Matteo R Chavez - Paul McKenzie//Dominik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
20
25
V2 karakter
Matteo R Chavez
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Matteo R Chavez >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Paul McKenzie//Dominik >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan bannak érzem plusz kivételezés. >

Bizonyítékok:
< https://kepkuldes.com/image/3HXJM3 https://kepkuldes.com/image/3HcPpL >

Megjegyzés:
< Először is az lenne , hogy szerveren belül szóltam adminnak mert 2 srác animból gyógyszerezve kelt fel meg is kapták a szankciót. Majd ts-en rám irt az egyik már nem tudom mit nincs meg a log mert kilettem bannolva. Aztán a másik is , hogy a fagyinak és két vége van. Majd szoltam moderátornak ,hogy miért irkálnak csak úgy rám feleslegesen. Nem tudom már melyik elkezdte mondani a magáét ,hogy legközelebb nem csak téged lövünk ki hanem felrobbantjuk a motorod meg ilyesmiket mondtak aztán közbe vágtam és én is elmondtam , hogy most akkor nagy jampinak érzi magát erre kilettem bannolva szidás meg ooc stílus miatt amikor egyáltalán nem volt szidás North főadmin is megirta max enyhe stílus de erre 7 napos bant kaptam amikor 3v1-be voltam és csak nekem mondták a sok hülyeséget. Kedves Paul megmondanád mivolt szidás mert nem értem egyáltalán meg nekem volt stílus nem mondtam semmi olyant amivel megbántottam őket. >
 

Adosz

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
273
167
V4 karakter
Kazuyuki Oshiin
LV karakter
Logan Walker
V2 karakter
Zaba Crusader
Szia tulajdonképpen ez az 1 hét nem a legtöbb idő, ha lenne egy pontos felvétel vagy üzenet hogy miket mondtál az nagyban megkönnyítené a dolgomat, de alapvetően szerintem egy haladó moderátor csak úgy nem fog téged 1 hetes pihenőre küldeni. Viszont amit hallottam paultol meg amiket leírtál azok nem igazán vehetőek stílúsnak, hiszen se nem lekezelően mondták neked ezt, nem trágár módon közölték veled. Alapvetően az egész ügy után ahogy te paulnak mondtad a dolgokat és szidtad őket, ezért és erra kaptad a bannt. Ez az 1 hetes bann nem is a legtöbb nem oktalanul kaptad, tehát rajtad marad a bann. A PK jogtalan, Zárható és helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.