Matt Clobb --- > Bankos

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alfred

Barangoló
2019. 02. 22.
138
199
LV karakter
Luigi Baggio
V2 karakter
Matt Clobb
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Matt Clobb

Panaszolt fél admin neve:
Bankos

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan TS ban

Bizonyítékok:
<19:17:13> You were banned for 7 day(s) from the server by "Bankos" (#adminminősítés)

Megjegyzés:
A történet: odahívtam Bankost egy ügyhöz, mert más nem ért rá. Felmentem TS-re és ő megrögzötten állította, hogy a kocsilopást RP-zni kell, én mondtam neki egy jó párszor, hogy nem, nem kell RP-zni a kocsilopást egy jó ideje, ő csak hajtogatta, hogy , de bizony kell RP-zni, nekem elegem lett és azt mondtam: nem értem, hogy téged, hogy vettek fel így adminnak. Szerintem azért egy adminnak illene tudni, hogy kell-e rp.zni kocsiopást, vagy sem. Még jó, hogy nem én vagyok a hibás, azért mert Ő nem tudja, azt, hogy nem kell RP-zni...

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

aKrisz

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
134
27
24
V4 karakter
James R Black
LV karakter
James R Diamond
V2 karakter
James R Black
Szia mivel ott voltam az ügynél kicsit kemény stlílussal mondtad,hogy vettek fel téged adminnak és bent volt egy másik admin is aki hallota.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Szia a stílusod nem megfelelő egy ilyen kijelentés után meg ne lepődj meg ha kapsz egy hetet.
Jogtalan zárom.
 

Bankos

Újonc
2019. 01. 30.
66
105
28
V4 karakter
Jaqen Fairley
LV karakter
Adelmo Manzano
V2 karakter
Dequen Blake
Helló. Te több nem csak a kocsi lopást nem RP-zted le,hanem azt sem,hogy egy 70-80-al száguldó kocsiból ki pattantál és semmit nem RP-ztél..
Azután több lövés is ért téged,amit szintén figyelmen kívül hagytál..A munka kocsi amiből pedig ki pattantál az nem a tiéd volt.. El loptad,mert állításod szerint "minuszban voltam és ki akartam jönni" indokkal azt,amiért más dolgozott.Ezek után amikor be húztalak teljesen flegma voltál és lekezelő velem és a "vétkes" féllel is. Az TS-en ügyintézés alatt bent volt szerencsére Rajmi is aki majd feltehetően hozzá szól a PK-hoz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.