Mateo Coleman Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cselee

Újonc
2023. 06. 16.
54
105
19
V4 karakter
Mateo Coleman
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Roland.

Hány éves vagy?
19 éves vagyok.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
Körülbelül 1 éve, de 2018 óta aktív játékos vagyok az mta világában, így azóta már LV-n is megfordultam.


Hány játszott perced van?
92 214 perc

Miért pont téged válasszunk?
Úgy gondolom elég tapasztalattal rendelkezem ahhoz hogy legjobb tudásomat tudjam nyújtani a frakciónak, motiváltnak is vélem magam, hiszen nem volt még alkalmam rendvédelmi szerv tagja lenni, megbízható, korrekt vagyok. Elég érett és az aktivitásom is elég magas.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
Ez változó, ha éppenséggel nagyon is van kedvem játszani akkor akár a napi 10 óra is lehet, viszont ha kevésbé akkor minimum a napi 3-4 óra hossza, számomra inkább a hétvége kiszámíthatatlan, hiszen sokat járok bulizni ide oda, a hétköznap pedig mikor legjobban ráérek.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Ez csak természetes, igen tudom!

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Roland vagyok 19 éves, kedves segítőkész srác. Úgy különösebb hobbim nem igazán van, szoktam járni horgászni, haverokkal kocsikázunk, ''csavargunk'' semmi különös. Iskolát már befejeztem, napközbe ha kedvem is úgy tartja le ülök a gépe elé aztán valamivel elfoglalom magamat. Kis korom óta gépezek, mondhatni én még hál istennek az a generáció vagyok, aki a minecrafton meg az mtan nőtt fel.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
7 hónap után most befejeztem az illegált, több főbb oka is van ennek, egy részt nagyon úgy éreztem már hogy kezdek kiégni, és a frakción belül is több változás felütötte a fejét ami számomra nem voltak szimpatikus változások, így hát mivel 7 hónap alatt megszakítás nélkül élveztem nap mint nap a szerver illegális oldalát, kíváncsi vagyok arra hogy a szerver legális oldala az illegálal szemben valójában milyen is, nem mellesleg kell egy kis kikapcsolódás ha lehet így mondani, nem szeretnék én már 300 perces ic jaileket ülni.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Nem rendelkezem.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Pozitív: Segítőkész, kedves, pozitív személyiség. Negatív: Harag tartó, néha-néha lusta, akaratos.

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Természetesen rendelkezem.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
SCKK körülbelül pontosan nem tudom, kevesebb mint 1 hónap, számomra túlságosan is monoton volt. Deutsche Verbindung itt pedig 7 hónapot megszakítás nélkül, a hetekben léptem ki, fentebb valahol már le írtam hogy nagyjából miért is.


Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Volt már sajnos nem éppen én rendelkezem a legszebb UCP-vel, illegálba elég ''nehéz'' mindenre oda figyelni, néha az adrenalin, izgatottság visz magával, olykor rossz döntések születnek. 4 nonrp jailem van, egyiket sem mondanám ''feltétlen súlyosnak'' az elsőt azért kaptam mert animba lőtt egy ellenséges illegális frakció aranybankon, én ennek hírtelenjében lepakoltam a helikopterembe, második egy hajnali órákban zacis verekedés, az egy hülyeség volt. harmadik úgy szint egy hasonló szituáció mint az első, csak itt egy autóba pakoltam le, bár ez a jail valahol el engedhető lett volna, hiszen az RP végkimenetelét semmiben sem befolyásolta, az utolsó nonrp pedig ismét egy piti dolog, szembe sávba áttértem, és véletlen ütköztem frontiláisan.
Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Nem voltam még.
Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Mateo Coleman
Születési hely, idő: 2000.12.12, Los Santos General Medical Center/B]
Anyja neve: Sarah McCrerry
Bejelentett lakcím: Los Santos Jefferson motel 32/B
Állampolgársága: Amerikai
Személyigazolvány száma: 854124JT
Neme: Férfi
Családi állapota: Egyedülálló
Testmagassága (cm): 176 cm magas.
Testsúly (kg): 76 kg.
Telefonos elérhetőség: +38-76-346-2799
E-mail cím: Mateo19@seemail.hu

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.
fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Érettségi.
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Los Santos High School
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: nincs.
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Angol, Spanyol.
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: -
Korábbi munkahelyek: Urma Trans Kft.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: Igen, B kategóriás jogosítvány.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.
fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem voltam.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem volt.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem voltam.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem rendelkezem sem fegyverrel sem fegyverengedéllyel.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem szolgáltam még a Honvédségnél.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.
fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?
Védelmezni az állampolgárokat, az ország határának védelmét és annak épségét.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, Törzsőrmester, Főtörzsőrmester.

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Tisztelgés, ''Erőt Egészséget'' köszönés.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Szárazföldi, haditengerészet, légierő.

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Tájékoztatására adom, hogy a jelenlegi helyzetben rangidős személy hiányában a honvédség nem képes mozgósítani.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Mindenképp le rádiózom, ezután felszólítom hogy hagyja el a támaszpont területét, amennyiben ennek nem hajlandó elégtételt tenni, előállítom.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Itt is mindenképp a rádiózás az elsődleges, ezután ha három felszólítás után sem hajlandó elégtételt tenni, előállítom.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Helyszín, év, hónap, nap.
Aláírás:
Los Santos 2024.06.24
 
Utoljára szerkesztve:

hmd5g

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 07. 24.
276
153
V4 karakter
Lorenzo Memphis
Szia! Átolvastam a lapodat, értelmes válaszokat adtál mindenhol. Az illegálos múlt vagy bármilyen frakció múlt előnyös nálam, semmi kivetni valóm nincs veled kapcsolatban. Támogatom
 
  • Imádom
Reactions: Cselee

_Foxii_

🕊 Ami nem öl meg, az megerősít. 🕊
2020. 11. 24.
247
812
18
V4 karakter
Ariana Luchese
Haliho! A lapod nem lett rossz, de az UCP nagyon csúnya! Nem támogatom!
 

sneci1902

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
v4
2020. 04. 10.
264
141
V4 karakter
Jack M Brandon
yrBgERtv2.png


SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Sajnáljuk de a jelentkezése nem felelt meg az előírt feltételeknek.!


OOC: ((UCP-d jelenleg nagyon csúnya szerezz percet szankciók nélkül.))

Üdvözlettel:
Jack M Brandon Vezérőrnagy

SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
  • Dühítő
Reactions: aDaw
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.