Marlon Epps - Luis

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kerri

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
26
21
Budapest
V2 karakter
Armandi Diana
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
Marlon Epps aka Kerri

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Luis C. Whitefield

Panasz pontos megfogalmazása:
Elméletileg frakciót minősítettem ami semennyire sem igaz volt egy pk ahol be másoltak egy logot amiért elveben bannoltak de azzal az az 1 baj van hogy szépen lett kivágva és hogy ők beszéltek én meg írtam mivel nincs mikrofonom szóval a story: bent vagyunk ts szobában egy sráccal beszélgetünk egy össze vágott képről amit én csináltam erre be jött a szobába 2 db NNI-s egyik rajta van a képen és rossz néven vette gondolom a másik pedig a haverja le támadtak hogy én mi az hogy össze vágtam a képet közben a másik srác beszélt velük és mondott egy olyan hogy majd ki rakjuk fórum én kapunk sok like-ot erre én válaszoltam: fel töltöm és ki beefelem az egészet, kurva cringe a cringet arra értettem hogy én most a beef miatt fel töltöm a képet fórumra nem rájuk értettem és nem is a frakcióba utána a sráccal ki jöttünk a szobából erre rá egy 10-20 percre kaptam is bant ugy hogy se modi se senki nem volt a szobába csak gondolom luis a haverja a srácnak aki rajta van a képen engem se tsen se sehol nem húztak be hogy az én állás pontom is meg nézzék szóval szerintem luis picitt nagyon elfogult volt a sráccal és minden szavát el hitte amit mondott neki

Bizonyítékok:

You are banned temporarily. Reason: "Frakció minősítése #Luis"
Try again in 6d 06:20:34 más bizonyitékom nincs



Megjegyzés:
itt lenne a log amiről fent beszéltem
<22:09:34> "Marlon Epps aka Kerri": fel töltöm és ki beefelem az egészet <22:10:02> "Marlon Epps aka Kerri": hogy lásd milyen szép frakcio <22:10:06> "Marlon Epps aka Kerri": kurva cringe ( itt még 1x el mondom hogy a másik srác aki velem beszélt előtte és nem NNI-s ö mondta hogy ezt fogjuk csinálni amire értettem hogy cringe az ilyen dolog csinálása)
Hozzászolhat: Luis,Smod,OP, Fő/Superadmin
 
  • Vicces
Reactions: Zacsii és guido.

Csedwik

Újonc
2019. 01. 11.
59
7
Budapest
V4 karakter
Frank Wright
LV karakter
Frank Wright
V2 karakter
Frank Wright
Lényegtelen, hogy mit minősítesz. A rossz és a mégrosszabb között választottál. Tökmindegy, hogy frakciót vagy playert minősítesz, ha minősítettél.
A panasz jogtalan. A bannod meg elég kevés, szóval én nem rontanám a helyzetemet.

Helyezhető.

ui: Rider bővítette 60 napra, mert luis csak 7 napra tudott.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.