Marlo Dews jelentkezése az EMT Student pozícióra.

PETYOX

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
67
15
25
V4 karakter
Phil Paxton
LV karakter
Marlo Dews
LVMS-logo-v1-1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: <Dews>
Középső név: <->
Keresztnév: <Marlo>
Születési hely és idő: <1994.11.25.>
Anyja neve: <Lisa Bones>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<->
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Marlo Dews vagyok 28 éves, régóta szívügyem az életmentés, illetve a betegellátás. Régebben mentőtisztit végeztem a Las Venturasi Mentőtiszti Főiskolán, sajnos egyéb okok miatt nem tudtam folytatni ezt a hivatást. Las Venturasi Kórházban születtem, itt is nőttem fel. Jelenleg saját vállalkozásban dolgozom.>
Motivációs levél:
<Tisztelt LVMS! Régóta foglalkoztat engem az életmentés illetve a betegellátás is. Régebben mentőtiszti főiskolát végeztem, viszont egy családi vállalkozás miatt nem tudtam folytatni. Viszont rájöttem,hogy szeretnék embereken segíteni, és azt csak itt lesz lehetőségem.Munkámra teljes mértékben odafigyelek, környezetemre igényes vagyok, illetve egy barátságos, élettel teli ember vagyok, amivel segíteni tudom a csapatot.>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Mentőtiszti Főiskola>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Mentőtiszt>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturas Paramedic Academy>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Las Venturas Paramedic Academy>
Képzés időtartama:
<2 év>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<Saját vállalkozásom van.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2014.05.31.- 20xx.xx.xx.>
Munkaköri leírás:
<Állattartással foglalkozom.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Mivel saját vállalkozás, ezért nem távoztam, viszont átruházom másra,ha sikerül bekerülnöm.>

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas Spider St. 7.>
Telefonszám: <387612020571>
E-mail cím: <marlodews@seemail.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: <Peti>
Életkorod: <23>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2014 óta játszom.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Régebben körülbelül minden frakciót megjártam, legális frakcióknál is majdnem mindbe, illetve illegálba is. Annnó 2015-2016 körül nem emlékszem pontosan, voltam OMSZ leader is. Több illegális frakicó leadere is voltam. Távozások okára nem emlékszem.>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Rendelkezem, igen.>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Megfelelően elvégzem a nekem kiosztott munkákat, nagyon nyugodt, alkalmazkodó típus vagyok. Jól tudok csapatban dolgozni, szerintem jól tudok kommunikálni, ami elég fontos. Sok tapasztalattal rendelkezem.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Sziasztok, engem Petinek hívnak! 2014 óta játszom a szerveren, voltak kisebb-nagyobb kihagyások is. Hétköznapokon dolgozom, általában változóan, de napi több órát aktív tudok lenni. Szabadidőmben kosárlabádzok, illetve játszogatok.Szeretek több játékkal is játszani, illetve sokat böngészem itt a fórumot.>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Pozitív: Nagyon jó helyesírás, jó csapatjátékos, alkalmazkodó. Negatív: Nem túl beszédes, néha túl lusta, nagyjából ennyi.>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://i.imgur.com/0okEiqf.png https://i.imgur.com/qwKPayv.png>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Sapkakötés, ezt fejsérülésnél alkalmazzuk. Nyomókötést, ezt erősebb vérzésnél használjuk. Fedőkötés, ezzel a kisebb sebeket látjuk el.
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Előredöntöm a fejét, utána pedig nyomom az orrcimpáját az orrsövényre, ha ezután nem áll el a vérzés, akkor tamponáljuk és megvárjuk, amíg magától eláll.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<Egy steril csipesszel kiszedjük a szilánkot a szemből, utána megfelelő gyógyszerekkel ellátjuk, legyen ez akár egy szemcsepp.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Csonttörés.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Először mindenképp az eszméletlen beteget kezdem ellátni, mert akár komolyabb baj is történhetett. Közben a másik két sofőrt szóva tartva informálódok az ő állapotukról. Aki a nehézlégzésre panaszkodik, neki közben a helyes levegővételt ecsetelem. Miután stabilizáltam az eszméletlen beteget, utána a mellette lévő utast látom el. Miután elláttam, a harmadik sofőrt látom el, mivel neki nem életveszélyes problémái voltak.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2022./09./28.
Aláírás: Marlo Dews
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Marlo Dews!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk.
Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 331
1 365
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Marlo Dews!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Örömmel értesítjük, hogy jelentkezési lapját elfogadtuk!
A meghallgatáshoz szükséges időpont megválasztásához 72 órán belül konzultáljon egy illetékessel. ((Fórum PÜ.))


Ryan Pelagatti
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services