Marshall PK

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ChillBro

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 15.
173
224
👾
xyl.lol
V4 karakter
levie.d.anderson
LV karakter
sophie.spencer
V2 karakter
sophie.spencer
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Advento J Gustvo >

Panaszolt fél admin neve:
< Marshall >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nem megfelelő ügyintézést, én kaptam adminjailt, ő pedig nem. (a mellékelt videóban az esethez mentem ki, ahol a jailt kaptam.) Igazából én RPztem egy ilyet "Advento J Gustvo kiveszi a kocsiból az esettáskát, kiveszi a kést és kioperálja a golyót. ezt követően bekötözi a sebet." erre kaptam 60 percet, a lövöldöző csávó meg semmit. Egyébként aki küldte a vidit az vadászott, azért van nálla a fegyver. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/2rLiNUx >

Megjegyzés:
< Remélem legalább a videón szereplő ember megkapja a szaunkciót (Andrejevics Sergeev) >

12 órád van frissíteni a V2 karakter neved! @Pexy
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Kedves Advento J Gustvo!
Elsősorban kijelenteném, hogy a két ügy nem függ össze, illetve az ügyintézés során ezt a videót nem kaptam meg.
Másodsorban, kérlek fogadd el hogy hibáztál és ne "bosszú PK-t" nyiss. Ezekből a pici jailekből tanulva, legközelebb nem követed el ugyan ezt a hibát. Egy hasonló esetben nem reális, hogy az erdő közepén operálsz ki egy golyót a sérültből, illetve azt se tudod hogy hol található a sérült testén belül... és még sorolhatnám. Nagyon hiányos volt az RP-d a szituációban, ezért kaptad a szankciót.

Üdvözlettel,
Marshall
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Nem értem, hogy neki milyen féle szankciót kellet volna kapnia
Jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: T1beee és Pami
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.