Elutasítva Martin Hornyak - Turtle

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

domeenik

Újonc
2023. 08. 31.
4
2
V4 karakter
Martin Hornyak
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Martin Hornyak

A ban időpontja:
2024.18.08 20:46

A ban időtartama:
2 hét

Admin neve, aki bannolt:
Turtle

A ban oka:
Karakteridegen rablás

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok, a történet abból áll, hogy rabolni szerettem volna. A rablás közbeni RP megvolt, szabálysértés ezen kivül nem követtem el. A karakterem előélete nélküli rablás, bár fórumon szerettem volna létrehozni egy kari storyt, de még nem készültem el vele. Frakcióba nemvagyok mivel, pont ez a karakterem lényege hogy bármilyen csapat, frakció nélkül élem az illegális életem. Amit leis irtam volna Turtlenek, bár ő ezt nem fogadta el, részben érthető. Azonban véleményem szerint, ha nincs is le RPzve előtte, juthat olyan gondolat a karakter fejébe hogy raboljon. Természetesen elfogadom hogyha ezt szankcióval jutalmazzák, de én soknak találom a két hetet. Most kezdtem a SeeMTA-t, és kevesebb mint 3 nap alatt 2500 játékpercet játszottam, és nemvoltak velem gondok. Hiszen idáig bannolva sosem voltam, kickelve is csak 1x AFK miatt. Ha csak egy kis ban leröviditést kapnék, vagy bármi. Az is jól jönne, aki ismer az tudja hogy velem lehet a szerveren találkozni és jókat RPzni. Panasz még sosem ért engem az RPm miatt. Elnézést kérek a személytől is, aki megjegyezte hogy ő nem kéri a szankciómat. És tanulnék a hibámból, hiszen csak igy tanulhatok de ehhez nemlenne szükséges ez a szankció Turtle, kérlek. Elég ha a figyelmeztetést megkapom én abból is képes vagyok tanulni. Nagyon megszerettem a játékot, és IC jailt is vállalom. Köszönöm a végigolvasást.

Megjegyzés:
Nincs

 
Utoljára szerkesztve:

Turtle

bort isznak, de vizet prédikálnak
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 275
2 268
V4 karakter
Joseph Chambley
Beszéltünk privát üzenetben, 2500 játszott perccel nem gondolnám rabolgatnod kellene éppen akit látsz, marad a kitiltásod, várd le a 2 hetet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.