Marquis -> aSmoky [Helyette írom]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Shaggy

Újonc
2019. 03. 02.
37
29
Tokodaltáró
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Marquis


Panaszra tett moderátor neve:
aSmoky


Panasz oka:
Jogtalan, hatáskörön kívüli kitiltás.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://imgur.com/a/5QjVeT4


Egyéb megjegyzés:
V3-mon Smoky frakciójának topicja alatt feltettem egy kérdést, amit nagyon zokon vettek. Ezt követően írt egy HSZ-t ami szerint bezárja a topciját, én pedig ezt beszíveztem. Nem gondolom hogy ez ban-t érdemelt volna, főleg úgy hogy ő nem rendelkezik V3 globális moderációs jogkörrel. Sima V3 globális moderátor sem megy bannolgatni SAS topicok alá. Köszönöm hogy végigolvastad a panaszomat!
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 402
7 909
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
A feszültséggenerálás egész forumot átölelő téma, benne van a ban indokba, hogy keress fel. Erre össz vissz egy kísérletet láttam mikor fentvagyok egésznap TS-en és várom, hogy bemenj a váróba. Egyébként eltudom dönteni, hogy miért bannolok és miért nem. Nem szokásom ok nélküli bannokat osztogatni aki ismer tudja. Az, hogy akárhányszor meglátsz minket IG és egyből utánnunk loholsz valamint OOC belekötögetsz mindenbe az feszültséggenerálás feleslegesen. Mi szóltunk nem egyszer, hogy elég lesz mert kezd kissé idegesítő lenne de te folytattad. Nyugodtan szólhatnánk adminnak is, de inkább elengedjük a dolgot. Ezt te forumon is folytatod, be röhögőzöd Alfi HSZ-it, az enyémeket beszivezed. Ez már a “direkt csak azért is” kategóriába benne van. Lehet engem szidni meg minden, hidegen hagy. De az egy kitörölt HSZ-re így megsértődni, már ne haragudj meg de elég gyerekes.

Megjegyzés: Fő Globális Moderátorral az egész forum felett van moderációs jogom, hogy ha kell tudjam használni.

EDIT: jelen esetben szerény személyem felé indult az inzultációs kísérlet, ezért bátorkodtam a bant kiosztani. Miután kilett törölve a HSZ-es utánna kaptam egy PÜ-t amiben olyan stílusban kérdeztél rá,hogy miért lett törölve a HSZ-ed mintha a tiedet nem lehetne. Egyből engem gyanusítottál ott mert FGMOD vagyok és biztos én vagyok aki törölte mert te nem látod.
 
Utoljára szerkesztve:

Shaggy

Újonc
2019. 03. 02.
37
29
Tokodaltáró
Forum és IG nem egy platform. Emelett pedig, szimpla kérdést tettem fel privátban. A reakciók azért vannak hogy használjuk, ha valaki benevetősözi az összes HSZ-em sorba, akkor ezek szerint az közösségrombolás és feszültségkeltés? Nyílván van vaj a fülem mögött, de nem hiszem hogy IG lolozás meg pár emote miatt feltétlen ki kell permázni. Mindezt V3 topicnál. Értem én hogy van hatásköröd, de nemhiszem hogy személyes konfliktusaidat kéne ezzel elrendezni. Ha pedig TS-en akarsz velem beszélni, nem az örök ban a megfelelő mód erre.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 402
7 909
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
Nincs hozzáfűzni valóm ahhoz amit leírtál. @Misel hamarosan bírálja a PK-t.
 
  • Tetszik
Reactions: Fede

.Robi

Saudis in audis
2019. 01. 10.
535
466
Freedom Factory
V4 karakter
Cooper Bogetti
LV karakter
Cooper Bogetti
Összegezve: a ban annyiban jogtalan, hogy nem neki hanem másnak kellett volna téged figyelmeztetni. Ellenben az előéleted visszanézve valóban van vaj a füled mögött ahogyan fogalmaztál úgyhogy ajánlatos magad meghúzni forumon. Keresd fel smoky-t és beszéljétek ezt meg, a bant leveszem.

Zárom a PK-t.
 
  • Tetszik
Reactions: Predi, Unu és Paki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.