Marvin --> Medve

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Robert Pellegrini >

Panaszolt fél admin neve:
< Medve >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú bírálat, baráti ügyintézés, szabályzat nem teljes körű ismerete. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/pjo9dyI --------------- https://pastebin.pl/view/0e8d721d ------------ https://imgur.com/BkyxDp9 <----- ezen a képen ryker áthajt rajtam ahogy a szerelő kiengedi. >

Megjegyzés:
< Járőrözni indultunk majd láttam sürgősségi rádión, hogy egy NNI-s srác lerádiózta hogy XY rendszámú BMW SCCS gyors sávban áll amelyen körözés van, nem kellett sok idő oda siettünk majd ahogy a srác bement sccs-be oda sétáltunk az NNi-sel majd felszólítottuk hogy le van tartóztatva erre medve egy szempillantás alatt oda teremt és mint a logokban látszik írta, hogy szerelőtelepen nincsen akciózás, én ezzel nem értettem egyet és válaszoltam neki, hogy de van mivel North mint SCCS-es tulajdonos (még 1-2 hónappal ezelőtt leírta Leaderek csoportban hogy engedélyezett az akciózás normál keretek között és Bone mint volt SCCS leadert megkérdezve az ügy után idézve bone szavait: "amíg szerelő nem sérül addig lehet" majd ts-en látom, hogy az említett játékos Medve Privát szobájában tartózkodik és szoba adminisztrátori joga van ott, ezálltal medve saját ügyet intézve, illetve baráti bírálatot hozva jogtalan indokkal állíotta volna meg az rp-t hogy ilyen nincs. Nincs több hozzáfűzni valóm várom a bírálatot. >
 

MedveV2

Barangoló
2019. 03. 10.
82
33
Berettyóújfalu
V4 karakter
Dr Tailor Baldey
LV karakter
Alexander F Campbell
V2 karakter
Dr Lily Allice
Szia.
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Robert Pellegrini >

Panaszolt fél admin neve:
< Medve >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú bírálat, baráti ügyintézés, szabályzat nem teljes körű ismerete. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/pjo9dyI --------------- https://pastebin.pl/view/0e8d721d ------------ https://imgur.com/BkyxDp9 <----- ezen a képen ryker áthajt rajtam ahogy a szerelő kiengedi. >

Megjegyzés:
< Járőrözni indultunk majd láttam sürgősségi rádión, hogy egy NNI-s srác lerádiózta hogy XY rendszámú BMW SCCS gyors sávban áll amelyen körözés van, nem kellett sok idő oda siettünk majd ahogy a srác bement sccs-be oda sétáltunk az NNi-sel majd felszólítottuk hogy le van tartóztatva erre medve egy szempillantás alatt oda teremt és mint a logokban látszik írta, hogy szerelőtelepen nincsen akciózás, én ezzel nem értettem egyet és válaszoltam neki, hogy de van mivel North mint SCCS-es tulajdonos (még 1-2 hónappal ezelőtt leírta Leaderek csoportban hogy engedélyezett az akciózás normál keretek között és Bone mint volt SCCS leadert megkérdezve az ügy után idézve bone szavait: "amíg szerelő nem sérül addig lehet" majd ts-en látom, hogy az említett játékos Medve Privát szobájában tartózkodik és szoba adminisztrátori joga van ott, ezálltal medve saját ügyet intézve, illetve baráti bírálatot hozva jogtalan indokkal állíotta volna meg az rp-t hogy ilyen nincs. Nincs több hozzáfűzni valóm várom a bírálatot. >

Szia. Nem tartom jogosnak a PK-dat, hiszen egyáltalán nem a barátom miatt mentem ki az ügyre, hanem azért, mert repülgettem, mint minden admin szokott általában. Oda mentem hozzátok, mert tudtommal nem szabadott akciózni. Miután írtátok a dolgokat, én el is mentem, a Lyra_De_Ninno mondta nektek OOC-ba, hogy kint folytassátok. Az már nem az én gondom volt, hogy ti miután kiment elhagytátok. Miután elmentem, egy ügyre mentem ki. Semmilyen elütést nem láttam, valamint a sürgősségi rádiót se vettem figyelembe. Azzal pedig bőven nem értek egyet, hogy ha egy 10 éves barátomnak szoba admint adok a saját szobámba, s ott afkolunk. Valamint abba a szobába még neked is volt, de az most nem lényeges. Ez az egész, szerintem nem ügyhöz tartozott, valamint egy PM-et se írt ezzel kapcsolatosan, tehát nem egyoldalú bírálat, és nem baráti ügyintézés, valamint utána senki se kapott semmilyen szankciót, se semmit, hisz én onnan el is mentem. Az már nem az én gondom, hogy kint kellett folytatnotok az "RP-t".

Szerintem ez jogtalan PK, de majd az elbíráló FőAdmin el fogja dönteni.
 
  • Tetszik
Reactions: Maradics

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Átolvastam a válaszodat pár kérdés felmerült az ügy kapcsán, vázolnám ezeket!
1: Ha ti elmondásod szerint "afkoltatok" akkor, pont véletlenből arra repültél, pont véletlenből a srácnak szoba adminja van hozzád, pont véletlenből 1 szobában vagytok.
2: Adminisztrátori jogkörben tartozó elvárásnak minősül az, hogy a szerver szabályzatát (írott íratlant) egyaránt a-tól z-ig tudnod kell és helyesen kell eljárnod, valamint mint tudod én is volt 5-ös admin vagyok a szerveren ez egyértelmű hogy "baráti" ügy intézés mivel tudod hogy a barátod volt a srác akkor miért szálltál le "ügyet intézni?" Másodsorban mint előbb említettem szerverszabályzat teljes körű ismerete elvárandó egy adminisztrátori jogot betöltő játékos számára az, hogy lehet, hogy te a válaszodba leírtál egy olyan mondatot idézve: "TUDTOMMAL ott nem szabad akciózni" tudtoddal vagy 100%-ban biztos vagy a dolgodban, adminként ilyen mentség nem elfogadott.
3: Attól, hogy nem osztottál szankciót ha 100%-ban helyesen jártál volna el akkor ha látod az ügyet hívnod kellett volna egy jelenleg szolgálatban lévő másik admin-t akinek elmondva mit láttál hoz egy bírálatot amely helyesen az lett volna, hogy a szerelőt kijavítva lehet ott akciózni bentről folytathattuk volna az Rp-t, ehelyett te saját magad szálltál le és kezdted el "intézni" az ügyet. Nincs több mondanivalóm! Várom a bírálatot.
4: Végszónak annyit ha jogtalannak tartod a panaszkönyvet milyen okból kifolyólag /goto-zol rám a szerveren immáron harmadjára, hogy menjek ts-re beszélgetni hozzátok?!
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu és Maradics

MedveV2

Barangoló
2019. 03. 10.
82
33
Berettyóújfalu
V4 karakter
Dr Tailor Baldey
LV karakter
Alexander F Campbell
V2 karakter
Dr Lily Allice
Én értem, hogy hibáztam, ezt be is vallom. De egyáltalán köze se volt az ügyhöz. Órája volt, nekem is órám volt, semmit nem írt ezzel kapcsolatosan attól még, hogy bent voltunk a szobába. Természetesen hibáztam, mivel hibázni emberi dolog. De én még most sem tartom jogosnak eme panaszkönyvet.
 
  • Tetszik
Reactions: Maradics
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.