Matteo Marino - Jelentkezési lap [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Shao

Barangoló
Támogató
2019. 02. 02.
85
68
LV karakter
Deon Mendoza
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Godó Márk

Hány éves vagy?

14

Hány játszott perced van?

9920

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Igen, 2x. Mind a kettő több mint 1 éve volt, azóta megkomolyodtam. https://imgur.com/a/JltN3Sv

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

1x voltam sajnos. Több mint 1 éve történt, azóta megkomolyodtam. https://imgur.com/a/wiugRJP

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Nem. https://imgur.com/a/5GMoO6k

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Nehezen összeszedtem 1 milliót, majd elbuktam kaszinón..

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

kb 4 órát.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Természetesen.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Szerintem semmivel nem vagyok jobb, mint a többi jelentkező. Nagyon nyugodt természetű ember vagyok. Szeretek vezetni ebben a játékban, meg úgy mindenhol.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Godó Márknak hívnak, 14 éves vagyok. Salgótarjánban lakok, Szlovákia melletti kis város. 8-9 évet fociztam, majd abbahagytam. Így naponta kb 4-5 órát, míg hétvégén 6-7 órát is fent tudok lenni a szerveren. Több mint 2 éve, vagyis 2017.09.03-a óta RP-zek, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. SeeMTA v2-n töltöttem kb 100.000percet, V3-on pár ezret, és még egy másik RP szerveren 40.000 percet és most itt játszom egy nagyobb kihagyás után. Továbbtanulással sehogy nem állok, fogalmam sincs milyen szakot szeretnék tanulni, de legalább a jegyeimmel eléggé jól állok. Február környékén teszem le az AM-es jogosítványt (Segédmotoros jogosítvány, 50ccm). Szabadidőmben általában játszok, legfőképpen MTA de a haverokkal sokszor megyünk League of Legends- és Rocket League-ezni. Néha elszoktunk menni a is hülyéskedni/ bicózni, bármit csinálni. Nagyon nyugodt természetű ember vagyok.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Matteo Marino

Jelentkező születési helye, ideje:

San Fierro Körzeti Kórház
1989.07.24

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Elisabeth Lynn

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen.

Miért szeretne ide jelentkezni?

Nagyon szeretek vezetni, 17 éves koromban raktam le a B kategóriás jogosítványt, azóta folyamatosan egy élmény a vezetés számomra. Új vagyok a városban, eddig San Fierroban laktam, és az SFTT-nél (San Fierroi Taxi Társaság) de elköltöztem onnan, így új munkát kellett keresnem, és gondoltam, hogy ez tökéletes lesz, mivel ugyan az, mint volt, csak egy másik városban. Ezzel a munkával új embereket ismerhetek meg, és tartós barátságot is köthetek, mert sok emberrel találkozok és beszélgethetek is, így kicsit közelebb kerülve hozzájuk.

Miért pont önt vegyük fel?

Mint említettem, imádok vezetni, emellett Kommunikáció és Média szakot végeztem, így kellő beszédkészségel és bő szókinccsel tudok esetleg foglalkozni az utassal a fuvarozás közben HA a helyzet kívánja, és az utas is szeretné eltölteni az időt valamivel, mint például beszélgetéssel. Várost még tanulgatom, de egyre jobban megy. Szeretek és szerintem tudok is csapatban dolgozni, de megállom helyem egyedül is.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A csapatmunka egy nagyon fontos dolog. Ha nincs csapatmunka felborulhat minden. Emellett, összedolgozva sokkal gyorsabb és könyebb megoldani mindent. Pl.: egy foci meccsen ha nincs összhang vagyis csapatmunka akkor kikap a csapat. Én kifejezetten szeretek csapatban dolgozni, mert időt és energiát lehet vele nyerni, másrészt megkönnyíti a mindennapokat is akár.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Elfogadom, és be is fogom tartani azokat.

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Elfogadom.

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Kedves Las Venturas Taxi Társaság.

Egy újságban találtam az álláshírdetésre, így gondoltam mint jelenleg munkanélküli, szerencsét próbálok ezzel a felvételi lappal, mivel nekem ebben a munkakörben teljesen rugalmasak az időpontok, és azt csinálhatom, amit szeretek. Pár pozitív dolog rólam: Az életem a vezetés, emellett Kommunikáció- és Média szakot végeztem, így elbeszélgetni is elég jó készséggel is tudok az utassal ha a helyzet kívánja. Sok 10.000 km-t levezettem már mint autóval mint motorral, a szeretett Suzuki GSX-R 600-asommal. Nagyon szeretek emberekkel foglalkozni, ezért gondolkoztam azon, hogy Tanár leszek, mivel a gyerekeket is nagyon szeretem, de nekem sajnos nincsen. Higgadt természetű ember vagyok, nagyon nehezen lehet felidegesíteni. Maximalista vagyok, így mindenből a legjobbat akarom kihozni. Nagyon pontos és precíz személyiségnek tartom magam. Remélem a felvételi lapom elnyeri az önök tetszését, és végül felvételt nyerek önökhöz.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:



Neve: Matteo Marino

Anyja születéskori neve: Elisabeth Lynn

Született: 1989.07.24

Lakcím: Fort Carson Úttörők ú. 6.

Eddig munkahelyei: 2014-2018 SFTT

Neme: Férfi

Telefonszáma: 38761125154

E-mail cím: MMarino89@seemail.com

Aláírás: Matteo Marino

Kelt.: 2019.11.02 20:42
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!.
A Frakció megtelt jelenleg de amint Lesz lehetöség értesíteni fogjuk.
Ezt a lapot fenttartjuk a várólistán. Kérjük jelezze ezt 24 órán belül, ha ez önnek megfelel!
Amennyiben nem érkezik válasz, a lap elutasitásra kerül és csak a következö ciklusban tud jelentkezni!
 

Shao

Barangoló
Támogató
2019. 02. 02.
85
68
LV karakter
Deon Mendoza
Nekem megfelel. Köszönöm a lehetőséget!
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy mivel várólistán volt, lehetösége nyílt csatlakozni a társaságunkba
amennyiben megfelel A meghallgatáson.
TS meghallgatás idopontja: 2019/11/12 19:00
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.