Matteo Winters jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kevinnn

Újonc
2023. 08. 03.
25
3
V4 karakter
Matteo Winters
LV karakter
Matteo Winters
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Matteo Winters

2. Születés helye, dátuma
Los Santos Hospital, 1999/06/12

3. Bejelentett lakcíme
Downtown Los Santos, 53.

4. Telefonszáma
+36-22-766-7572

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendőrjárőr képzés.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Kamionsofőr, családom van.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nem szolgáltam még egyéb rendvédelmi szerveknél, de tapasztalatokkal rendelkezem, mivel Apám rendőr volt.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Civil járőrszolgálatot szeretném kipróbálni. Úgy gondolom megálló lennék ebben a szervben. Mindig is érdekelt a nyomozás, szeretném a szerzett tapasztalatokat felhasználni a nyomozás terén.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Figyelmes, szorgalmas és aktív vagyok, ami úgy gondolom nem hátrány. Szeretném próbára tenni magam, ha már minden álmom volt, hogy egy különleges rendészeti csapatnál szolgáljak. Mint mondtam, tapasztalattal rendelkezek. Úgy gondolom megállnám helyemet elég komolyan, ha hibám lenne, legtöbbször tanulok belőle.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Kevin, 16 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
Körülbelül 4 éve kezdtem el, a legelső szerverem a SeeMTA V2 volt. Azóta szinte csak SGS szervereken játszok, nem szoktam máshol olyan gyakran.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
7460 percem van a szerveren, ez a lap után csak nőni fog.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
SeeMTA v2-es játékszerveren még nem voltam frakcióban.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Tervem az, hogy minnél több időt maradjak, és sikeresen felvegyenek a frakcióba, csapattag lehessek. -Mint ahogy mondtam aktív, és szorgalmas vagyok, amivel úgy gondolom nem lenne probléma. Szeretnék együtt szolgálni barátommal, úgy halottam ez a frakció egy összetartó csapatnak titulálható. Terveim közé sorolom a minnél nagyobb rang elérését, annak helyének megállását.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, rendelkezem mindhárommal.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Ervin vagyok, 16 éves. Magyarországon élek, Heves megyében családommal. Hobbiaim közé sorolom a kosárlabdát, haverokkal lógást. Szabadidőmben legtöbbször játszani szoktam barátaimmal, a lapot is lényegében azért töltöttem ki, mert szeretnék a barátommal együtt "szolgálni", meg mindent tudok, amit szükséges. Általában Multi Theft Auto-n vagyok elérhető, azonbelül SGS szervereken, vagy néha TDMA szervereken.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Természetesen, tudom.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.