Martin Jenkins jelentkezése a Fix&Drive-hoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Childxish

Újonc
2020. 03. 12.
49
112
Szeged
V4 karakter
Armida Noyola

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Patriknak hívnak, így szoktak szólítani is. Jelenleg 14 éves vagyok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 1-1,5 hónapja kezdtem el játszani itt, viszont a jelenlegi helyzet miatt csak 200 percem van.~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem, nem voltam. https://imgur.com/a/DKO5SkC~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, mind a kettővel.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Naponta több órát is, igen.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Patriknak hívnak,jelenleg 14 éves vagyok, Szegeden lakok. Szabadidőmben jégkorongozok, jégkorcsolyázok, MTA-zok illetve egy pár hete elkezdtem komolyabban edzeni, mivel szükséges lesz a tovább tanuláshoz, illetve szeretnék változtatni a mostani élet stílusomon. Tanulmányaimat itt, Szegeden tervezem folytatni és a rendvédelem fele akarok tovább haladni. Szüleim is rendvédelemben dolgoznak, már elég régóta ezért szeretném ezt a szakmát válaszatni illetve azért is mert már kiskorom óta követem amit csinálnak. Lassan 3 éve RPzek, de komolyabban csak 2 éve. Amit érdemes tudni rólam, hogy viszonylag könnyen szerzek barátokat, és elég együttműködő vagyok ha csapatmunkáról van szó vagy akármiről, segítőkész és megértő is vagyok de, én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak negatív tulajdonságaim Pl.: Néha könnyen dühbe jövök,gyorsan fel lehet idegesíteni de már próbálkozok ez ellen tenni. Két macskám van, akikkel viszonylag sok időt szoktam eltölteni. A tanulmányi átlagom majdnem minden tantárgyból 4-es, kivéve a fizika és a kémia. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Martin Jenkins~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Medical Center, 1996.05.12 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Középiskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Amióta ebbe a városba költöztem, itt szereltetem az autómat. Kedves csapatnak tűnik, segítőkész tagokkal. Az anyagi helyzeteim miatt szeretnék itt munkát vállalni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~
Neve: Martin Jenkins
Anyja neve: Christine Jenkins
Születési idő: 1996.05.12
Tanulmányai: San Fierro Technical School
Végzettsége: Karosszéria lakatos
Elérhetőségei: martin.jen@seemail.com , 863124
Állandó lakcím: Los Santos, Santa Maria Beach 23.
Tanult nyelvek: Német B2,Angol B2

~

Aláírás:

Martin Jenkins

 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.