Matteo R Chavez - SA Bence

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
20
25
V2 karakter
Matteo R Chavez
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Matteo R Chavez >

Panaszolt fél admin neve:
< Bence >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan/túlzott jailek sorozata. >

Bizonyítékok:
<

[2020-02-09 15:58:57] [Output] : SzuperAdmin Seba O'Wyse: (( ez a hells? ))
[2020-02-09 15:59:03] [Output] : Hector R Chavez: (( igen ))
[2020-02-09 15:59:05] [Output] : SzuperAdmin Seba O'Wyse: (( Motorosbanda bankrabon? ))
[2020-02-09 15:59:08] [Output] : Hector R Chavez ordítja: gyere
[2020-02-09 15:59:10] [Output] : [SeeMTA]: Bence magához teleportált téged.
[2020-02-09 15:59:17] [Output] : SzuperAdmin Seba O'Wyse: (( Van nálad egy AK nem? ))
[2020-02-09 15:59:19] [Output] : Matteo R Chavez: (( te miről hadoválsz ))
[2020-02-09 15:59:26] [Output] : Matteo R Chavez: (( ja ))
[2020-02-09 15:59:26] [Output] : Matteo R Chavez: (( kocsiban ))
[2020-02-09 15:59:28] [Output] : Matteo R Chavez: (( eltünt ))
[2020-02-09 15:59:30] [Output] : Matteo R Chavez: (( amikor beszáltam ))
[2020-02-09 15:59:30] [Output] : *** Matteo R Chavez elrakott egy fegyvert. (AK-47)
[2020-02-09 15:59:30] [Output] : *** Matteo R Chavez elővett egy fegyvert. (AK-47)
[2020-02-09 15:59:34] [Output] : SzuperAdmin Seba O'Wyse: (( aha ))
[2020-02-09 15:59:40] [Output] : Matteo R Chavez: (( hát ne hidd el ))
[2020-02-09 15:59:41] [Output] : Matteo R Chavez: (( akkor ))
[2020-02-09 15:59:47] [Output] : SzuperAdmin Seba O'Wyse: (( figyelj már ide ))
[2020-02-09 15:59:55] [Output] : Matteo R Chavez: (( mondjad ))
[2020-02-09 15:59:55] [Output] : SzuperAdmin Seba O'Wyse: (( Nekem te ésszel beszélsz ))
[2020-02-09 16:00:13] [Output] : [AdminJail]: Bence bebörtönözte Matteo R Chavez-t 500 percre.
[2020-02-09 16:00:13] [Output] : [AdminJail]: Indok: Fegyver elbugoltatás, nekem nem flegmázol

8xWFRnW.png
>


Megjegyzés:
< Sziasztok, előszöris nem volt célom ennek a pk-nak az irogatása, de ezt már nem lehet szó nélkül hagyni! A log alapján látszanak a dolgok, illetve ha velem szemben is felgma/lekezelő stílussal lépnek fel akkor én sem fogom visszafogni magam. Itt csak az a (óriási) különbség hogy Bence mint szuperadmin ilyen stílussal nyilvánul meg amikor szerintem pont az lenne a dolga, hogy ilyen rangon példát mutasson a többi játékosnak. Bele ront az rpbe (egy tök nonsense kérdéssel, hogy "ez a Hells?) majd egy szerver hiba miatt rámsózza hogy fegyvert buggoltattam. Videót direkt ezért készítette, kérésemre a haverom, hogy látszódjon a bugg (amit nyilván tudnak a vezetőségben, nem arról van szó most). Szóval a legelejét nézve volt egy aranybank rablás, amit nem mi kezdtünk, de mégcsak nem is az ismerőseink és pár tag belekeveredett ami végett mi is tűzharcba kerültünk, ezután már nem figyeltem, hogy fegyverrel a kezemben, vagy anélkül szállok be a kocsiba. Szóval nem elbuggoltattam az Ak47-et! Egyszerűen beszálltam a kocsiba és amikor kiszálltam elő volt véve, de nem volt a kezembe szóval elkellett raknom és megint elővennem amire azt hitte a Bence, hogy buggoltattam. Ezt követően se szó se beszéd kaptam az 500perces AJ-t. Szolgálaton kívül kiosztja az AJ-t mégcsak megvédeni sem tudom magam. Próbáltam másik adminon keresztül üzenni neki, amire elvileg annyit ír hogy "nem érdekel". Szuperadminról beszélünk és nem 1, nem 2 pk-t nyitottak már rá stílus vagy jogtalan AJ témával. Áttgondolnám a dolgokat, mert értem én, hogy mindenkinek megvan a maga stílusa, de ha az ember ilyen poszton van mint egy SA akkor tudja már kontrolálni. Ilyen SA stílus mellett lehet elmegy pár embernek a kedve a szervertől. >
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia! Ne haragudj hogy tönkretettem a "fegyveremet bugoltatom hogy ne lássák hogy nálam van" RPteket. Veletek pedig végig normálisan beszéltem, te voltál aki kezdte a provokatív stílust, a másik srác pedig kapott egy normális jailt. Emellett az admin offdutyba is admin, ami azt jelenti hogy akkor is oszthat jailt, bár te ezt nem tudhatod mert közöd nem volt még adminisztrátori joghoz, csak nem értem miért hozol fel olyan dolgokat amiket te sem tudsz. A másik 4 bugoltatás jailedről szerintem meg ne is beszéljünk :D
 

SzenyoR

Újonc
2019. 01. 10.
20
10
V4 karakter
-
LV karakter
Elihu Oguz
V2 karakter
Charlie La Ferrucci
Helo! Mivel ott voltam az ügy kezdeténél leszek annyira bátor hogy hsz-eljek. Azzal akarod elterelni magadról a figyelmet, hogy a másiknak a hibáit hozod fel + a Matteo korábbi Aj-jei már nem most voltak, illetve amikor beraktad jailbe 95%, hogy nemláttad az előző AJ-jeit. Bence itt sajnos arról van szó, hogy te azzal akarsz kimászni a rád ír panasz alól, hogy már támadod a másikat, mert tudod hogy hibás vagy. A minősítést köszönjük szépen. Abban az időben mindenki csak lőtt a bank körül, A matteo meg a fegyverrel a kezében ült be, mivel siettünk arról a helyről el, ahonnan leadta a lövéseket. Mivel én vezettem láttam. A "miről hadoválsz" óriási stílus, a te megnyilvánulásoddal szemben, hogy "nekem te ésszel beszélsz". Lehetsz te SA, de akkor sem jogosít fel hogy ilyen arrogánsan lépj fel, kedvedre dobáljad az AJ-ket, majd a PK alatt meg 3-4 ember ír hsz-t a te védelmed érdekében, meg minden más témákat felhozol támadás képpen, hogy te véletlenül se lehess soha hibás. F3 ban van a Matteo nem az a célja hogy buggoltassan+ gyűjtse az AJ-kat, tudom mert régóta ismerem.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Menekülök, félek, hibás vagyok :D
Hibás vagyok mert beraktam a kis haverodat azért mert bugoltatot és utána OOC még ő volt felháborodva nem? Kezdünk nagyon elszaladni másik irányba és verjétek ki a fejetekből ezeket a hatalmas felháborodásokat, nem a nyúl viszi a puskát.
Válaszolj a kérdésemre, történt bugoltatás vagy nem történt bugoltatás. Igen vagy nem?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: kyle.
2019. 01. 10.
20
25
V2 karakter
Matteo R Chavez
Egyáltalán nem történt semmiféle buggoltatás a részemről azt meg nem vettem figyelembe hogy a szerver bugos ezen a téren. Meg lehet hogy régen voltak jailjeim, de 46os szinthez közeledve már nem igen fordult elő egész a mai napig.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Tehát nem te vagy a hibás hanem a szerver? Értem!
Még mindig jogtalannak tartod a jailedet?
Mellesleg ésszel fogalmazzál már, "elmegy az ember kedve a szervertől" semmi olyat nem írtam ami miatt bárkinek meg kellene sértődni, fejezzük már be ezt a "csak azért is" belekötök a másikba.
Itt a legnagyobb baj az hogy egyszerűen képtelen vagy belátni azt hogyha beszállsz fegyverrel a kocsiba és kiszállsz, majd a fegyver eltűnik az bugoltatásnak számít és jailt osztunk érte, nem fogok vitatkozni veled. Van több hozzáfűzni valód?
 
Utoljára szerkesztve:
2019. 01. 10.
20
25
V2 karakter
Matteo R Chavez
Értem! Szóval te azt mondod , hogy akkor nem szabad fegyverrel beszállni kocsiba mert buggoltatás ez vicces azért na mindegy már megint sikerült összehoznod olyan másról szóló dolgot ami hihetetlen. De akkor is mindenki tudja milyen a stílusod a sok pk nem hiába van rád. Tamási jó lenne ha fel figyelnél erre mert a játékosok nem véletlen irják a panaszkönyveket. Zárható felőlem.
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat

vice

Siti para bellum
See Game Helpdesk
LV
2019. 02. 16.
298
163
21
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
A panaszt megnyitó kérésére ZÁROM/HELYEZEM!
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Normálisan kifejtem hogy miért kaptad a jailedet mert látom értetlen vagy. Ne kezd el kiforgatni a szavaimat, ha nem megyek oda hozzád akkor képes lettél volna az egész RP-ben úgy részt venni hogy elbugoltatva viszed a fegyveredet.
A stílusomon lovagolsz állandóan, attól mert raktak ezért PK-t az nem azt jelenti hogy jogos is :)
Továbbra sem értem hogy ez: [2020-02-09 15:59:55] [Output] : SzuperAdmin Seba O'Wyse: (( Nekem te ésszel beszélsz ))
Illetve a képen látható jail indokban mi olyannyira felkavaró hogy ezért PK-t rakj.


Mellesleg úgy kell téged visszagatelni amikor éppen számonkérlek mert teszel az egész ügyre, és akkor ilyenekkel jössz nekem OOC?
[2020-02-09 15:59:19] [Output] : Matteo R Chavez: (( te miről hadoválsz ))

Túlzott jailek sorozata? Erről annyit mondok hogy örülj hogy ennyit kaptál, és ameddig nem tudod hogy a másik illető miket írkált addig ne csatold PK-ba.
 
  • Tetszik
Reactions: Melvinke és vice
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.