Matteo Conti jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

G2raa

Barangoló
2019. 06. 17.
112
35
V4 karakter
Matteo Conti
LV karakter
Tony Benzo

logo3-2.png


A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Matteo Conti
- Születési neve: Matteo Conti
- Születési helye, év, hónap, nap: San Fierro 1988. 03. 24,
- Anyja neve: Runa Tezuki
- Személyi igazolvány száma: 190090RM
- Vezetői engedély száma: 162926VX
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): +38-77-724-3568, matteo.conti@seemail.com
- Családi állapota: Egyedül álló
- Lakóhelye: San Fierro
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: Saját vállalatban taxis, bányász.
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Nem volt
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Jól dolgozok csapatban, gyors pontos és figyelmes vagyok.
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Kedves kollegák, jó fizetés, és a rend fenntartása a városban.



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Csaba vagyok, 17 éves. Budapesten élek és itt is tanulok kereskedőnek. Szabadidőmben motorozni, biciklizni és gépezni szoktam, leginkább v4-en játszok. Erősségeim közé tartozik a pontosság, a megbízhatóság és a figyelmesség. Gyorsan tanulok, új dolgokat szívesen fedezek fel, és mindig törekszem a legjobb teljesítményre. Jól tudok közösségekbe beilleszkedni, megértő, kedves és rugalmas vagyok ilyen téren. Hobbim a szerelés és a kertészkedés. Szeretek új dolgokat kipróbálni és keresem a kihívásokat.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? 2019-óta vagyok játékos, és 59.400 percem van, azaz, kb 990 órám a játékban.
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? Már régóta szeretném kipróbálni valamelyik állami céget, pl a taxit vagy a parkolás felügyeletet.
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? A Rollin 20s Outlaw Bloods frakció tagja voltam.
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Gyorsan tanulok, pontos, figyelmes és megértő vagyok, emberekkel jól kommunikálok.
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: 800-1000 percet
- AccountID?: 191878
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Igen van, leginkább Discord-ot használok.
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték): Igen sajnos, nem vagyok büszke rá, de remélem ettől még kaphatok egy esélyt.
 
Utoljára szerkesztve:

Piszke69

Pletykafészek
2019. 01. 10.
875
1 426
22
V4 karakter
Mason Byers
logo3-2.png

Jelentkezési lap: Bírálat
Tisztelt jelentkező!
Ez úton közöljük önnel, hogy a jelentkezési lapját a vezetőség elolvasta és döntést hozott róla, mely értelmében a jelentkezési lapját ELFOGADTUK.
A meghallgatás időpontjai és további információk a jelentkezési minták alatti témában találhatóak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.