Matthew Bobbie-Devil

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sweetxyking

Újonc
2024. 02. 15.
8
5
V4 karakter
Matthew Bobbie
LV karakter
Valerio Carrion
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Matthew Bobbie

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Devil

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Igazából az történt röviden és lényegében,hogy elmentem zacishoz és hírdettem az antikjaimat hogy vegyék meg.Ez nem vált be és senkit nem érdekelt amíg jött ez a Dennis csávó és megkérdezte mennyi az összértéke.Én elmentem, megnéztem és elmondtam neki.Erre ő mondta,hogy neki csak az aranyrúd kell és én mondtam ha az kell akkor megkell vegye az egészet.Ő erre megfordult lekacagott és majd azután beszolt és elkezdett futni.Én ezt magamra vettem mert dagit rpztem és megüttem 2szer őt a kocsija mellett és én úgy láttam mintha őt üttem volna meg.Erre ő hívott admint és én is azt mondtam az adminnak hogy nem én voltam mert nem láttam és nem tudtam.Miután sok ooc után küldtem logot is,ő is videót és mint kiderült rávertem a kocsijára amit én nem vettem észre de tényleg és azért mondtam hogy nem üttem meg.Azután egyből is írtam ooc hogy kifizetem a teljes kárt és hogy nem vettem észre hogy megüttem a kocsit.Ebbe ő bele is egyezett volna de arra már azt mondta Devil hogy én félrevezettem őt pedig szándékomba sem volt őt félrevezetni csak tényleg nem vettem észre.Ahogy előkerült a clipp egyből is mondtam hogy nem tudtam s nem is láttam és hogy kifizetem de arra már késő volt.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Én csak annyit szeretnék hogy kérlek szépen kapjak egy ubt mert nem volt szándekomba téged félrevezetni és én azt is elviselném ha csak Nonrp-t raknál be.Köszi hogyha végigolvasod szép napot!
 

.devil

<3
SzerverAdmin
v4
2021. 10. 21.
64
471
V4 karakter
Lucia Varela 🐱
LV karakter
Ava Morrow 🥸
hy,
össze-vissza beszéltél mielőtt nem kaptuk meg a videót, csak azt nem állítottad ami valójában is történt.
Egyáltalán nem reális az, hogy egy told el a biciklit bigmac "beszólásra" te fogod magad aztán golfütővel majd hadonászol és szétvered az autót, akár a másik félt.

Ebből a videórészletből nem tudom, hogy te hogyan is láthattál mást, sajnos az igazad videóval nem tudtad bizonyítani.
Videó: https://streamable.com/e2v936

Az esetleges félreértéseket elkerülve, hogy miért is lettem majdnem félrevezetve:
[2024-08-19 15:33:36] [Output] : Matthew Bobbie: (( nem is en csinaltam ))
[2024-08-19 15:34:00] [Output] : Matthew Bobbie: (( en ot uttem meg egyszer mert beszolt amikor szepen beszeltem ))
Az az egy ütés, 3 tenném hozzá.

A stílusodról meg nem is szeretnék inkább említést tenni: [2024-08-19 15:35:04] [Output] : Matthew Bobbie: (( ne viccelj mar ezert hivsz admint amikor beszolsz es radverek egyet xdddddd ))

Bíráló FA/SA számára csatolom az egész ügyről a logot.
 

Sweetxyking

Újonc
2024. 02. 15.
8
5
V4 karakter
Matthew Bobbie
LV karakter
Valerio Carrion
Lehet hogy tévedtem azzal, hogy nem kellett volna szétvernem a másik játékost,ilyenkor nagy volt bennem az adrenalin és nem tudtam hogy mit cselekszem.És még azt sem értem mire fel kaptam bannt nem pedig admin jailt mivel nem hinném,hogy ez kitiltást érdemelt volna.És rátérve arra,hogy én nem akartalak átverni és hazudni csak nem láttam,hogy én üttem be,de clipp utan egyből irtam kifizetem.
 

Sweetxyking

Újonc
2024. 02. 15.
8
5
V4 karakter
Matthew Bobbie
LV karakter
Valerio Carrion
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. - justcody
Kérlek szépen irjál vissza én tényleg leülök bármennyi percet Nonrp-t de kérlek szépen ubzz kérlek nem gondolom hogy ez 3 hónapot érdemelt volna csak kérlek bérmennyit leülök jailben csak kérlek kapjak egy ubt,tényleg nem gondolom hogy ez 3 hónapot érdemelt volna és köszi ha válaszolsz.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 774
22 283
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Szankció kiosztása jogos volt, mértékével azért nincs probléma, mert vállszélességgel kiálltál a bolondságod mellett, ahelyett, hogy vállaltad volna a tetted.
Meg a "te kinek pattogsz" után, pont nem úgy tűnik, hogy tudnád azt, hogy egy közösségben hogyan kell viselkedni.
Maximum az adminisztrátortól tudsz enyhitést kérni, de erre sok esélyt nem látok a mondandóid miatt.
Jogtalan,
zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.