Markel_Michael jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Davedka2130

Újonc
2022. 12. 28.
25
6
V4 karakter
Soffia Willst
LV karakter
Markel Michael
V2 karakter
Markel Michael
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Markel Michael
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 6655
IC SZINT: 12
KOROD:
14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen rendelkezem
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen rendelkezem
EDDIGI FRAKCIÓID: sajnos még nem volt
TÁVOZÁSAID OKA: válaszod
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem voltam sajnos még
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: válaszod
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: válaszod
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: átlagosan 2-3óra de lehet néha több de megesik hogy kevesebb
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: akár 5-6 óra átlagosan
PÁR MONDAT MAGADRÓL: Orosházi Dávid a nevem 14éves vagyok. Magyarországon élek komáromba. Körülbelül 1éve MTA-zok seemta v2 volt egy kisebb kihagyásom de az most pótolva lesz nagyon szeretnék csatlakozni barátaim mondtak hogy jó a társaság ilyen frakciókba. szeretek csapatba dolgozni meghallgatom más véleményét nem szólok bele más mondatába ha már bele kezdett. Igazábol azért szeretnék a frakiba be kerülni mert egy nagy álmom válna ezzel valóra.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Egy nagyobb álmom válna ezzel valóra már régóta szeretnék szerelő lenni szerveren és ki szeretném magam próbáli mint szerelő.
EGYÉB MEGJEGYZÉS: nincsen ennyi lenne


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod. igen tudomásul vettem és befogom tartani
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Ahogy nézem máshova is jelentkeztél már, szóval gondolom ez a jelentkezés tárgytalan.
 
  • Tetszik
Reactions: Smexy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.