Martin Shakur------>Sagu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiklerX

Újonc
2019. 02. 03.
27
71
Nyíregyháza
V4 karakter
Martin Morales
V2 karakter
Kia_K_Roy
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Martin Shakur >

Panaszolt fél admin neve:
< Sagu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Bizonyíték nélküli bíráskodás >

Bizonyítékok:
< (Ez a DB elvileg):https://kepkuldes.com/image/flyxcZ, https://imgur.com/a/XkrJmPU >

Megjegyzés:
< Semmi érdemleges kézzel fogható bizonyítékot nem kaptam Sagu-tól illetve a srácoktól sem. Elméletileg DB kísérlet volt amire volt "bizonyíték" csatoltam a képet ahogy a srác előtt állok a ladával a srác pedig mögöttem fekszik.Derby amiről semmiféle bizonyítékot nem tudott felmutatni senki, de az RP-ve lett amúgy.Szóval várom a bírálást!Témához hozzá fűzhet Pontechide de Musarras Sebalda. >
 

Sagu

?‍♂️
2020. 07. 15.
37
79
V2 karakter
Tobias Siorghlas
Szia!

Mondtam neked még mielőtt beraktalak, hogy minimum 1 órája néztelek téged. A derby azzal kezdődött, hogy elütöttél egy biciklist, ami nem érdekelt lehet, hogy nem direkt volt, utána mentél a Lambós srác után, aki megállt segíteni a biciklisnek és direkt belementél. Az utóbbira csak ennyi magyarázatot adtál:


[2020-12-17 02:36:52] [Output] : (a barátod): (( Sagu, és ha nekiment a lambonak? Le lett rpzve, ha ütközik az már Derby? ))
[2020-12-17 02:36:58] [Output] : Admin[1] Sagu: (( direkt ment neki ))
[2020-12-17 02:37:02] [Output] : Martin Shakur: (( Rp volt? ))
[2020-12-17 02:37:03] [Output] : Martin Shakur: (( Volt ))
[2020-12-17 02:37:05] [Output] : Martin Shakur: (( remek ))

Ezek után a határnál verekedtetek többen és beszálltál a kocsidba, majd elkezdted kergetni a biciklist és többször elütötted.
Később (nem láttam az IC beszélgetéseket, mert a levegőből néztem) beszálltál ugyanúgy a határnál a kocsidba és ráhúztad a kormányt az úton futó srácra, akit akkor nem sikerült elütnöd, majd másodszorra, ami a képen is látszik sikerült, egy ideig rajta álltál majd tovább mentél abba a pozícióba, ahol beletoltak titeket a vízbe.

Nem kötelességem bizonyítanom olyan dolgokat, amiket láttam. Nekem abból, hogy te jailbe kerülsz semmilyen előnyöm nem származik. Akik nem RP-ztek semmit a kocsi tolásnál, ugyanúgy megkapták a szankciót, tehát még ezzel sem lehet bajod.
 

MiklerX

Újonc
2019. 02. 03.
27
71
Nyíregyháza
V4 karakter
Martin Morales
V2 karakter
Kia_K_Roy
Kaptak NonRP-s tolásért 40percet én pedig 300-at úgy, hogy az IC előzményeket nem tudod csak dobálózol olyan RP fogalmakkal amikkel te magad sem vagy tisztában szerintem ez nem kollektív büntetés és nem kértél tőlem napi logot szóval nem értem a büntetést menetét.. A biciklis-t amiről te beszélsz azt sem tudom ki. Ezt ott is elmondtam OOC Chaten. A Lambónak neki mentem RP megvolt mint ütközésnél mint indok. Így remélem érthető, ennek ellenére is beraktál.Dobálózol itt a dolgokkal úgy hogy fentről nézel engem és a chatet nem látod.De ha figyeltél akkor ez már a tűznél elkezdődött..:)
 
  • Hűha
  • Vicces
Reactions: Atticus és Walton

Sagu

?‍♂️
2020. 07. 15.
37
79
V2 karakter
Tobias Siorghlas
90 percet kaptak, ketten közülük kezdők voltak ezért ők 45-45 percet. Nem mondtam, hogy kollektív büntetést kaptok, egy NonRP-s kocsi tolás nincs egyszinten azzal, amit Te csináltál.

Egy derbynek és egy DB kisérletnek nincsen IC előzménye, bármi történt IC, nem derbyzhetsz és DB-zhetsz, ezért nem is tartom fontosnak, hogy mi történt az IC chaten.
Az, hogy nem ismered a biciklist nem hiszem, hogy feljogosít arra, hogy többször neki menj, elüsd, tehát ezt a dolgot sem értem.


"Derby amiről semmiféle bizonyítékot nem tudott felmutatni senki, de az RP-ve lett amúgy."
-
Ezzel a mondattal is csak alátámasztod, hogy derbyztél, de legalább le RP-zted.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Walton

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni!
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

DB kísérlet nincs a szerveren @Sagu. A leírtak alapján ez NON rp + Derby.
Adminisztrátornak nem kell bizonyítékot felmutatnia,mivel ott volt és látta a történteket.

A jail az jogos a leírtak alapján és csak az indok van elírva.(ha szeretnéd akkor @MiklerX megváltoztatom az indokot)

@Sagu ,ha nem tudsz valamit pontosan akkor nyugodtan lehet kérdezni más adminisztrátoroktól.


A PK-t következmények nélkül zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.