Matthew Calm jelentkezése.

2023. 09. 24.
5
3
V4 karakter
Matthew Calm
kisvonal.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Jelentkezési nyomtatvány
kisvonal.png

OOC információk:

| Hogy hívnak? |
-Ferinek hívnak!-
| Hány éves vagy? |
-17 leszek hamarosan.-
| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |
-Lassan egy éve játszok a V4-el.-
| Hány játszott perced van a szerveren? |
-24.989 perc.-
| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |
- -
| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
-Igen voltam, amit meg is bántam. -
| Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
-Nem voltam! -
| Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |
-Voltam eddig a BMS-nél amiben ott voltam, 2,5 hetet, majd már unalmas volt szerelni, illetve időhiány is volt így ki lettem rúgva a frakcióból. Volt egy második próbálkozásom a Rendőrségi Akadémián, ahol megbuktam a második vizsgán.-
| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |
-Számomra bőven teljesíthető.-
| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |
-Azért szeretnék a frakció tagja lenni, mert már egyszer megírtam a lapomat, és fel is vettek volna, ha elmentem volna a TS meghallgatásra.-
| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |
-Persze, rendelkezek mindkettővel!-
kisvonal.png

Jelentkezési lap IC része:

| Születési neve: |
-Matthew Calm-
| Születési helye, időpontja: |
-Los Santos belvárosi kórház.-
| Telefonszáma: |
-+38-77-946-6943-
| Ön büntetett előéletű? |
-Igen, a tegnapi napon 2024.07.15-én voltam CSH miatt előállítva. Teljes mértékben sajnálom az esetet.-
| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyőrnek? |
-A pénzügyőr feladatai közé tartozik a vám-és pénzügyi betartásának ellenőrzése, a vámok, adók és egyéb pénzügyi kötelezettségek beszedése. Pl.: Vámkezelés, Jövedéki ellenőrzé, pénzügyi büncselekmények felderítése.-
| Ön szerint mi a költségvetési csalás? |
-A költségvetési csalás a pénzügyi visszaélések egy típus, amely során valaki szándékosan félrevezeti az államot, vagy más költségvetési szervet annak édrekében , hogy jogosulatlanul jutattatásokhoz, támogatásokhoz , adókedvezményekhez vagy egyéb előnyökhöz jusson.-
| Milyen bűncselekmény esetében jár el a Nemzeti adó- és Vámhivatal? |
-A Nemzeti Adó -és Vámhivatal, többféle bűncselekmény esetében jár el, főleg azokban amelyek az állami költsévetést és a gazdasági szabályozást érintik. Pl.: Adócsalás, és adóelkerülés, Áfa-csalás, Költségvetési csalás, Csempészet, Jövedéki visszaélések, Pénzmosás.-

kisvonal.png