Másodállás? Fizetés emelés kérvényezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Sonny Thompson >

Ötleted:
< Másodállások/munkák fizetésének emelése >


Megjegyzés:
< Kipróbáltam a szerveren való munkákat. Nos és hát arra jutottam hogy a benzínszállító és a kamionos munkán kívül semelyik munka nem éri meg a szerveren. - Buszsofőr: Nagyjából egy kör 100.000 forintot keres idő: 10-15 percet vesz igénybe - Favágó: 95.000 forintot keres egy kör. idő: Attól függ mennyiszer vágod meg magad és hányszor kell újra kezdened a vágás folyamatát, de a vezetéssel együtt nagyjából 10-15 perc. - Fémfeldolgozó: Ennek a munkának kettő folyamata van, ezt nem ma próbáltam ki nagyjából 450.000 - 500.000 forintot keres a munka, idő: Nagyjából 20-30 percet vesz igénybe hogy össze szedjük a megfelelő nyersanyagokat valamint a szállítással együtt. - Bányász: 225.000 forintot keres egy körrel ( Nem biztos de nagyjából ennyit ) idő: 10 perc, ha van saját waltonod akkor lehet kevesebb. A többi munkát szerintem nem kell részletezni, de nagyjából a szerveren a legtöbb munka nem éri meg vagy pénzügyileg vagy gyakorlatilag annyira idő igényes hogy ami összeget kapunk felesleges érte szenvedni. Így arra kérném a fejlesztőt Milánt hogy ha lehetséges legyen korrekt fizetés az árakhoz képes, hiszen egy bmw m5 e60 ami sokak kedvence 200-350 millió forint között adják el a játékosok. Na most egyszerű matematika ha az egyik munkát végezzük pl: favágót akkor szerintetek mennyi idő lenne össze szedni ennyi vagy e körüli összeget ha napi 1 nagyon max 3 órát vagy fent? És szerintem ennyi idő melett nem csak dolgozni fog a játékos hanem más tevékenységet is fog csinálni. Szerintem senkinek sincs kedve éjjel nappal dolgozni folyamatosan, mivel élőben is ezt csináljuk sokan nem hogy még a szerveren is bele kell ölni 50 órát hogy legyen mondjuk egy lakásom és egy átlagos járművem. Szóval annyi kérésem lenne hogy az árakhoz képes nagyjából legyenek feltornázva a fizetések is. >
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Csupán azért kerül ennyibe, mert van rá kereslet és meg is veszik ennyiért. Ha még többet fizetnének a munkák, még több pénzük lenne az embereknek, még többet tudnának fizetni érte és az általad említett 200-350 milliós árból hamar 300-450 millió lenne. Mellesleg a példának felhozott M5 E60 sosem volt egy olcsó jármű.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Rövid távon akarsz szerezni drága cuccokat, és nem akarsz 50 órát dolgozni hogy legyen vagyonod. Ezt én megértem de a példádban felhozott kamionos munka rosszabbul keres rövid távon bármelyik más munkánál. Ha beleölsz 50 órát kamionozásba onnantól fogsz elkezdeni jól keresni.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Ha megdobjuk a munkák fizetését akkor tovább gyengül a pénz, aztán a híres M5 e60 nem 250-300 millió lesz, hanem 400-450 millió. Ott a tökéletes példa a V3. Emelték a munkák fizetését, és pénz értéke a béka segge alá került. Lenne erre megoldás, de az anniyra radikális hogy inkább le sem írom.
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Szerintetek normális hogy a buszsofőr munka alig 100.000 keres a favágó meg 95.000-et? Ja meg rádásul ma kipróbáltam a rendszer nem is adta oda a 95.000 forintot, bizonyiték van. Ilyen kocsi mód olyan kocsi modokat akar eggyes játékos, de az alap dolgok nincsenek rendbe téve egyenlőre. A kamionozást is meg lehet unni, ne csak egy vagy kettő munka keressen jól, hanem mindegyik egy arányban hasonlóan keressen.
'Remélem vita nem lesz, mert ha vitatkozásba torkollik ez a topik inkább kitörlöm.'
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Kereslet és kínálat ilyen egyszerű. A playerek szabják mi mennyibe megy. Mellesleg el lehet menni frakciókba ott is van fizetés (legál) ha az sem tetszik ott a peca. Minden hónapban van valaki akinek a fizetések nem tetszenek. Azt azért ne feledjük nem ezen alapszik a játék...
 
  • Imádom
Reactions: Kalmi

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Azért megnézném ha pl kivennék a főbb kereső munkákat ki mit szólna hozzá hogy 100.000-220.000 között keresne mindenki.
De normális hogy ennyire kevés eggyes munkák fizetése? Szerintem nem, de sokan vannak így. Hogy 2 darab munka jól keres a maradék meg szinte semmit érő fizetést ad. Meg mondjuk vannak olyan játékosok akik nem feltétlen kamionoznának meg üzemanyagot szállítanának hanem mást is szívesen csinálnának.
 
  • Tetszik
Reactions: YAMI

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
A fizetések összege (pl akár egy bányász) is szerintem korrekt. Aki pénzt akar szerezni tud. Ismerek olyan embert aki a bányász munkával 2 nap alatt 30-40 misit szedett ki. Igaz, saját waltonnal, de akkor is ez az összeg már kezdésnek jó. Az M5 példa pedig nagyon rossz. Egy kezdő játékos ne akarja már megvenni egyből a luxus kategóriát. Nem gazdag RP szerver, itt ha akarsz valamit megkell dolgozni érte. (Jobban becsülöd ha küzdöl érte).
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
A bánya megint rossz példa, ott van a másik két munka például amit megemlítettem, arról miért nincs vélemény? Ja mert kevés a fizetése? Ha senki nem csinálja annak oka van nem? Mindenki a bányász, kamionsofőr és a benzínszállító munkából indul ki hogy fasza a fizetés.
Azt megnézném 2 nap alatt 40 milliót hogy hozott ki, mivel le van mérve, videóra van véve hogy egy saját waltonnal kreszt betartva, vagyis nem megyek át árkon bokron mennyi idő egy kör. Úgy hogy a te ismerősöd szerintem füllentett neked pár milliót. Ha csak nem 0/24 fent volt, azt kötve hiszem mivel az emberi szükségleteket el kell végezni hogy élni tudj.
Mert sokan vannak már akiknek már a könyökén jön ki a kamion, benzínszállítás, és a bánya munka. Van több munka bent de a fizetése elég csekély én nem azt kértem keressen minden munka 500.000 forintot. De ha 250.000-300.000 lenne minden munka fizetése ( kivétel a kamionos és a fémfeldolgozó ) hidd el senki nem panaszkodna. A favágónál a fizetést nem adta oda a rendszer, szerinted? Van ezen még javítani és inkább ezen agyaljon a fejlesztő és a vezetőség mind azon hogy legyen suzuki swift a szerveren, mert vagy a 6 játékos kérvényezi már.
 
  • Vicces
Reactions: dr3X

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Elmész szerelőnek FIX vagy SCCS-be ott meg tudod magad szedni ha csinálod a dolgodat és aktív vagy.
Vagy ha ez nem fekszik ott az OKF , ott is lehet keresni csak dolgozni kell.

Én kezdőként horgásztam folyamatosan , nem egyből M5E60-at akartam.
Szépen fel kell építeni a karakteredet , senki sem milliárdosként kezdte.


Ha meg még is a könnyebb utat akarod akkor PP-zd le magadnak és nem kerül 250-300milliókba.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az előttem levő hozzászóló teljesen leírta ennek az alapját, a kamionos munkára válaszolva pedig nagyon sokan irigykednek, hogy sokat keres, miért nem keres a többi munka is annyit és társai. Akkor miért nem kamionozol, vagy miért nem kamionoznak azok akik sok pénz akarnak keresni ? Mert nincs kitartás felhúzni a kamionos munkát, hogy megérje ? Nem kis munka van azoknak abban, hogy számukra az jól keres, nem haveri alapon megy ott a szint, nem tudod le afkolni, hogy fent afkolok éjjel és másnapra meg van pár szint..

Kezdőként egy kis ideig vállalni kell olyan civil munkát amely rövid távon megéri, venni kisebb értékű járművet, majd legfeljebb ha van egy bizonyos kezdő összeg, akkor elkezdeni felhúzni a kamionos munkát.

Az árakat pedig a fizetéseknek megfelelően kell alakítani, ha nem fizetné meg senki sem a 400 milliós járművet, akkor egy idő után úgy is olcsóban adná azt, de mivel van aki megfizeti így nem is kell csodálkozni, hogy annyi az ára, és van olyan aki el kér annyit érte, mert úgy is tudja, hogy aki akar olyan járművet az úgy is megfizeti.
 
  • Tetszik
Reactions: Huskys

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
De mivan ha nem akar valaki frakcióba menni sem horgászni? Fizetés lehetőségét fenttartják de nem kötelezhetnek rá senkit jelen helyzetben a pp. Miért ne lehetne a kevesebbet kereső munkák fizetési aranyát feljebb tornászni? Zavarna téged kevesebb kamionos lenne az utakon? Nem értem ezen mit nem ért meg senki. Nem azt kérvényeztem 1 milliót keressen vagy 500 ezret, hanem legalább 250.000-300.000 forintot. Magatokat meg ne hasonlítsátok máshoz minden ember más, amennyi játékos annyi személyiség. A szerelő frakcióba robotként kell készülni, nem szidom őket de sokan vannak úgy hogy nem akarnak ilyen frakcióba menni. Ez csak így mellékesen jegyeztem ide. Most volt horgász event szerinted ennyi horgászás után kinek van még kedve csinálni?
 
  • Vicces
Reactions: dr3X

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
205
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
Én megérem hogy mi a bajod, viszont ha emelkedik a fizetés akkor emelkedik az ár. Ezzel nem tudunk mit kezdeni. Így is irreálisak az árak.
 
  • Tetszik
Reactions: Carter

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Én továbbra sem értem, hogy ha több pénzt szeretnél hosszú távon akkor miért nem a kamionos munkát, illetve bányászt és a jobb fizető munkákat választod, amelyből ez megvalósítható?
Szerintem senki sem azért civil munkázik mert "szeretek fátvágni" Szeretem ütni a követ csákánnyal" és társai, szimplán csak azért hogy pénzt szerezzen.
Ha több pénzt szeretnél akkor kitartással húzd fel kamionost, vagy válassz más olyan munkát amely a többihez viszonyítva megéri.
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Mondjuk unalmas már a bánya, benzínszállítás?
Legalább amelyik munkák kevesebbet keresnek arányban emelné fel a fejlesztő a fizetésüket. Erről van szó a többi miért nem kereshet annyit mint pl: bányász és társai? A kamionos meg unalmas, ezer éve megvan a ets2 meg az ats-is. Mindegyikbe legalább 1000 óra van. Nekem kimondottan nem áll szándékomba kamionozni, de egyáltalán próbáltad a munkákat? Az összeset kipróbáltad? Én igen, lemértem videós felvétellel mennyi idő eg munka. Kicsit elállna a szád ha nem lenne kamionos és társai. Minden munkának arányban hasonlóan kellene keresnie ha már bent van a szerveren és nem ezzel jönni pénz kell? Menj kamionozni, bányászni, unom ezeket a szövegeket és nem csak én vagyok már így vele. Nem arról van szó hamar legyek milliomos hanem arról hogy minden munka arányosan keressen ja és adja oda a rendszer a fizetést ha már megszenvedtem vele.
 
  • Vicces
Reactions: EricHUN

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem többen leírták mennyi dolgot tudsz csinálni, ahhoz hogy pénzhez juss. Nyilván pénz miatt írtad ezt, mert különben nem zavarna, hogy mennyit keres. Ha nem a pénzért csinálod, akkor nem mindegy, hogy a favágó munka mennyi pénzt ad ? Akkor az a lényeg, hogy tudod csinálni és kész.
Szerintem a szerveren levő 70-es szint elteltével minden munkát sikerült kipróbálnom és van egy-kettő amelyet pénz keresés szempontjából érdemesebb alkalmazni, tehát ha pénzre van szükségem akkor azokat választom, nem azért mert az a kedvencem hanem azért mert szükségem van több pénzre rövidebb idő alatt. Én is nagyon sokat kamionoztam már, elhiszem, hogy unalmas, nekem is unalmas 140+ szint után meg van aki 200+ szinten is csinálja mert számára szükséges a pénz.
Ha pénzre van szükséged akkor a jól kereső civil munkák mellett tudsz horgászni, farmozni és vannak még az egyéb jövedelmek mint a kereskedésből származó profit illetve kaszinóból.
Leírták ha többi munka is többet keresne, akkor az árak még jobban az egekbe mennének és ugyan úgy azok az arányok lennének mint jelenleg, csak lehet 200 ezer helyett 1 milliót keresnél és a 200 milliós jármű 1 milliárd lenne. (példa)

Szerintem aki pénzhez akar jutni az kellő kitartással össze tudja hozni, egyéntől függő idő alatt, ha pedig a munkát akarod élvezni és nem a pénzért csinálod, akkor pedig teljesen mindegy, hogy mennyi pénzt kapsz.

Ha pedig a rendszer nem adja oda a fizetésed akkor azt nem ötletbe kell megírni, hanem a gondok/bugok/hibák résznél írni egy témát ezzel kapcsolatban, hogy nem adja oda az összeget.
 
  • Tetszik
Reactions: Porozinko

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Hát én 2016-ban regisztráltam, azért nekem is van némi tapasztalatom, de itt még mindig azon van a hangsúly hogy feljebb emelni a munkának az összegét mivel amivel lehet pénzt keresni unom már, így akkor már érthető az egész nem? Persze hogy a pénzért csinálom? Ki nem azért csinálná a munkát már nem azért? Miértne kereshetne mondjuk a buszos munka közel annyit mind a bányász vagy akármelyik? (( Persze a kaminost mivel az tapasztalatra megy eleinte nem arra hogy gazdag legyél. ))
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Így is nagyon sok ember gazdag már a szerveren. Nem támogatom a fizetések emelését. Ha nagyobb fizetések lesznek, arányosan, vagy akár nem arányosan emelkedni fog mindennek az ára.

Felesleges szerény személyem szerint.
 

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
527
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
Nem tudom kinek fájna az ha a rosszul fizető munkákat hozzá igazítanák a jól kereső munkákhoz. 10 bányászból elmenne 3 mondjuk fát vágni meg 2 buszozni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.