Mateo_Joao Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mateo_Joao

Újonc
Támogató
2019. 02. 22.
22
0
26
LV karakter
William_Ethman
V2 karakter
Mateo_Joao
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Mateo_Joao ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Igazából lassan 2 éve játszok a szerón de volt 1 év kihagyásom a sok admin gond/billentyűzet gond miatt. 2017-08-26 Regisztráltam fel a szervere. 18,473 perc~

Hányas szintű vagy?
~ 19~

Hány éves vagy?
~ 21 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Yakuzában és nagyából 5hét azért mert ahogy mondtam gondjaim voltak a billentyűzetemmel. Irish-be És azért léptem ki mert inaktiv volt a leader amúgy max 1 hét. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Igazából azért mert szeretek csapatban dolgozni és együttműködni a "kollégákkal". Leginkább az RP miatt és a IC karakterem szakmai képesség felé irányulni és IC-n ezt dolgozni és tovább fejleszteni a képességet. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 13-16 órát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https?/i.imgur.com/xIlFkTs.png ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https?/i.imgur.com/x4tR7vM.png ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kovács Gábor vagyok 21 éves hobbim: Telefon illetve egyéb elektromos eszközök szerelése, Gépezés (Game, video, munka).Nem sportolok és általában egész nap itthon vagyok és szabad időmben mindig gépezek illetve MTA-zok és akkor is csak a v2. Szeretek RP-zni és közben TS-en beszélgetni. Van nállam viszont egy olyan probléma hogy a billentyüzetem nem magyar és ezért néha a z és a y összekeverem illetve néha ékezetek nélkül írok de helyesírásom az 10/10, bár néha én is hibázok. Moszkvaban élek és van Angol,Orosz,Spanyol nyelvtudásom is. Nem vagyok rasszista sem fajgyűlölő és általában nem szoktam idegeskedni. ~

Helyezem @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Kicsit sokallom a jailjeid, de majd Koji eldönti. Valamint a 13-16 órával nem 18k perced lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.