Matt Jaeger Jelentkezése Nemzeti Nyomozó Irodához

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

S00PY

Barangoló
Támogató
2021. 03. 11.
115
43
Veszprém
V4 karakter
Logan Jaeger
LV karakter
Maya Jaeger
V2 karakter
Anthony Jaeger
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Matt Jaeger

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 2001.02.17.

3. Bejelentett lakcíme
Jelenleg nincs.

4. Telefonszáma
+3622 1684 316

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Érettségi

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Nemrég végeztem tanulmányaimmal, így nem volt.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nem, nem szolgáltam.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Egy régi álmom, hogy a város rendvédelmét erősítsem, már kisgyerekkorom óta felnézek a város őreire. Szeretnék aktívan résztvenni a város békéjének fenntartásában, valamint tapasztalatokat szerezni e téren, szeretném fejleszteni magam.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Úgy gondolom, hogy megállnám a helyem a szakmában, szeretek csapatban dolgozni valamint egy rendkívül segítőkész embernek tartom magam.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Alex vagyok, baráti körökben Snoopy-nak bezéznek, nemrég töltöttem a 16-ot.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2020 tavasza körül kezdtem az RP-t először SeeMTA LV-n, később áttértem az akkori V3-ra. A V2-es szerre kb 2022 márciusában regisztráltam, viszont szinte egyáltalán nem játszottam rajta, az utóbbi hetekben tértem vissza ide.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
Körülbelül 1200 percem van.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
V2-őn nem voltam még sehol, viszont a V3-as szerveren voltam (2X)OMSZ-ben, (2X)PF-ben, (2X)Honvédségben, valamint NAV-os is voltam, LV-n pedig (2X)a Medical Service
állományát erősítettem. Többségben időhiány végett léptem ki, viszont volt, hogy más frakcióba jelentkezés végett, vagy egyszerűen a monotonitás végett adtam le.


5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Mindig is terveztem V3-on az NNI-be való jelentkezést, viszont a V4 bejövetelével elment a kedvem az egésztől, nem nagyon jön be a dolog, ezért itt próbálom szerencsém, ki szeretném próbálni magam ebben a frakcióban. Szeretnék színes, izgalmas RP-k ben résztvenni, amit szerintem ebben a frakcióban fix megkapok. Úgy gondolom, hogy a kevés percem ellenére elég tapasztalattal rendelkezem, hogy tudjak valamennyire érvényesülni a frakcióban. Több tapasztalatot szeretnék szerezni, valamint szeretném elsajátítani a nyomozó RP-t.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen rendelkezem mindegyikkel, igen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Alex vagyok, másnéven Snoopy. Veszprémben élek, és itt is tanulok egy közeli középsuliban CNC programozást már két éve, jövőre végzek. Egy kis ajkai céghez járok ki szakmai gyakorlatra. Szabadidőmet leginkább gépezéssel töltöm, letgöbbször MTA-zni szoktam, viszont sokszor előjön a GTAV, Valorant, Subnautica, vagy esetleg az ETS2.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Természetesen, akár többet is.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( Megjegyzés: 1200 perccel egyelőre még nem tudlak felvenni ne haragudj. Kicsit ismerkedj még a szerverrel, ha elérted az 5000 percet keress fel egy leadert és visszatérünk rá. ))
 
  • Tetszik
Reactions: S00PY
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.