Mateo Rey Munoz jelentkezése a Honvédséghez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LadásJhonny

Újonc
2023. 07. 16.
7
4
V4 karakter
Mateo Rey Munoz
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Tamásnak hívnak.

Hány éves vagy?
Huszonnégy éves vagyok.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2017-ben regisztráltam a szerverre, kisebb-nagyobb kihagyásokkal voltam aktív ezen időszak alatt.


Hány játszott perced van?
58 967 percet töltöttem a játékban jelenleg.

Miért pont téged válasszunk?
Az önajnározás nem az én műfajom, viszont amit csinálok azt szeretem 100%-al csinálni és kompromisszumra törekedni az embertársaimmal úgy, hogy közösen érjünk el valami nagyobb célt.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
Hétköznapokon napi 2-3 órát kényelmesen részt tudok venni a szerver életében, hétvégén több időt is tudok foglalkozni a karakteremmel.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen, akár többet is ha szükséges és időm engedi.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
A hétköznapokban egy csöndes ember vagyok, nem keresem a balhét és a feszültséget de ha értelmét látom, akkor felvállalom a nézőpontomat ha ezzel tudok segíteni vele de nem hangoztatom a véleményem feleslegesen. Jelenleg egy műszakban dolgozom hétfőtől-péntekig, mint gyártástechnológus egy nagyvállalatnál. Kisebb célokat tüzök ki, tervezek és igyekszem megvalósítani ezeket miközben igyekszem figyelembe tartani a környezetem szükségleteit is.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Gyerekkoromban édesapám mesélt, hogy milyen volt a határőrség számára, ebből kifolyólag olvastam és érdeklődtem a harcászat iránt. Mivel nem éreztem hivatásomnak ezért ennyiben maradt az érdeklődésem és valós tapasztalatom nem lett belőle, viszont egy játékon keresztül valamennyire átélhetem, hogy miként telhetnek a hétköznapok egy hadászattal foglalkozó szervezetnél.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Nem rendelkezem.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Három pozitív tulajdonságomként szeretném megnevezni a tanulékonyságot, a megfontoltságot és a terhelhetőséget. Negatívumként tudnám mondani az elkedvtelenedést ha nem látom célját/értelmét annak amit épp csinálok, szóval nehezen engedem el magam. Sokszor túlgondolom a szituációkat és enyhe szorongás is van bennem emiatt. Nehezen fejezem ki a gondolataimat, érzéseimet, meglátásaimat szóban.

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Rendelkezem mindkettővel és szoktam is használni.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Az 'Ndrangheta olasz maffia frakcióban voltam utoljára 2023 szeptemberétől 2023 novemberig nagyjából, amikor családi okok miatt a játékot is abba hagytam egy időre, így a frakcióban sem tudtam már aktív tag lenni.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
A névváltoztatásom nemrég fogadták el, ezért még nem azt írja ki amire megváltoztattam.

Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Mateo Rey Munoz
Születési hely, idő: Madrid, 1997. február 07.
Anyja neve: Mariá Munoz
Bejelentett lakcím: Blueberry Ipari telep, See City
Állampolgársága: Spanyol, amerikai
Személyigazolvány száma: 843494BN
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 177
Testsúly (kg): 80
Telefonos elérhetőség: +38-76-688-0058
E-mail cím: mateo.ray97@seemail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Angol-spanyol kéttannyelvű érettségi
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Norman High School
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Nem rendelkezik vele.
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Angol, spanyol, olasz
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Nehézgépkezelő
Korábbi munkahelyek: Urmatrans
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: B és C kategóriás jogosítvány

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt és úgy élem az életem, hogy ne is legyen.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Néha előfordult, hogy tilosban parkoltam, mert siettem éppen. Talán 2 alkalommal fordult elő ilyen.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Az ország földi, légi és vízi haderejének működtetése az ország és az országban élők védelméért.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, Törzsőrmester, Főtörzsőrmester

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Vigyázban állva, tisztelegve, határozottan és érthetően köszönteni kell.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Légierő, szárazföldi erő, haditengerészet.

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Tájékoztatom a vételező felet, arról, hogy nem tudunk segíteni, mivel nem tartózkodik rangidős személy szolgálatban.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Azonnal felszólítom, hogy hagyja el a területet, ha nem követi az a utasítást akkor kényszerítő eszközökkel kikísérem a támaszpontról.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Amennyiben a felszólítás után nem hajlandó elhagyni a helyszínt, úgy a gyakorlaton tanult kényszerítő eszközökkel "segítek" neki megtenni ezt.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: See City, 2024. augusztus 23.
Aláírás:
Mateo Rey Munoz
 

Hamii

Barangoló
2023. 01. 08.
77
17
V4 karakter
Anthony Cavanagh
Heló. Lapod rendben, egy-két dolgot még megtanul és tökéletes lesz. Perced rendben van. Sok sikert! Támogatom!
 

LadásJhonny

Újonc
2023. 07. 16.
7
4
V4 karakter
Mateo Rey Munoz
Heló. Lapod rendben, egy-két dolgot még megtanul és tökéletes lesz. Perced rendben van. Sok sikert! Támogatom!
Köszönöm! Esetleg van amit úgy gondolod, hogy átolvassak vagy tudsz egy forrást küldeni, ahol tájékozódni tudok? Párat megtaláltam itt a fórumotokon de hátha valami elkerülte a figyelmem. :)
 

sneci1902

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
v4
2020. 04. 10.
289
169
V4 karakter
Jack M Brandon
yrBgERtv2.png

SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Kérjük jelenjen meg a honlapon kiírt toborzási időpontok egyikén. Kérjük a toborzásra hozzon magával esetleges orvosi papírokat illetve megfelelő sportruházatot!


OOC: ((Délután folyamán várunk TSen! pár kérdést még felteszünk majd neked.))

Üdvözlettel:
Jack M Brandon Vezérkari Főnök-helyettes

SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.