Matt Deckard jelentkezése a Fix&Driver Service-hez.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vapingcat

Újonc
2019. 12. 19.
20
11
V2 karakter
Matt Deckard

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~Leventének hívnak, 16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Sajnos csak 506 perccel rendelkezem, idén év elején kezdtem el.-al. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~https://imgur.com/a/WvsyaM4 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ TeamSpeak3-mal igen, de sajnos mikrofonom nincs. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Tudnám teljesíteni a szabályzatban leírt elvártakat, sőt igazából többet is. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok, Leventének hívnak 16 éves vagyok. Jelenleg karosszérialakatosnak tanulok és jelenleg állok a szakmai vizsga előtt. A többi SGS szerveren az RP-ben már szereztem kellő tapasztalatot egy frakcióhoz (legalábbis szerintem), SAMP szervereken RP-ztem még amikor életben voltak, mint minden embernek nekem is vannak jó illetve rossz tulajdonságaim. A rossz tulajdonságaim: néha türelmetlen vagyok, hamar feltudom kapni a vizet, körülbelül ennyi, a jó tulajdonságaim: tudok csapatban dolgozni, megértő vagyok, segítőkész vagyok. Annyit szeretnék hozzá fűzni, tisztában vagyok vele, hogy nagyon kevés percem van egy frakcióhoz, de úgy gondolom, hogy rendelkezem megfelelő RP tudással, ami miatt a kevés perc eltekinthető, illetve a perceken még tudok faragni a napokban. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Matt Deckard ~


Születési helye, ideje:

~ Las Venturas Korház 1997.04.14 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Las Venturasi Szak-középiskola Autószerelő, Karosszérialakatos szakma. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Azért, mert gyerekkorom óta érdekelnek az autók, ezen a téren van végzettségem és szeretnék ebben dolgozni, szeretnék egy jó csapat tagja lenni, illetve az előző munkahelyemen is minden munkát a lehető legjobb tudásom szerint teljesítettem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Matt Deckard, született 1997.04.14 Las Venturas, Édesapám Joe Deckard, Édesanyám Sofia Deckard. Édesanyám fodrászként dolgozott, Édesapám pedig karosszérialakatosként, nehézkesen éltünk, mert Édesanyám elvesztette a munkáját, így Édesapámra maradt a pénz szerzés amiből lett kenyerünk mindennap, iskolás koromban vállaltam mindenféle "munkát" , hogy tudjak segíteni a családomnak. A Szak-középiskolai éveim alatt, kitűnő eredményeket értem el, mind szakmai és mind elméleti téren is. Mivel sajnos Édesapám elhunyt így ketten maradtunk Édesanyámmal, mindenféle munkát vállaltam amint elvégeztem az iskolát. Mivel a végzettségemben szeretnék dolgozni és megláttam a lehetőséget a Fix&Drive Service-hez így nem hagyhattam ki ezt a lehetőséget, úgy gondolom, hogy megvan a tapasztalatom a munkák elvégzéséhez. Hallottam már jókat erről a cégről úgy, jelentkezem az állásra, mivel szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni, ahol kedves kollégák vesznek körül. ~

Aláírás:

Matt Deckard

 
Utoljára szerkesztve:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.01.21) 19:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: vapingcat
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.