Master Jani Fix & Drive jelentkezési lap[Elutasitva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KKrisz011

Újonc
2019. 07. 07.
4
0
V4 karakter
Master jani
LV karakter
Master Jani
V2 karakter
Master Jani
FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~Krisztian ~

Életkorod:
~ 14~

A játékon belüli szinted:
~ 5~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~Igen van 1, https://imgur.com/a/NOR76iP bannom nincs! ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Sajnos nincs~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Mondok Krisztián-nakhívnak Pest megyében élek.Jelenleg Focizom Törökbálinton ami az életemmé vált.kedvenc hobbijaim: horgászás, úszás (néha-néha).1 lány testvér egyik 1 éves,14 éves vagyok.Nagyon sokat tudok gépezni is napi 3-4 órát is tudok játszani.Leginkább SeeMta v2-vel játszom de minden ami akció azzal eljátszok. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Master Jani~

Anyja, apja neve:
Master Sanyi, Virágos Ibolya

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ krisz9900@gmail.com ~

Büntetlen előítéletű?
~ igen ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/ASfgKr5 ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Igen Lily Trix ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Szerintem az a legfontosabb! Csak azért játszok mert közösségel vagyok számomra az a legjobb~

Gyakran jár műhelyünkbe?
igen

Csatolja be önéletrajzát:
~
~Üdvözletem.Master Janivagyok SeeCity-ben születttem 1973.11.29-én.SeeCity-be végeztem az általános iskolát majd autószerelői szakra mentem. Most tértem vissza a városba és magukhoz szeretnék jönni szerencsét próbálni!Nagyon odafigyelő vagyok és szorgalmas is. Nem csak pár napos munkára jönnék hanem hosszú távúra kb 10-15 évre gondoltam.Nagyon szeretek másokon segíteni mert a csapatmunka az első.Tudok csapatban dolgozni,vagy egyedül is csak arra törekszem hogy ha egyedül vagyok akkor a saját munkám legyen és ha már csinálom akkor tökéletes legyen.Ha egy csapatban dolgozom akkor arra is törekszem,hogy a munkatársaimnak jó legyen a munkája de ha valamit elrontanak ,én kijavítom!
Köszönöm,hogy elolvasták a jelentkezésem!Izgatottan várom a visszajelzést !
~
Utóirat azért az a nevem hogy KKrisz011 mert a KKrisz01felhasználó már volt medig pindíg ez volt a nevem na mindegy ez lett.

ZABA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
(( Minta hiánya.))
Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.