Martin D John - lorii

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vezendimartin

Újonc
2022. 06. 28.
26
7
V4 karakter
Martin D John
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Martin D John

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
lorii

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Igazoltattunk egy gépjárművet, mikor végeztünk, akkor jött egy feltételes MG -s bejelentés. Kimentünk rá, majd tárgyaltunk a sráccal, mivel nem ott volt a bejelentés helyszínén, ezért telefonon fel lett keresve. A parton az MG -s bejelentés végett meghúztuk a futóművünket, amit követően elkezdett jobbra húzni a kocsi. Kiérkeztünk a bejelentésre, majd ott volt lorii, hogy ez milyen bejelentés stb. Majd kértünk egy futómű fixet, mivel ha nem jött volna ez a bejelentés, akkor nem lett volna semmi baja. Ezt követően leírta, hogy IC ügy és nem kapunk fixet, majd elment. Felkerestem TS -en, hogy akkor most ez hogy van, hogy ha adminügy keveredik ki egy esemény során, akkor az IC ügy? Ezt követően közölte, hogy:
<20:55:20> "Martin D John": Akkor egy olyan kérdésem lenne, hogy az miért IC ügy, ha srác MG -zett miatta összetört a futómű? Ha nem jött volna az MG -s bejelentés, akkor az esetben nem törik meg a futómű se.
<20:55:51> "lorii": Mi köze lenne annak, hogy ti jöttök valahova, ahol összetöritek az autót, amiből végük kiderül, hogy MG?
<20:55:54> "lorii": Semmi.
<20:56:09> "lorii": azért mert MG-ből született a bejelentést nem lesz lefixelve a kocsi.
<20:56:26> "lorii": te IC nem tudhattad, ahogy amikor kiérkeztünk sem, hogy ez MG.
<20:56:36> "lorii": lehet, hogy olyan rabolta ki, akit IC ismerhetett, nem de?"
Nem értek egyett azzal, ahogyan ő intézkedett, mivel én úgy gondolom, ha valaki szerverszabályt szeg és úgy tesz bejelentést, amire kimentünk, mivel kötelességünk, és ebben az adott RP -ben meghúztuk a futóművünket, amiből adminügy lett akkor az nem IC ügy, legalább is az én véleményezésem alapján.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Nincs.
 
  • Fájdalmas
Reactions: Néma

lorii

222
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
373
410
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Nease
Szia.

Egyáltalán nem értelek, félreértelmeztelek, TS-en beszéltünk is, te a bizonyíték küldés helyett a PK-t nyitod:

pk.png


Ennek fejében gondolom nincs bizonyítékotok erről.
 
  • Menő
Reactions: Néma

vezendimartin

Újonc
2022. 06. 28.
26
7
V4 karakter
Martin D John
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs
Kedves Lorii! Onnantól kezdve, hogy te leírtad InGame, hogy IC ügy, illetve TS -en is ezt mondogattad, onnantól kezdve nem értem a felvetésed, hogy miért ne nyithatnék panaszt. Én úgy gondolom, hogy úgy nehéz félre érteni, hogy IC is elmondtam, hogy egy szerverszabály szegés végett, amit IC nem tudtunk ugyebár, ahogy TS -en leírtad, így kijöttünk, majd admin ügy lett belőle, akkor az ott hogy lenne IC?
 
  • Szomorú
  • Hűha
Reactions: Néma és LucasLV

lorii

222
SzerverAdmin
v4
2023. 04. 22.
373
410
Budapest
V4 karakter
Lorenzo Nease
Szerintem normálisan leírtam, hogy teljesen benéztem a ti nézőpontotokat. Amit az általam mellékelt képen közöltem is veled. Ezért nem értem a panaszkönyv miértjét, nem azt mondtam, hogy nem nyithatsz.

Továbbra is várom a bizonyítékot az esetről és intézzük a fixet nektek. Ha nincs, akkor nem tudok mit tenni.

Nincs több hozzáfűzni valóm. Szép estét.
 
  • Menő
Reactions: Néma

Doki

Fórum betyár
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 161
3 710
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Van bizonyíték arról hogy ti a bejelentésre sietve törtétek össze az autót? (Mellékes megjegyzésként nem is értem hogy a ti autótörésetek az miért az admin felelőssége lenne.)
 

vezendimartin

Újonc
2022. 06. 28.
26
7
V4 karakter
Martin D John
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs
Van bizonyíték arról hogy ti a bejelentésre sietve törtétek össze az autót? (Mellékes megjegyzésként nem is értem hogy a ti autótörésetek az miért az admin felelőssége lenne.)
Kedves Doki! Lényegében az, hogy egy olyan IC esemény történt, aminek megse kellett volna történnie, mivel szerverszabály szegés történt. Nem értem hogy az IC eseményből adminügy lett akkor az miért lenne IC ügy? De igazából ti bíráltok, ti döntésetek, nem haragszok lorii -ra, mert egy rendes srác, eltudtam vele beszélgetni múltkor, de ez egy kicsit engem is felidegesített, hogy egy IC esemény végett, amiből MG -s adminügy lett és a srác megkapta a jailjét, akkor miért nem kaphatunk egy futómű fixet, readásúl nem is teljes fixet kértünk, csak egy futómű fixet, hogy ne húzzon jobbra a kocsi.
 

Doki

Fórum betyár
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 161
3 710
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Kérdésemre nem kaptam választ, lorii felajánlotta a fixet mert benézett valamit menet közben. Ennek ellenére az admin nem köteles ilyenkor fixelni, jóhogy nem azt várod el hogy a kaja és a szomjúság szintedet is feltöltse merthogy neked 5 perc alatt még kiértél annyit lefogyott.

A gondolatmenetedet pedig folytatva:
- Ha nem száguldassz akkor nem sérül meg a futómű
- Ha normálisan vezetsz nem sérül meg a futómű
- Ha normális helyen közlekedsz nem sérül meg a futómű
- ... folytatva megannyi hasonló frázissal

Panasz jogtalan, nem gondolnám hogy az admin felelne a te vezetési stílusodért.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.