Mark Wyne --> Kiki | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
212
100
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mark Wyne>

Panaszolt fél admin neve:
< Kiki >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen döntés, bírálat. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/tlkmue >

Megjegyzés:
< Az egész ügy abból keletkezett mint utólagosan értesültem róla, hogy az előtte levő bankos RP szituációból nem lett levéve a körözés az autóról. (Ezt Kiki is belátta)
Az egyik kollegám erősítést kért üldözésre amire megindultam én is. Visszamondta az erősítést mikor odaértem, elvesztette a körözött járművet. Lentebb gurultam a kocsimmal, megláttam a fa mellett totálkárosra törött E60-at amit előtte üldözött. Rádióba visszaszóltam neki.
[2022-06-29 23:43:20] [Output] : Hadnagy Bryan Darren mondja ((rádióba)): itt a strici előbbre
Odamegy Mia Saint (NNI-s társam) majd amint kiszáll a kocsiból Jake Daisetsu egyszerre lelövi őt. A videón jól látszik, hogy én fent állok a raptorral a dombon majd elkezdem lőni Jake-t. Animba esik (térde rogyik) majd utána egyszerre kinyújtott kezekkel belebugol a földbe. ( A videóban 0:11 - 0:15 sec között látható ez a folyamat.) Mivel jogosan gondoltam hogy ő halott, hisz ahogy a Mia is fejjel belebugolva a földbe fekszik lábai pontosan ugyan úgy álltak mint ahogy Jake-nak az én szemszögemből, így leírtam IC-n a "Te büdös nyomorék" jelzőt és két három lövést még leadtam a testére. Amikor ezt megtettem átfordult a karaktere és meghalt. (Amit elvileg én nem tudhattam mert csak a lábszára látszott ki a dombból, előtte meg már négykézláb animba rogyott. (ergo már nem volt animba, DE mégis...)) TS-en elmondtam ezt Kikinek is, voltak bent 5-en (Jake baráti köre, továbbá 2 ember akit később lelőttem, de a Jake ügyhöz amiért admint hívott semmi közük nem volt.) kérdeztek, hallgattak, de semmi az ég világon közük nem volt Jake gondjához.
Az egész akció során közel éjfélt írtunk már, így nem figyeltem magam sem a videó pontos részleteit amikor el lett küldve. De a videóból az állításom egyértelműen kivehető, hisz látszik ugyan az amit elmondtam a bírálat meghozatalakor is TS-en.
Röviden a videó pontjait felsorolás szerűen leírom:
-
Mia lábakkal felfelé bugolva fekszik meghalva a domboldalba az E60 mellett
- Jake 0:11 másodperckor láthatóan négykézlábra rogyik, majd belebugol felemelt kezekkel a földbe
- Jake 0:15 körül valamiféle kézmozgást csinál
- Lábakkal felfelé látom a testét ahogy Mia is halottan feküdt.
Ha a videót nézem mint bíráló akkor egyértelmű a szankcióm, de mivel elmondtam az én szemszögemből az egészet így ha alaposabban megnézzük azt a videót ami készült akkor jól látható pontosan ugyan az amit elmondtam szóba. Annyi gógyim van közel 400 ezer játszott perc alatt hogy nem lövöm halálra ha animba fekszik. Az hogy az általam halottnak vélt karakternek pedig mit írok IC-n azt úgy gondolom saját döntésem NNI-s létemre ide vagy oda.

Az ügy vége fele Kiki-től elhangzott egy olyan kérdés, akkor kinek adhatom a fixet, hp-t armort stb.. (pontos fogalmazást nem tudok visszaidézni, ha nem így volt akkor ez esetben bocs) Jake amikor elkezdett lőni a Mia-ra egy szem armorja sem volt, HP is alig. Ha felszedte Kiki őt akkor elvileg teljes 100 hp-t kap, armor nélkül. Ha nem HP-t kért vissza Jake akkor kizárásos alapon mást nem tudott mint armort. Ezzel csupán az a gond, hogy az akció előtt se volt neki armorja, csupán bepróbálkozás alapon magára kérte amit Kiki mindenféle utánajárás nélkül megadott neki és még rajta kívül 1-2 embernek. (TS-en elhangzott egy olyan is , hogy csak az kérje vissza akinek volt. - ehhez képest az is visszakapta akinek nem volt.)
TS beszélgetést nyitottam utána Kikivel, szó szót követett, majd leírta hogy ő fáradt, ha nem gond menne majd lelépett. Egy nagyobb adminügy esetében is admin az admin. Ha kezdő ha rutinos, úgy gondolom nem a legmegfelelőbb megfogalmazás az hogy ő fáradt és nem tud erre mit mondani. (Természetesen figyelembe véve hogy már közel éjfélt írtunk valamint csak pár órája az, de a szabályzatot ugyan úgy ismeri mint egy játékos, csak bírálatot kell majd hoznia az ügy végén.) Ügyesen csinálta, hisz nem volt biztos a döntésében ezért kért a csoportba segítséget, amit végül kapott is, csak a videó kétértelműségéből született egy olyan döntés, amit nem tartok fernek.

Örülnék ha a panaszhoz csak az érintettek szólnának hozzá és nem egy komplett csoport.
Ez esetben : - Jake Daisetsu, Kiki >
 

Incognitoo

Újonc
2020. 12. 16.
68
39
20
Győr
V4 karakter
Jake Vieira
LV karakter
-
V2 karakter
Carlito Butterworth
Szia, én egyáltalán nem kaptam Armor-t Kikitől hisz utána mondtam is hogy nem kell nekem. Logot is tudok mutatni. Az meg hogy a többieknek volt e Armorjuk vagy nem azt nem tudom. kiki se tudja szerintem vissza követni hogy kinek volt kinek nem, hisz láttad/hallottad mekkora zavar volt ooc chaten/ts-en. Ugye A DM részét tegnap este elengedtük. A szereptévesztést meg te magad is felvállaltad a szankciót. Meg számba véve azt hogy Kiki frissebb mint egy újszülött szerintem te is össze keverednél ha hírtelen egy ilyen ügyet zúdítanak rád mikor még azt se tudom nagyjából mi micsoda. Össze vissza volt minden és mindenki egyszerre írt ooc chaten. Innentől nincs több elmondani valóm.
 
  • Tetszik
Reactions: bronze és North

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Szép napot mindenkinek!
Kezdeném az armor adással történt incidenssel. Mint ahogy felajánlottam (és ahogy mind a két félről el lett mesélve a történtek) amiért félreértés történt (mivel nem lett kitörölve az MDC-ből a körözés) emiatt azoknak visszaadom az armort, akiknek volt. Nos sajnos azt nem tudom megnézni, hogy az illetőknek volt az eset elött armorjuk vagy sem. Ebbe tény ami tény hibáztam és sajnálom.
Az esti kisebb beszélgetésre annyit fűznék, hogy igen fáradt voltam, illetve magára az ügyre se tudtam többet hozzáfűzni csak azt amit már egyszer elmondtam TS-en nektek az én álláspontomat. Amennyiben az ügyet rosszul vezettem le elnézést kérek.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,
köszi Jake-nek a + infót, Scott, tőled szeretnék még egy napi logot meg az említett szemszögedröl egy videót (ha van) kérni.

Az esetet TS-en beszélnénk át, szombaton 20:00-tól (max. 30p). Kérlek jelezzetek vissza.
 
Utoljára szerkesztve:

Incognitoo

Újonc
2020. 12. 16.
68
39
20
Győr
V4 karakter
Jake Vieira
LV karakter
-
V2 karakter
Carlito Butterworth
Nincsmit, nem tudom hogy okés e még az este 8. De megprobálok lenni. 😅
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Természetesen tudok lenni,bár azt nen igérhetem,hogy lesz mikrofonom.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
@Scott. @zsakamartin @KikiV2 át kell tegyem a megbeszélést, vasárnap 18:00-kor gyertek kérlek. Like ha jó az időpont.


Ts3 az eset megbeszélésre és lezárásra került.
A korábban osztott jail érvénytelenítve lett.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.