Martinez Oakwood jelentkezése a Redline Auto Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Picsu

Lelkes fórumhasználó
2020. 02. 14.
301
443
20
Szombathely
V4 karakter
⚠️
LV karakter
Jeremy Martinez🦄🌴💜
V2 karakter
⚠️
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Martinez Oakwood >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Hospital [1970.12.04.] >

Édesanyja lánykori neve:
< Lara Martinez>

Jelenlegi lakcíme:
< Onion Streat 12. >

Hány éve él a városban?:
< Születése óta >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Úgy hallottam nagyon szervezett a csapat,kedvesek a tagok és a vezetőség,és már rég óta ki szeretném magam próbálni a szerelők között. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Már gyermek korom óta "bütykölgettem" barátokkal,édesapámmal a garázsban,robogókat,autókat éppen ami a kezünk/kezem közé akadt. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Sajnos a városban még nem volt rá esélyem >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Post-nál dolgoztam >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< ~5000 >

Eddigi frakcióid:
< Sajnos még nem voltam a szerveren frakcióban >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül 4 éve rp zek >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Sokat vagyok aktív a szerveren és látom,hogy mostanában kevés a szerelő,meg is tetszett a frakció és van barátom is a frakción belül >

Miért pont téged válasszunk?:
< Mint egyel feljebb említettem sokat tudok aktív lenni a szerveren,tudok csapatban dolgozni,voltam már szerelő frakcióban másik szerveren >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/gz3l1yo>

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/gz3l1yo>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/gz3l1yo>

Voltál-e már szerelő?:
< Igen a See Mta v2 szerveren voltam már szerelő >

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Körülbelül 1 hónapja regisztráltam viszont most kezdtem el aktív lenni a szerveren,mivel a legtöbb barátom itt játszik >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen,szinte minden nap használom >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< A szerveren fenntöltött időmnek a 80%-át >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután,mivel délelött iskola >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1 >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Kelbert István-nak hívnak 16 éves vagyok Szombathelyen születtem és jelenleg itt is lakok.Már kis korom óta érdekelnek a különböző autók,gépek és már akkor tudtam,hogy egy olyan szakmát szeretnék tanulni ami ezekkel a foglalkozásokkal kapcsolatos,ezért is választottam a Szombathelyi Gépipari iskolát.Jelenleg 10. osztályos vagyok és Gépész szakon tanulok.Fő hobbim a biciklizés,természetesen számítógépezés és a focizás.Régebben csapatban is edzettem,de mára már a tanulás és a sport nem fér bele az időmbe.Sajnos általában sokat kell tanulnom,de szinte minden nap van időm fellépni a szerverre.Még kisseb koromban kipróbáltam magam az úszásban és a Box-ban,de ezekben a sportokban sajnos nem voltam annyira jó.Eddig főként a See mta V2 szerverén játszottam,viszont most inkább az LV részen szeretnék játszani.See mta V2-n voltam már egy "hasonló" frakcióban a Nemzeti Nyomozó Irodában,ott [3] rangig mentem el.Azért kezdtem el az Lv szerveren játszani mivel szinte ezen a szerveren vannak a legjobb barátaim.Napi szinten kb 2 esetlegesen 3 órát tudnék eltölteni természetesen a hétvégén ez több.Jelenleg Édesanyámmal és a Kutyámmal élek együtt.Nagy ritkán még szoktam főzni és "takarítani",de sajnos ezek sem az erősségeim :LOL: .Az érettségi letétele után(Reménykedek benne,hogy sikerül és eljutok odáig) le szeretném tenni még a Technikusi vizsgát is,ami segítene elhelyezkednem.Mivel mindenkinek vannak nehézségei,mivel mind emberek vagyunk nekem is vannak,például nem vagyok annyira jó Történelemből és Fizikából,de ezeket próbálom még csiszolgatni.Idegennyelvek közül a Németet tanulom lassan már 13 éve,viszont még mindig nem annyira kiemelkedő a Némettudásom,nyilván ebben az is közrejátszik,hogy nem minden nap használom,olyan szinten a nyelvet. >
 
  • Imádom
Reactions: charlee és Zolcsi

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
838
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia
Szép lapot írtál én csak annyit tudok hozzáfűzni ehhez hogy sok sikert, TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Picsu

Damnn

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 16.
300
97
19
LV karakter
Harry Whitehill
V2 karakter
Harry Whitehill
Szia.
Gyönyörű lap lett, UCP-tiszta.

TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Picsu

hyperpap

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 15.
381
163
V4 karakter
James Easton
LV karakter
Carter Freeman
Nagyon tetszik a lapod. Kevés olyan ember van aki ilyen szép ucp-vel rendelkezik.TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: Picsu

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Hello! szépen megírt lap! Szép tiszta Ucp! Támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: Picsu

Gomi

Zöldfülű
2019. 07. 30.
214
76
22
Zalaegerszeg
LV karakter
Bryen Gomez
Szia, mindent rendben találtam! Támogatom!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
proba.png
:
2020.02.13 - XXXX.XX.XX
-----------------------------
Redline
Auto Service - 2019.11.28 - XXXX.XX.XX

=====
Veterán Vontatós
-Gomez-
 
  • Imádom
Reactions: Picsu

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.03.12. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.