akkor 6-7 órákat egy nap alatt. Hétköznap.: Attól függ hogyan végzek munkában/suliban, mert végzős vagyok, és sok dolgot kell intézzek, de az esti órákban is tudok lenni 3-4 órákat. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
-

Account ID-d:
- 33077 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Ferinek hívnak 16,5 éves vagyok, hamarosan 17 életévemet fogom betölteni. Karosszérialakatosnak tanulok Kecskeméten, és az utolsó évem ebben a szakmában. Szeretnék tovább tanulni 2., illetve 3. szakmában is. Szeretném megtanulni jobban az autószerelés, hisz most is szerelek, viszont motorikusan nemtudok úgy szét-össze szerelni egy autót sem. Ha ez a szakma meglenne, akkor már lenne egy biztos helyem, Apám furgonos cégében, melynek van egy műhelye, és jó lenne ha valaki tudná szerelni azokat. Később, amit már fizetni is kell, szeretném a fényező szakmát is elvégezni, hogy teljes egészében a nulláról feltudjak autókat építeni. A Kecskeméti Mercedes Gyárban vagyok jelenleg (gyakorlaton), ahol hamarosan kikerülünk a gyártósorra. Ha úgy adódik, és megvan ez a 3 szakma akkor szeretnék ezekben a szakmákban dolgozni, mert érdekelnek. Van egy baráti közösség akikkel jelentkezünk ide a Jesse-hez, és mindennap feljárunk együtt a szerverre játszani. Ennyi lett volna ez a kis bemutatkozás, mivel így hirtelen nem ugrik be semmi egyéb dolog.-