Matt Riddle S.G.H jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MattV2

Újonc
2019. 07. 27.
70
14
V2 karakter
Matt Riddle
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Ürmös Máténak hívnak, 16 éves vagyok, Szeged mellett élek egy kis faluban Sándorfalván. Egy kedves kissé hiperaktív gyerek vagyok aki nagyon szeret bulizni. Szabad időmet általában a gépezéssel töltöm, vagy a barátaimmal vagyok, kedvenc játékaim a :CSGO, LOL, MTA, GTA V. Haverjaimmal nagyon szeretek játszani, hülyéskedni általában elmegyünk a városba bulizni, kajálni, edzeni, amihez éppen kedvünk tartja. Jelenleg az Eötvös József Gimnáziumba járok. A hobbim a birkózás amit már 8 hónapja űzök versenyi szinten, több mint 20 érmem van ebből a sportból. A hobbim még az edzés amit már fél éve csinálok. Nincsenek testvéreim, noha mindig is akartam egy fiú tesót akivel lehet hülyéskedni. Van egy kutyám akit úgy hívnak hogy, Dimitri ez egy Kaukázusi Juhász kutya. Már több mint 3 éve RP-zek kisebb nagyobb kihagyásokkal, Sok tapasztalattal rendelkezem. jelenleg TEK alleader vagyok. Admin sajnos, még nem voltam, remélem egyszer eljutok odáig is. Remélem ezen a szerveren lesz ez a pillanat.

Mióta játszol a szerveren?

2019 Márciusa óta játszok kisebb nagyobb kihagyásokkal.

Eddigi elért dolgok:

egy párszor voltam már IDG, ez nagyon felkeltette az érdeklődésemet az S.G.H felé, és remélem az is leszek. Jelenleg TEK alleader vagyok, ez a második alkalmam először csak az első rendfokozatig jutottam. voltam már Hells Angels-be is.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Párszot voltam már IDG, ezáltal nagyon megszerettem ezt a dolgot, irl is bennem van az hogy segítsek másokon, alapból egy olyan személyiség vagyok, aki szeret segíteni a másiknak, Egy nagyon segítőkész ember vagyok, Adminisztrátori feladatok régóta érdekelnek engem, szeretnék a játékosoknak mint ic mint ooc segíteni egyaránt!

Miért téged válasszunk?

Szeretek segíteni az embereknek, mint ahogy említettem egy nagyon segítőkész ember vagyok, nekem az az öröm ha másnak bírok segíteni, Rég óta szeretnék Adminisztrátori feladatot teljesíteni, mert úgy érzem jó a probléma megoldó képességem. Én is voltam már kezdő játékos és tudom milyen érzés amikor nem segítenek, mert elfoglaltak, és ezen szeretnék segíteni. A fent létem során megpróbálom a maximumot teljesíteni.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A feladataimra naponta legalább 5 órát.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

minimum 5 órát, de átlagosan 7 órát körülbelül.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

először elmondanám, hogy én csak S.G.H. vagyok én ilyet nem tudnék csinálni, másodjára figyelmeztetném, hogy ehhez ne hozzám forduljon, ne spammeljen engem, mert ennek következményei lesznek. Harmadjára pedig szólnék az Adminchaten, Adminnak, hogy xy nem hagyja rá a folyamatos pm-et, pedig már el lett neki mondva, hogy ne csinálja többször is.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Megmutatnám a személynek mind kettő, szerelő telepet, megmutatnám neki, hogy melyik a gyors sáv, sima sáv, elmondanám neki, hogy a gyors sáv miben különbözik a sima sávtól, elmondanám neki, hogy minden kocsinál szinte különböző árba javítják, elmondanám, hogy a kettő szerelő telep között mi a különbség, mire kell figyelnie, melyik része a kocsinak a legdrágább javítani, az árakat körülbelül tudatnám vele, hova kell beállni, elmondanám neki, hogy vannak nem paneles járművek is, és hogy azzal hova kell állni.
szerelés folyamata: bemutatnám neki a szerelőt, a cp-t amibe bele kell menniük , hogy felvegyék a ruhájukat és elbírják kezdeni a szerelést. Majd megmutatnám neki, hogyan is szerelnek.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

145038060255207ff1f342accd14ca9f.png

A városházát, azért mert itt kivehetné, megcsináltathatná a legfontosabb papírjait, a munka helyét itt dönthetné el, hogy hol legyen mit is csináljon, Elmondanám neki, hogy melyik munka mennyit fizet, melyik érné meg a legjobban felvenni/kiválasztani.
3f3b9cc415fe3d8702020509d9008e01.png

A plázát, azért mert itt meg vehet mindenféle dolgot amire szüksége lehet/van, akár még kiegészítőket is.
1729c5fa0d5cef4e612758e3c30c9b99.png

Végül a tanuló iskolát, hogy a jogosítványát megbírja csinálni, tisztába legyen a kresz, egyéb vezetési szabályokkal, dolgokkal.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

RP szituációtól függetlenül, bármekkora jelentősége is van megpróbálok segíteni a játékosnak, hiszen ez a feladatom, megpróbálom úgy csinálni, hogy az RP-ben is benne maradjak, és oda is bírjak figyelni mindenre, de a játékosnak is a legnagyobb/legpontosabb segítséget/magyarázatot adjam, segítsek a továbbiakban neki, bármiféle kérdése/problémája merül fel.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Először is megpróbálom valamilyen módon az Adminok tudatára léptetni, hogy NONRP-s hirdetést tettek fel, pl: PM-elek, szólok Adminchaten, hogy ez ellen járjanak el/szankcionálják az illetőt.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

voltam már sajnos igen https://imgur.com/a/bJsMs4D

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

nem, nem voltam https://imgur.com/a/3Iq5AOF
 
Utoljára szerkesztve:

RSavage

Újonc
2020. 04. 03.
20
18
V2 karakter
Ruszlan Savage
Szerintem egy kidolgozott korrekt lap lett, egy ideje beszélgetek vele, precizen végzi a dolgát mint alleader. TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: MiniYoda és MattV2

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Na Mattom. Elég jó, tartalmas lap lett, csak egyet hiányolok, azok a képek, szerintem sokat dobna a lapon, de kinek mi. A hozzád érkező feladatokhoz mindig kellően és figyelmesen vágtál bele, így itt se lenne gond a hozzád érkező kérdések megválaszolásával. Szóval ezt a lapot csak támogatni tudom, hajrá :p
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: MiniYoda és MattV2

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
Szép lap lett, ismerlek elég rég óta és szerintem megállnád a helyed SGH-ként, csak Támogatni tudom!
 
  • Imádom
Reactions: MattV2

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nem rossz, nem rossz.
Sokszor látlak mostanában IDG-ként, jól végzed a dolgod.
A lap szép hosszú, képek is szépen ott vannak, ahol kell.
Jailek száma is okés a játszott perceidhez képest.
Megérdemelsz egy esélyt az biztos. Sok sikert kívánok.
Hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: MattV2

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: dr3X és MattV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.