Matteo Ranieri jelentkezési lapja az SCCS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

savory

Újonc
2019. 01. 23.
39
12
V4 karakter
Narquise Ellison
LV karakter
Aaron Midway
V2 karakter
none
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Matteo Ranieri ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018-11-17 16:59:36: Ekkor regisztráltam a szerverre, valamint 0 nap, 23 óra és 49 perc (1429 perc)-el rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ 5-ös szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam a Sacra Corona Unita-ba de nem mint beavatott hanem mint dolgozó. Amikor beléptem abba a frakcióba sajnos nem gondoltam a jövőre és sajnos inaktívvá váltam családi okok miatt ezért el lettem onnét bocsájtva. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ 1429 játszott perc alatt ez volt az az egy frakció ami nekem nagyon bejött és teljes mértékben megvagyok elégedve az SCCS munkájával. Azért szeretnék csatlakozni a ti kis közösségetekhez, hogy végre egy olyan frakcióba kerüljek be ami nekem teljes mértékben megéri valamint nekem a legelső dolog az az, hogy abba a frakcióba amibe vagyok azt élvezzem is és oda tegyem magam 100%-osan. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem! ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 4-5órát tudok eltölteni a szerveren ebből 3órát biztosan szolgálatba! ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam bannolva! https://imgur.com/a/5aBFduO ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam OOC stílusért! https://imgur.com/a/5aBFduO ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Helló, belló. A nevem Kedves Botond erdélyben élek jelenleg a Márton Áron Általános Iskolában a suli padját koptatom. :) A kis RP "karrierem" során nagyon sok szerveren felbukkantam DE nem MTA-n kezdtem hanem SAMP-on, az egész RP karrierem 2015-ben kezdtem amikor felléptem életem legelső RP szerverére ami a jól ismert *** volt. Volt összesen egy év kihagyásom az az Iskola miatt volt. Az MTA karrierem olyan 2017-ben kezdhettem a legelső szerver amire felmentem az a V3 LV volt. Röviden ennyi! :) By. ~


Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
4-5 órával 3 hónap alatt nem ennyi perced lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.