Marzio Moretti jelentkezése

Zizi.

"We should totally be boyfriend and girlfriend."
2019. 01. 31.
225
263
Szeged
V4 karakter
🇮🇹Tito Menta
LV karakter
🇮🇹Marzio Moretti
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Marzio Moretti
Születési hely, dátum:
Las Venturas, 24.11.2000
Lakcím:
-
Telefonszám:
+38-76-261-0451
E-mail cím:
m.moretti@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Vistamar School - SAT
A jogosítvány száma:
249528FZ
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.11.27

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
IGEN/NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
IGEN/NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
V. Balázs
Életkorod:
17, kevesebb mint egy hónap múlva 18
AccountID:
18502
Játszott perc:
116 (Érdemesnek tartom megemlíteni a síma V4-est is, mely 117.800 perc)
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
LV-n nem. (azonban V4en elég sok frakcióban. Illegálból az 'Ndrangheta tagja voltam adminként, legális frakciók terén pedig PD, OMSZ, NAV, NNI, OKF, Szerelő.)
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
A legfőbb indok általában a bekövetkező időhiány volt.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretnék egy "chilles" frakció tagja lenni, ahol új ismerősöket/haverokat szerezhetek. Alapvetően parkolásiaknál még egy szerveren se voltam, szeretném a frakciók ezen formáját is kipróbálni. Ezen felül sajnos V4ről kibannoltak adminisztrátori feladatkör elhanyagolása végett, így most ki szeretném próbálni az LV-s életet a See-s szervereken. (LV-be játszottam már pár szerveren, nagyjából ismerem is :D )
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Minél több ismerőst/barátot szerezni, akikkel jó a viszony
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Erre nincs jó válasz szerintem. Ha engem választotok, szerintem egy értelmes srácot kaptok a frakcióba, aki szereti csinálni amit csinál. Viszonylag jókat el lehet velem beszélgetni (szerintem, remélem mások szerint is :D), és ha RPzni kell, arra én vevő vagyok.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Attól függ mennyi időm van épp suli után (valamint meló előtt/után), napi átlag 2-3 óra.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Kedves, segítőkész, türelmes, gyorsan tanulok, megbízható vagyok | Gyorsan felidegesítenek, nem vagyok túl spontán (sokszor szeretem ha előre tudom a dolgokat), néha túl szókimondó vagyok (sokszor sikerül embereket így megbántanom), gyakran szétszórt vagyok, az eseteg többségébe lusta vagyok.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
V. Balázs vagyok, egy 17 (hamarosan 18) éves szegedi srác. Jelenleg Szegeden élek a szüleimmel, velük jó kapcsolatot ápolok. Egy átlagos srác vagyok, akinek van néhány hobbija. Ilyen például a biciklizés, elektromos rollerezés. Haverokkal rendszeresen megyünk rollerezni (nagy teljesítményű rollerekkel), esetenként napi 40-50km-et.. Ha nevezhető hobbiként, akkor hobbinak mondanám, hogy polgárőr tevékenységet végzek, ezzel is a közbiztonságért teszünk. 12. évfolyamon tanulok, informatikai rendszer- és alkalmazás üzemeltető technikus ágazaton. Régebben fociztam, viszont egy sérülés (bal csípőizületi gyulladás) végett abba kellett hagynom ezt a sportot. Későbbiek folyamán rövid időre jó volt a csípőm, akrobatikus kosarat próbáltam ki, viszont ismételten előjött a probléma, így ilyen sportokat nem folytatok jelenleg. Szerintem egy gyorsan nyíló, barátkozó, valamint segítőkész srác vagyok, viszont elég gyorsan ideges tudok lenni.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!: