Mason Hopkins panasza Carter-re

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Engelbert

Újonc
2019. 01. 15.
45
28
V2 karakter
Engelbert von Gerhardt
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mason Hopkins>

Panaszolt fél admin neve:
< Carter>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Sziasztok! Kedves Bíráló admin és sértett! Ez egész story úgy kezdődött hogy én elmentem szereltetni az autóm ami nem más mint egy Mclaren P1 SCCS-ben.. Kijöttem onnan amikor megszereltek és én reconnecteltem a szerverre mivel a lámpa nálam bugos volt és ilyenkor a szerelők azt szokták ajánlani reconnect megoldja ami így is van.. Szóval most se tettem másképp így reconnecteltem.. Amikor visszaértem akkor már láttam ott várnak engem jópáran.. IC nem tudom ők kicsodák és nem foglalkoztam velük.. beszálltam az autómba hogy én akkor elhajtottam és akkor a "NNI"-sek elkezdtek engem darálni M4-el meg minden mással amiről egy felszólítást nem kaptam.. csak beszálltam az autómba indultam el és már lőttek.. Szóval nem értem ezt az egész RP tagadást sem, hogy én semmilyen RP-ben nem voltam benne.. Nem kezdtek velem beszélni sem felszólítani.. PG-t se igazán értem mivel én beszálltam és indultam el akkor lőttek rám FELSZÓLÍTÁS nélkül.. és amikor én reconnecteltem, visszaléptem a szerverre akkor már ott vártak 4 autóval is vajon miért?! :D Igazából ez volt a story hogy Carter nem látta át ezt az egészet és helytelenül osztott szankciót! Nekem semmi bajom sincs senkivel sem, de elvárom, hogy korrekt adminügyet intézzenek velem. >

Bizonyítékok:
<
NON Rpsen lövöldöznek és szankciót nem kaptak ahol TE magad is leírtad:

[2021-04-30 20:55:45] [Output] : Admin[2] Carter: (( Miért kezdtétek el lőni őt? ))
[2021-04-30 20:56:48] [Output] : Admin[2] Carter: (( • A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. ))

Semmilyen RP-ben nem voltam benne szóval még most se értem..
[2021-04-30 21:09:47] [Output] : Admin[2] Carter: (( A RP alóli kilépésről tényleg nem tudhatta volna hogy ti most ott elakkarjátok kapni szerintem. ))

Nem tudom erre milyen bizonyíték van hogy én miért reconneltem.. Nem láttam őket, lámpám rossz volt. Relogoltam.. nem vártam
1 napot, 1 órát.. azonnal jöttem vissza mivel valóban a lámpám volt rossz :D Szóval nem tudtam IC hogy kik várnak rám :)
[2021-04-30 21:15:46] [Output] : Admin[2] Carter: (( Ezért reconnecteltél hogy talán elmennek. ))

Mivel az autóban ültem és már mentem elfele és akkor daráltak.. Semmilyen PG nem törént :)
[2021-04-30 21:17:24] [Output] : Admin[2] Carter: (( Mason, RP alóli kilépést, illetve PG-t követtél el. ))

Már nem lehet az autóban benne lenni amikor szerelnek mivel új fejlesztés jött a szerverre.. Adminként ezt tudni kellene.
[2021-04-30 21:18:54] [Output] : Admin[2] Carter: (( Illetve 53 szinten szerintem tudod hogyha buggos szólsz neki, te megnyomod az f6-t ))

Nem és még most SEM Rpztünk:
[2021-04-30 21:19:40] [Output] : Admin[2] Carter: (( Téged közvetlen RP-be vittek bele, csak te előtte kiléptél. ))
>

Megjegyzés:
< Videó az egész esetről, egy NNI-s szemszögéből: https://streamable.com/639xjj>
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dr3X és CarlV2

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Hali, OOC kifejtettem legalább 3x hogy mi hogy miért. A videót 5x megnéztem, az alapján hoztam ítéletett. Kijösz szerelőből majd meglátod a nagykaliberest akin látszik hogy spike-ot akkor lerakni eléd te meg kilépsz ez alól. Miután visszajöttél és megjelent az autód nyitottad és pattantál bele, ez 5mp volt. Van az esetről egy másik szemszög is csak azt adminchat miatt nem kiadható. (Bíráló adminnak szivesen elküldöm) Nem véletlen akartál elmenekülni a helyszínről. Várom a bírálatot.
 
  • Vicces
  • Hűha
Reactions: Goyo és dr3X

Engelbert

Újonc
2019. 01. 15.
45
28
V2 karakter
Engelbert von Gerhardt
Hali, OOC kifejtettem legalább 3x hogy mi hogy miért. A videót 5x megnéztem, az alapján hoztam ítéletett. Kijösz szerelőből majd meglátod a nagykaliberest akin látszik hogy spike-ot akkor lerakni eléd te meg kilépsz ez alól. Miután visszajöttél és megjelent az autód nyitottad és pattantál bele, ez 5mp volt. Van az esetről egy másik szemszög is csak azt adminchat miatt nem kiadható. (Bíráló adminnak szivesen elküldöm) Nem véletlen akartál elmenekülni a helyszínről. Várom a bírálatot.
Annyi még a hozzáfűzni valóm hogy ők miértnem kaptak szankciót? Nekik miértnem osztottál semmifele szankciót? Egyáltalán miért lőttek rám? és ha IC most vettem az autót? Akkor egy ártatlan emberre csak úgy lövöldöznek a semmiért? Megölik ha nem csinált semmit? Ezt IC honnan tudják? Már nem tudok mit hozzászólni.. vagy ha nagykaliberrel van és az azt jelenti hogy hozzám jöttek? FELSZÓLITÁS hiányában semmit nem tudok.. RP még mindig nem volt köztünk mivel IC akkor se tudom kik azok.. Lehet maffia is, lehet valaki mást vártak a szerelőtelepen.. Helytelen volt a szankció... Többieknek meg elnézted ezt az egészet.. Vicc.?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.