Matteo Moss Honvédség jelentkezési lap.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csucsa

Újonc
2024. 05. 08.
3
5
V4 karakter
Kuma Isaac
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Csabi, de spanoknak Csucsa
Hány éves vagy?
17 éves vagyok.
Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2023.03.18.-óta játszom a szerveren.

Hány játszott perced van?
19 287 percem van a szerveren, ami level 20-nak felel meg.
Miért pont téged válasszunk?
Azért engem, mert engem ez a téma érdekel, gyorsan tanulok, jó a kommunikációs készségem, szeretek csapatban dolgozni, és mindig azon vagyok, hogy amit csinálok azt 100%-osan teljesítsem, vicces vagyok, szorgalmas vagyok.
Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
4-5 órát tudok hétköznap, de hétvégén lenne több is, és ezt mind a frakcióra tudnám fordítani.
Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen tudnék teljesíteni, de tudnék többet is, mert szeretek a szerveren játszani.
Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Csabi a nevem, 17 éves vagyok, Kunmadarason élek, Kisújszállásra járok iskolába, most végeztem a 11. évfolyammal, informatikát tanulok, de érdekel még a rendvédelem is, és az autók is nagyon érdekelnek. Szeretek videójátékokkal játszani, és szeretek új barátokat szerezni.
Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Igazából azért szeretnék a honvédséghez csatlakozni, mert már a fentiekben is említettem, hogy engem a rendvédelem érdekel, és kiszeretném magam próbálni ezen a téren, és szeretek csapatban is dolgozni.
Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Nem rendelkezem rendvédelmi múlttal, de biztos vagyok benne, hogy nem okoznék csalódást.
Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
A pozitívumok: Szorgalmas vagyok, szeretek csapatban dolgozni, humoros vagyok
A Negatívumok: Néha túl nagy figyelmet fordítok a részletekre, nehezen mondok nemet, és néha túlzottan kritikus vagyok magammal szemben.

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Igen rendelkezem teamspeakkel, és működő mikrofonnal is.
Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Még nem voltam frakcióban sajnos, de most úgy gondolom, hogy egy kicsit komolyabbra szeretném fordítani az rp-s élményeimet.
Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Nem voltam még sohasem admijail-ben, itt a kép: Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Nem voltam még soha kitíltva, itt a kép: Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Volt már 2db névváltásom, itt a kép:
fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Matteo Moss
Születési hely, idő: San Fierro, 1998.12.31
Anyja neve: Naira Xitlalli
Bejelentett lakcím: Dilimore, Police street 24
Állampolgársága: Afro-Amerikai
Személyigazolvány száma: 486812JJ
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 192cm
Testsúly (kg): 86 kg
Telefonos elérhetőség: +38-76-901-9067
E-mail cím: shamarthorpe@seemail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Érettségi
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: San Fierroi Rendvédelmi Technikum
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Nincs
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: Nincs
Nyelvismeret: Angol, Spanyol
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Rendvédelem
Korábbi munkahelyek: Biztonsági őr, és Testőr
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: B Kategória.
fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.
Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem Volt.
Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem voltam.
Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem volt.
Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem voltam.
Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem rendelkezem.
Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem szolgáltam még.
fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Országvédelem, Terror elhárítás, Katasztrófa elhárítás, Határvédelem
Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, Törzsőrmester, Főtörzsőrmester
Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Kihúzza magát, megadva a tiszteletet, elkezd tisztelegni és Erőt Egészséget kíván, utána elmondja a saját nevét, és fokozatát a hölgynek, vagy az úrnak.
Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Légierő, Haditengerészet, Szárazföldi egység
Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Előszőr is, bemutatkozok a vételező szervnek (név, és rendfokozat) és tájékoztatom őket, hogy jelen pillanatban a honvédség nem érhető el.
Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Először is ezt a szituációt jelzem egy kék kóddal, utána oda megyek a személyhez és megkérem előszőr is szépen, hogy távozzon, ha ellenáll akkor kényszerítő eszközöket alkalmazok.
Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Felszólítom, és ha többszöri felszólításra sem távozik, akkor kényszerítő eszközökkel eltávolítom a helyszinről.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Los Santos, 2024, Június, 26.
Aláírás:
Matteo Moss
 
Utoljára szerkesztve:

sneci1902

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
v4
2020. 04. 10.
264
141
V4 karakter
Jack M Brandon
yrBgERtv2.png

SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Kérjük jelenjen meg a honlapon kiírt toborzási időpontok egyikén. Kérjük a toborzásra hozzon magával esetleges orvosi papírokat illetve megfelelő sportruházatot!


OOC: ((Délután folyamán várunk TSen!))

Üdvözlettel:
Jack M Brandon Vezérőrnagy

SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.