Elfogadva Mark_De_La_Son unban kérelme Pasa felé

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Mark_De_La_Son #MARADICS>

UID-d:
< e/lZ/vpHFVhK4WVaKq3QXSN8jYM=>

Bann pontos időpontja:
< 2021.08.04>

Bann pontos indoka:
< You are banned permanently. Reason: "Stílus videóval bizonyítva -Pasa>

Aki bannolt:
< Pasa>

Amiért unbant szeretnél kapni:
< Volt időm megváltozni ,tudom hülyeséget csináltam és nem volt megfelelő stílusom az ügy alatt ,remélem kaphatok egy utolsó esélyt nagyon megbecsülném, @Pasa ,de ha úgy véled nem kapok unbant azt is megértem/elfogadom ,előre is köszönöm ha elolvastad .>

Megjegyzés:
< Megbántam a bűneimet .>
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az a bizonyíték videó először hozzám érkezett, csak mivel éppen a videóban lévő személy szintén abban a frakcióban volt amelyben én, ezért Pasa intézte az ügyet veled és osztotta ki a szankciót.
Úgy gondolom elsőre se véletlen rakott ki még régen Ricsi, akkor megkaptad az esélyed, nem sokra rá történt ez az eset. Abba pedig ne is menjünk bele, hogy az adott ügy során mit követtetek még el amely szintén nem szép dolog volt a játékostársaidra nézve.

Viszont az említett eset miatt egyedül @Pasa a bíráló személy...
 

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
Nos hát Buba azt az első ban-t @Tamasi vette le mivel arra nem járt ban ,nem tudom milyen esélyre érted ,az jogtalan ban volt. A másik "mit követtetek még el" egyedül voltam első szám első személy, @Buba a még nem tudod hogy mi volt az a Ricsis ügy addig kérlek ne beszélj róla ,mert amit most állítasz az valójában nem tükrözi a valóságot.
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ricsi által adott bann után kaptál ub-t függetlenül milyen okból, jogtalan volt-e vagy sem, bizonyos idő után kaptál lehetőséget, hogy fel tudj jönni a ts szerverre, utána nemsokkal történt veled ez az eset. De ahogy leírtam, @Pasa bírálja az ub kérelmedet, mivel ő rakott ki.
 
  • Tetszik
Reactions: KevinV2 és Balage.

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
Értem én a ban előtti percekben amikor beszéltem @Pasa -val és azt mondta mivel korrekt voltam ,ez alatt azt értem hogy elvállaltam a butaságomat, 1 hónap múlva írjak un-bant igaz el lett utasítva ,de megpróbálkozom .
 
  • Tetszik
Reactions: Buba

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Hali.

Utolsó eséllyel vissza engedlek téged, korrekt voltál így az esély adott. Remélem nem játszod el a bizalmam.

Viszont Moderátori posztot nem tölthetsz be.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.