Matteo Gianni képigénylése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MatteoG19

Újonc
2020. 03. 17.
12
2
V4 karakter
Matteo Gianni

K-pszerkeszt-log.gif




< Neved >

Matteo Gianni

< Kép mérete(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

Több fajta méret is játszik de talán 10cm szélességbe és ahoz viszonyítva a magasságot

<
Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

Van egy koncepcióm amit csatolok a szöveg végén, azt kellene megvalósítani egy áttetsző háttérral magyarul háttér nélkül ugye, és fehér színben. Más betűsítlus is lehet ahoz is tudok küldeni pár instukrciót. Lesz egy csík a képen amiben a közepén kulcs van azt dugattyúkkal szeretném helyettesíteni ahoz is csatolok linket. Várok sok fél megoldást kicsit akár átszerkesztve más megoldással amit mutatok egy koncepció el lehet térni tőle. De megnéznék mindenképpen egy ahoz hasonlót is a csatolt linkek segítségével de azok is lehetnek picit mások. A szöveg mindenképp maradjun ugyan az.

< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

Fehér. betűtípus pontos nincs

< Megjegyzés >

Koncepció: https://i.imgur.com/YzcV3YN.png
Dugattyú: https://www.123rf.com/photo_1084548...ansparent-background-piston-logo-concept.html
Betűstílus(hasonló/amilyet gondolsz) : https://i.imgur.com/rnVOtoM.png
 

Tuya

Lelkes fórumhasználó
2019. 07. 02.
398
3 539
IX.
LV karakter
harvey lambert
csuma, ezt csináltam, nem tudom mennyire értelmeztem a szöveget, de igy csináltam, katt.

 
  • Imádom
Reactions: MatteoG19

MatteoG19

Újonc
2020. 03. 17.
12
2
V4 karakter
Matteo Gianni
csuma, ezt csináltam, nem tudom mennyire értelmeztem a szöveget, de igy csináltam, katt.

Csáó aha tök jó, köszi ? Esetleg annyi kérésem még lehet hogy a dugattyúk a közepén legyenek más fajták mert nekem nem igazán jön át hogy az az lenne. De maradhat is ha nem akarsz vele bajlódni. Egy fontos kérésem viszont lenne hogy nagyobb felbontásba eltudnád küldeni itt vagy esetleg privátba mert ki lesz majd nyomtatva és ahoz picit pixeles?
 

Tuya

Lelkes fórumhasználó
2019. 07. 02.
398
3 539
IX.
LV karakter
harvey lambert
Csáó aha tök jó, köszi ? Esetleg annyi kérésem még lehet hogy a dugattyúk a közepén legyenek más fajták mert nekem nem igazán jön át hogy az az lenne. De maradhat is ha nem akarsz vele bajlódni. Egy fontos kérésem viszont lenne hogy nagyobb felbontásba eltudnád küldeni itt vagy esetleg privátba mert ki lesz majd nyomtatva és ahoz picit pixeles?
Hát, őszintén nem sok használható ilyen dugattyút találtam, és igen lehet nagyobb, viszont te irtad hogy 10 cm és ez 10x6 cm viszont akkor ird le hogy mekkorát szeretnél.
 
  • Tetszik
Reactions: MatteoG19

MatteoG19

Újonc
2020. 03. 17.
12
2
V4 karakter
Matteo Gianni
Igazából ezt én elfogom küldeni egy matricázónak és kocsira lesz felnyomva. Nem tudom mekkora lenne az a méret amivel már hibátlanul pixelmentes lenne, sajnos nem értek hozzá azért írtam ide hátha segít valaki :D És egyébként nagyon ott van amit csináltál ??
 
  • Tetszik
Reactions: Tuya

Tuya

Lelkes fórumhasználó
2019. 07. 02.
398
3 539
IX.
LV karakter
harvey lambert
Igazából ezt én elfogom küldeni egy matricázónak és kocsira lesz felnyomva. Nem tudom mekkora lenne az a méret amivel már hibátlanul pixelmentes lenne, sajnos nem értek hozzá azért írtam ide hátha segít valaki :D És egyébként nagyon ott van amit csináltál ??
Mekkora matrica lenne ez a kocsin, körülbelül ilyen tenyérnyi, avagy egy teljes hátsószélvédőnyi? köszi szépen, és ha ezt megmondod akkor igyekszem javítani
 
  • Tetszik
Reactions: MatteoG19

Tuya

Lelkes fórumhasználó
2019. 07. 02.
398
3 539
IX.
LV karakter
harvey lambert
na ujra alkottam kicsit es ez 1200x700 pixel ez szerintem már kellően nagy, de ha nem akkor szólj, csekkold le ezt is.

bmg-sticker-nagy.png
 

MatteoG19

Újonc
2020. 03. 17.
12
2
V4 karakter
Matteo Gianni
Hú na ez így nagyon toppon van köszi ? Ha esetleg nem lenne jó a méret (hetfon kiderul) privatba megkereshetlek vele?
 

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Üdvözlehelletem

Zárom és helyezem a témát ? ➡️
 
  • Imádom
Reactions: Tuya
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.