Mark Wayne - Oliver Parker [Davee]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

S4mko

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
15
1
V4 karakter
William Wunschendorfer
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Mark Wayne >

Panaszra tett játékos neve:
<
Oliver Parker >

Panasz oka:
<
Minden RP nélkül haszontalan tárgyakat ad át másik játékos társának (ebben az esetben nekem). Egy szóval kukának használja a másikat. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://www.kepfeltoltes.eu/images/2024/06/23/381mta_screen_2024_06_23_.png >

Megjegyzés:
<
NonRP-s megmozdulás szimpla trollkodási vágyból, nem gondolom hogy van ilyennek helye a szerveren. A srác egyébként amikor meglátta hogy admint hívtam elfutott és kilépett, mert mire a bizonyítékot eljuttattam az ügyet intéző adminnak addigra már nem volt elérhető. >
 
  • Tetszik
Reactions: pedropedro

Davee.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
LV
2019. 02. 23.
365
621
V4 karakter
Ian_Vera
LV karakter
Ian_Vale
Sziasztok, várom az érintett válaszát.
 

ShataX

Újonc
2023. 02. 03.
3
2
LV karakter
Oliver Parker
Üdv!
Magát a tényt, hogy átadtam neked szemetet, és ezzel szabályt szegtem, nem tagadom (azzal is tisztában vagyok, hogy ennek a tudásnak a hiánya nem mentesít semmi alól), viszont a PK azon részét, melyben < bár bújtatva, de > megvádolsz azzal hogy "elmenekültem az Admin/szankció elől, teljes mértékig tagadom. A logból ugyanis kiderül, hogy csak resiztem a játékot, szerintem ha nagyon fontos lett volna, miután visszaléptem, nyugodtan getelhettetek volna, és megbeszélhettük volna ezt a kis félreétést. Bár az tetszik a legjobban, hogy engem tekintesz semmire kellőnek, és nincs helyem a szerveren, emellett te csinálsz PK-t abból, hogy neked adtam 4-5 darab szemetet... 😶 Személyeskedést félretéve bocsánatot kérek ezért az esetért, és várom Davee válaszát.

További szép estét!
 
  • Vicces
  • Hűha
Reactions: Ieszto és olbaP

Davee.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
LV
2019. 02. 23.
365
621
V4 karakter
Ian_Vera
LV karakter
Ian_Vale
A játékos társad továbbra sem funkcionál szemetesként. Van elég sok kuka a mapon.
Egy hónapja oldottam fel a bannod, kapd össze magad! Oliver_Parker megkapta szerveren a szankciót. Zárom.
 
  • Tetszik
Reactions: ShataX
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.