Mason Sanclair-Ruben (helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Mason Sanclair

Panaszolt fél admin neve:
Ruben

Panasz pontos megfogalmazása:
Szabályzat nem tudása, FUN, DM, Minősíthetetlen stílus, Adminkihasználás.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
1. kép: Nos, ugye mentem szereltetni amikor az autómra fixet kellet kérni, hiszen buggos volt. A szerelő(k) Ruben-t hívták fixelni, viszont ez a fixelés másképp zajlott a megszokottnál.Ahogyan megjött, elővett egy M4-et és az egyik majd utána a másik szerelőt is lelőtte.Ez folytatódott, hiszen csak azt a mozzanatot kaptam le, ahol a szerelő lövi le kedves adminunkat dutyba.Véleményem szerint az, hogy fixelni hívják ide és lelő két szerelőt, ez adminkihasználás mivel fel is szedte őket, és még indoka se volt megölni, tehát DM.
2.kép:Itt az látható ahogyan 300perc szankciót, avagy jailt kapok azért mivel én bandásként kimondom magamról, nekem van egy sniperem SŐT volt egy bugattim, amiért főként kaptam a jailt.Volt egy Cripes&Hells-es ügy, amiben azzal lettünk gyanúsítva hogy a bugattiból kivettem a sniperem, és azzal kezdtem bele a lődözésbe. (hozzáteszem ez falls infó.)
Volt belőle egy kis TS ügy, ahol Ruben természetesen ismét jelen volt, és mire az ügy végére értünk, az pattant Ruben fejéből, hogy konkrétan MEGTÍLTJA a saját autóm használatát.Hisz nekem választási lehetőségem volt, hogy leülöm a 300percet, vagy nem használom az autót.
3. Erről sajnos nincs bizonyíték, de Kysa-t kérdezte Ruben, hogy SZERVERRŐL bannolhat-e TS ügy miatt.Bementem egy TS ügyfélbe ahol voltak ismerőseim és megkérdeztem, hogy írnának-e a nevembe Rubenre PK-t, mivel én ki vagyok vágva fórumról.Ekkor Ruben bejött, elhúzta Joker-t, majd rákérdeztem, hogy "Szóval?", Nikolasz barátunk már ment is Rubenhez, Ruben fölhúzott magához az Operátor Service-be, és engem számonkért, hogy milyen jogon szeretnék PK-t nyitni rá.
Három sort idéznék:
"Komolyan gondolod a PK-t?"-Ruben
"Igen, komolyan"-Mason
"Akkor a PK mellé az UB-dat is írhatod"-Ruben.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: SADBOY69 és Russo

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Hali! Rajta vagyok az első képen, ezért hozzá szólnék.
Néhány kocsinál, ha leszereled a buggos alkatrészt elveszik a sprinted és ugye stopanimolnod kell. ( itt nem jön vissza ugyanúgy csak a séta működik. )
Itt is ez történt, ahogy elnézem, annyi, hogy Ruben megpróbálta ezt úgy csinálni, hogy beszáll a kocsiba és addig ütközik, ameddig letörik a buggos elem, ezáltal a leszerelés helyett az lesz ott, hogy az elem cseréje. Sok kocsinál megoldja a helyzetet, soknál nem. Mivel a szerelő, majd utánna Ruben is leszedte a buggos elemet 2 lehetőség van, illetve 3. Vagy szépen reconnectelsz, vagy az admin sethp 0-z aztán felszed és visszajön a sprint, vagy megölöd magad - ugye ez lehetetlen, így a másik szépen lelő és az admin felszed. ( Ruben gondolom ezeket ugyanúgy tudja plusz mondtam is neki :D , mivel tudtommal OOC rangon bent van a frakcióba, így elkerülve az olyanokat is, hogy nem buggos az adott kocsi, csak a szerelő lusta megszerelni )
De egyébként ez a része OOC is el lett mondva, nem értem az erről való logot például miért is nem tudod csatolni, illetve miért kellett törölni az OOC chat részt a screen előtt...? :D
Az első része ezúton szerintem teljesen felesleges és egy random talált kép miatt ezt is beleírtad a PKba bosszúként.
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Mason: Igen, valószínűleg, azért ölték meg még 2szer egymást mert ennyire buggos az alkatrész ugye? Szerintem is, ennyire buggos alkatrészt nem láttam még, hogy 2-3szor le kelljen Dmelni a szerelőt.
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Próbáld meg akkor visszakeresni a logot és ott lesz, hogy többször le van szerelve a buggos alkatrész, nekem végülis közöm nincs hozzá, képen is látszik, hogy "Engem is!", illetve nem is hozzám szól a pk..
Leírtam ami történt, innentől nekem olyamindegy mi lesz vele.
További szép napot!

Edit: Kép + Logok
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3 -on megbeszélve Bence által.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.